Svētdiena, 7. jūnijs Gaida, Arnis, Arno
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Papildināts – Kultūras pārvaldes vadītāja amatam virza Juri Jirgenu

Papildināts – Kultūras pārvaldes vadītāja amatam virza Juri Jirgenu
Foto: ropazi.lv
20.03.2014 13:23

liepajniekiem.lv

Liepājas
domes Izglītības,
kultūras un sporta komitejas sēdē
šodien tika lemts par pašvaldības iestādes ”Kultūras
pārvaldes”
vadītāju.


portālam apstiprināja Liepājas domes sabiedrisko attiecību
speciāliste Gunta Jākobsone, Izglītības, kultūras un sporta
komiteja šodien atbalstīja pašreizējā Kultūras pārvaldes
vadītāja pienākumu izpldītāja Jura Jirgena iecelšanu šīs
iestādes vadītāja amatā. Par J. Jirgena apstiprināšanu amatā
Liepājas domes sēdē tiks lemts nākošajā nedēļā.

Savukārt
Juris
Jirgens portālam sacīja, ka ir gandarīts, par sava darba
novērtējumu un virzīšanu
amatā. “Izdarīts ir ļoti daudz, strādājot Kultūras
pārvaldē
un iegūstot pieredzi
šajā laikā, tāpat ir arī ļoti daudz konkrētu plānu, ko
Kultūras pārvalde vēlas īstenot. Ja mani apstiprinās šajā
amatā, esmu gatavs strādāt un darīt konkrētus darbus, bet par to
varēsim runāt tikai pēc apstiprināšanas domes sēdē, pagaidām
vēl par to runāt ir pāragri,” portālam sacīja J. Jirgens.

Viņš
arī piebilda, ka savu darbu dara apzinīgi un godprātīgi un
gadījumā, ja viņu apstiprinās Kultūras pārvaldes vadītāja
amatā, lielas izmaiņas viņa ikdienā nebūs, vien klāt nāks
lielāka atbildība.

Portāls
jau informēja, ka pēc tam, kad uz savstarpējās vienošanās
pamata tika pārtrauktas darba attiecības ar iepriekšējo “Kultūras
pārvaldes” vadītāju Leldi Vīksnu, Liepājas dome lēma, ka
ar 2013. gada 26. jūliju par Kultūras pārvaldes vadītāja
pienākumu izpildītāju iecelts Kultūras pārvaldes līdzšinējais vadītāja
vietnieks Juris Jirgens. 

26 komentāri

2014-03-20 13:41

Ilze: Ak šausmas! Cilvēki, jums prāts ir?!

2014-03-20 13:47

Mona Liza: Vai Kultūras parvaldi var vadīt bez speciālām zināšanām šai jomā un pieredzes????
Tas bus atkal viens haotisks pašvaldības veidojums ar pieklājīgām algām!!!!

2014-03-20 13:52

berezovkis: kāpēc portāls neraksta, ka opozīcija nobalsoja pret šo kandidatūru, jo netika izsludināts atklāts konkurss?!

2014-03-20 13:52

Durai Lizai: Vēl viena blondīne, kas tikko pamodusies, un pati nesaprot, ko komentē.

2014-03-20 13:55

Dome: Kāpēc netika izsludināts konkurss uz šo vakanci?

2014-03-20 14:26

jojo: Nožēlojami!

2014-03-20 14:35

noshpa: Lai tak cilvēks darbojas, ne jau uz mūžu tas amats..., paspēs ar citi amata "kārumnieki" izpausties !

2014-03-20 15:00

skārds: Ko gan citu varēja gaidīt - saprašana par nozari maza, toties uzticības pakāpe Seska partijai liela. Savējais. Tiešām nožēlojami!

2014-03-20 15:43

kultūra: Ģimenē toni nosaka tēvs, tā arī ir pie mums!!!!

2014-03-20 16:01

cotton eyes: who the f*ck is Juris Jirgens

2014-03-20 16:18

kāda: šim kungam izglītība????????????

