Trešdiena, 19. februāris Zane, Zuzanna

Noslēdzies starptautiskais mākslas simpozijs

Noslēdzies starptautiskais mākslas simpozijs
Foto: Liepājas Universitāte
22.07.2019 16:32

liepajniekiem.lv

Liepājas Universitātē ir noslēdzies 14. starptautiskais mākslas simpozijs ”Konkrētais un abstraktais vizuālās mākslas kompozīcijā. Tēma: Pārejas”.

Nedēļas garumā mākslinieki no Latvijas, Lietuvas un ASV strādāja dažādās meistarklasēs, klausījās teorētiskās nodarbības, bet simpozijs tika noslēgts ar kopējas izstādes atklāšanu Liepājas Universitātē.

Jaunums šajā gadā bija teorētiskie lasījumi, kuros dalībnieki varēja klausīties Maiklu Radinu (ASV), kurš stāstīja par savu fotografēšanas pieredzi, Arturs Medveckis – par darbu ar biogrāfiskajiem pētniecības avotiem un Marika Beļēviča – par mākslas izpratnes veidošanu vidusskolā.

Praktiskajā simpozija daļā mākslinieces Gunta Krastiņa ierādīja akrila liešanas metodiku, Dzintra Vīriņa – monotipijas un orģinālzīmējumu darba metodiku, Nora Vilmane – šujmašīnas grafiku, mākslinieka Herberta Erba meistardarbnīcā varēja iepazīties ar stikla apstrādi, bet studijā ”Zītars” – ar dzintara apstrādi.

Liepājas Universitātes Humanitāro un mākslas zinātņu fakultātes nodaļas vadītāja Inta Klāsone atzīst: ”Mākslinieki simpozijā ieguva iedvesmu nākošajiem darbiem. Labi, ka papildinājām praktisko sadaļu ar teorētisko, te iesaistās arī mūsu absolventi. Nākošajā gadā jau zinām, ka mums pievienosies arī Kauņas Lietišķo zinātņu institūta docētājs ar meistarklasi. Simpozijā laikā tā dalībnieki bija ekskursijā Palangā, kur apskatīja Dzintara muzeju.”

Foto galerija

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli