Ceturtdiena, 23. janvāris Grieta, Strauta, Rebeka

Tartu atklāta Liepājas mākslinieku izstāde, kas veltīta Latvijas neatkarības 101.gadskārtai

Tartu atklāta Liepājas mākslinieku izstāde, kas veltīta Latvijas neatkarības 101.gadskārtai
Foto: Publicitātes
25.11.2019 12:38

liepajniekiem.lv

Atslēgvārdi

Ceturtdien, 21.novembrī, Igaunijā, Tartu Universitātes Pasaules valodu un kultūras fakultātē, atklāta Liepājas mākslinieku izstāde ”Laiks. Neatkarība. Cilvēks.”, kas notiek Tartu Latvijas nedēļas ietvaros un veltīta Latvijas neatkarības 101.gadskārtai, vēsta biedrības “Wind For Art” pārstāve Vika Štrauha.

Turpinot iepazīstināt Igaunijas sabiedrību ar Latvijas mākslinieku veikumu, kā arī atzīmējot Latvijas un Igaunijas profesionālās mākslas izglītības pirmsākumu simtgadi, Tartu latviešu biedrība un Latvijas vēstniecība Igaunijā sadarbībā ar Liepājas mākslinieku apvienību ”Wind For Art” un Liepājas Kultūras pārvaldi rīkoja izstādi, kur eksponēti 13 Liepājas mākslinieku darbi.

Izstādē caur portreta un figūras glezniecības darbiem tiek pētīta un atspoguļota cilvēka esību Baltijas valstu neatkarības laikā. 

Izstādi atklāja Tartu Universitātes Pasaules valodu un kultūras koledžas direktore Kersti Lepajē, Latvijas Republikas vēstnieks Igaunijā Raimonds Jansons , Tartu Latviešu biedrības vadītāja Ilze Salnaja, Liepājas mākslinieces Gunta Krastina , Vika Štrauha, Liga Hartmane. 

Vēstnieks atzīmēja: “Ir apsveicami, ka Latviju pārstāv ne tikai galvaspilsētas mākslinieki, bet arī reģionos dzīvojošie mākslinieki, kas šajā reizē ir no Liepājas.”

Izstāde Tartu Universitātes Pasaules valodu un kultūras fakultātē apskatāma līdz 21.decembrim.

Foto galerija

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)