2014-03-20 16:18

Adatiņa: Par Juri Jirgenu varu tikai pateikt to labāko viņš vairākus gadus Domē strādājis,kā jurists un vienlaicīgi strādājis,kā Kultūras nodaļas vadītāja vietnieks,nesaprotu,kam un par ko ir iebildumi ?Es domāju,ka Jurim vispār ienaidnieku nav! Veiksmi un izdošanos,Juri!

2014-03-20 17:08

sviests: Adatiņai- es par Sesku un Ansiņu arī varu pateikt tikai to labāko! Un par Skujiņu arī. Un vispār par visu Liepājas partiju.

2014-03-20 18:11

lūk tā: Jirgena kungam ir laba izglītība,viņam ir stāja un intelekts.Ciena kultūru ir pieredza šajā jomā.Kultūras pārvaldē nevienu no darbiniekiem neredzu atbilstošu šajā amatā izņemot Jirgenu.

2014-03-20 20:27

Polis: Labs cilvēks. Gudrs.Juridiskā izglītība. Strādājis prokuratūrā par izmeklētāju,ja nemaldos,kādu laiku bijis arī tiesneša amatā. Tas bija pasen..

2014-03-20 20:36

To Polis: Tad vel jo vairak, kas šim Kultūrā meklējams, lai iet strādāt tiesā vai policijā

2014-03-20 20:40

šaubas: Man gan par šo kungu palicis iespaids,kā par cilvēku ar dubultu morāli.

2014-03-20 23:10

to Adatiņa: Viorika Jirgena Tev gan nepiekrīt ...

2014-03-20 23:13

vai neesat pamanījuši,: ka pat mūsu valsti var vadīt bez speciālās izglītības. Nav jābūt speciālistam, jābūt tikai pareizajā partijā. Tā viens politiķis var būt, gan tieslietu, gan ārlietu, gan kultūras , gan ekonomijas, gan kādu citu ministriju vadītājs, Domājat tiem ir speciālā izglītība visās šajās specialitātēs un zinātnēs?

2014-03-21 07:22

j: Patiesībā jau augstākā mācību iestādē(ēs), apgūst arī kulturoloģiju, Latvijas un pasaules kultūras vēsturi,ekonomoku un tt.,bet,ja vēl tā ir bijusi jur.,fakultāte,tad cilvēks(darbinieks), ir 10x labāks par šauras specializācijas, izglītības ieguvēju Pilna Liepāja mums ar Pedogoģiskās akadēmijas pirmskolas pedagogu diplomiem....un nekas-visi krutos amatos...kur nu vēl dakteru diplomi..deputātos kā biezs!

2014-03-21 09:36

to j: to tu laikam par ANTIŅU, sorry Ansiņu?

2014-03-21 10:54

wss: Gribētos zināt ,diez kāda izglītība ir šiem visiem negatīvo komentējumu autoriem???Pateicoties tādiem ,kā Jūs arī valstī viss bremzējas,ceru ka tādu ir palicis maz un lielākā daļa šo parazītu ir aizbraukušas apgrūtināt citas valstis ar savu esamību.

2014-03-21 11:19

to wss: Gan jau ir izglītība negatīvokomentāru autoriem. Bet pilnmēness taču.

2014-03-21 15:52

žēl, protams: ka nepaspēlēja demokrātiju un neizsludināja konkursu. nekas jau nemainītos, bet tauta vismaz dzīvotu izlūzijās, ka izvēlēts labākais kandidāts.

2014-03-22 13:44

Jj: Ja kas - Juris visiem pieejams, kā ikkatrs Kultūras lauciņa darbinieks. - aizkāpiet uz Biedrības namu un aprunājieties ar Juri par to kas liek izteikties pret... tad būs vēlēšanās pasacīt, ka viņš ir Cilvēks īstajā vietā !

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: [email protected]), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz