Svētdiena, 29. marts Agija, Aldonis

“Bi-2” koncerta rīkotāji cer uz veiksmīgu turpinājumu

“Bi-2” koncerta rīkotāji cer uz veiksmīgu turpinājumu
Foto: You Are Events
17.09.2019 07:03

"Kurzemes Vārds"

“Ja būtu ātrāk sākuši reklamēt, noteikti apmeklētāju skaits būtu lielāks, bet – kā jau teicu – mūsu debijai āra koncertu rīkošanā tas ir ļoti labs rezultāts. Galvenā misija tika izpildīta – apmeklētāji bija gandarīti par koncertu, un paši mākslinieki, kuri, starp citu, ir ļoti prasīgi, arī bija apmierināti ar tehnisko nodrošinājumu un skatītāju atsaucību,” pēc pazīstamās Krievijas rokgrupas “Bi-2” tūres noslēguma koncerta aizvadītajā piektdienā saka uzņēmuma “You Are Events” dibinātājs un direktors Dmitrijs Komarovs.

“Bi-2” koncertu “Notikumu horizonts” stadionā “Daugava” apmeklēja ap 7000 skatītāju, un organizatori neslēpj, ka cerējuši uz lielāku atsaucību, tomēr atzīst arī, ka koncepts tapis steigā.

“Kad iznomājām savu stadiona segumu pilsētai grupas “Prāta vētra” koncertam, tad ar domes pārstāvjiem runājām par citiem iespējamiem lielkoncertiem stadionā, ko mēs no savas puses varētu piedāvāt. Tā nonācām pie idejas izmēģināt savus spēkus koncertšova “Notikumu horizonts” noslēguma koncerta rīkošanā,” pastāsta D. Komarovs.

Viņš uzskata, ka tas bija liels gods rīkot galā koncertu grupai “Bi-2” tieši mazajā Liepājā, tāpēc arī pēc pirmā pasākuma brīvdabā “You Are Events” plinti krūmos mest netaisās.

“No kļūdām mācās, turpmāk ņemsim vērā dažas nianses, kuras nevarēja paredzēt, bet kopsummā esam ļoti gandarīti par padarīto” stāsta Dmitrijs.

Krievijas mūziķi esot bijuši apmierināti ar iesildošās grupas “Carnival Youth” izvēli, kā arī labprāt baudīja Liepājas viesmīlību divu dienu garumā.

Grupas solists Ļova bija atlidojis uz Liepāju kopā ar savu ģimeni. Organizatori parūpējās par apskates ekskursiju mūsu pilsētā, bet brīvo laiku mūziķi pavadīja viesnīcā “Amrita”, kur pusdienoja restorānā, iztiekot bez liekām kaprīzēm gastronomiskajā ziņā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli