Svētdiena, 20. septembris Marianna, Ginters, Guntra
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Festivāls “Summer Sound” un “Klusuma festivāls” pārcelts uz nākamā gada vasaru

Festivāls “Summer Sound” un “Klusuma festivāls” pārcelts uz nākamā gada vasaru
Foto: Publicitātes
30.04.2020 09:24

liepajniekiem.lv

Ņemot vērā esošo situāciju valstī, festivāla organizatori ir pieņēmuši lēmumu festivālu Summer Sound pārcelt uz 2021. gada vasaru – 23. un 24. jūliju, saglabājot visu līdz šim izziņoto programmu, portālu informēja festivāla organizatoru pārstāve Alise Pabērza.

”Lai arī, kā jau daudzi, cerējām uz pozitīvāko iznākumu un to, ka desmitais festivāls Summer Sound šogad varēs norisināties kā ierasts, diemžēl mums, ar smagu sirdi, ir jāsaka, ka festivāls tiek pārcelts uz nākamā, 2021. gada, vasaru, jo nav nekā cita svarīgāka par visu mūsu līdzcilvēku drošību un veselību. Kopš pirmajām runām par iespējamo pasākumu norises aizliegumu šajā vasarā, esam visu laiku paralēli strādājuši pie alternatīviem festivāla norises scenārijiem, lai vienotos par labākajiem risinājumiem ar māksliniekiem un festivāla atbalstītājiem, un varētu sniegt mūsu apmeklētājiem iespējami precīzāku un pilnīgāku informāciju par festivāla Summer Sound pārcelšanu uz nākamo gadu,” komentē festivāla organizators Uldis Pabērzis.

Ieguldītais darbs ir rezultējies tajā, ka uz doto brīdi visi šajā gadā apstiprinātie festivāla mākslinieki ir piekrituši uzstāties arī 2021. gada festivālā, tādējādi ļaujot pilnībā saglabāt festivāla mākslinieku programmu. Festivāla Summer Sound programmā ir izziņotas franču dīdžeja Kungs, DJ Regard, dīdžeju dueta Ofenbach, grupu Mumiy Troll, Musiqq, Jumprava, Singapūras Satīns, Astro’n’out, Dagamba, repera Gacho, mūziķa Ralfa Eilanda un citu mākslinieku uzstāšanās.

Visas iegādātās biļetes uz festivālu ir derīgas un ar tām nav jāveic nekādas papildu darbības, lai varētu apmeklēt festivālu Summer Sound 2021. gada 23. un 24. jūlijā. Biļešu tirdzniecība summersound.lv mājaslapā turpinās uz 2021. gada festivālu. Precizējošas detaļas par festivāla Summer Sound norisi 2021. gadā tiks paziņotas laika gaitā.

Šogad bija plānots jau desmitais festivāls ”Summer Sound”. Kopš izskanēja informācija par iespējamo pasākumu norises aizliegumu šajā vasarā, rīkotāji sākuši paralēli strādāt pie citiem scenārijiem, kad un kā festivāls varētu notikt, skaidro rīkotāju pārstāve Alise Pabērza. ”Pārcelšanu izziņojām, kad bijām vienojušies ar visiem māksliniekiem, ka viņi ir ar mieru uzstāties arī nākamā gada vasarā,” viņa saka. ”Mūziķi cer uz labāko, taču neko jau nevar paredzēt. Arī mēs ceram, ka līdz nākamajam gadam rīkot pasākumu jau būs droši.”

Šogad biļetes uz festivālu ”Summer Sound” sāktas tirgot agrāk, nekā pagājušajā gadā. ”Attiecībā pret pagājušo gadu mums jau bija lielāks pārdoto biļešu skaits. Ja festivāls notiktu šogad, mēs varētu rēķināties ar apmeklētāju skaita pieaugumu,” saka A. Pabērza.

”Mēs uzdevām jautājumu Klusuma festivālam un saņēmām atbildi, ka tas ir jāpārceļ uz 2021. gada vasaru, kurš ir ātrākais norises laiks, izejot no esošiem apstākļiem,” teikts rīkotāju paziņojumā vietnē ”Facebook”. ”Programma saglabāsies,” stāsta festivāla rīkotājs Toms Gineitis, ”varbūt vienīgi papildināsies – nāks klāt kāds jauns mākslinieks vai lektors.” 

Cilvēki esot ļoti toleranti un izrādot milzīgu sapratni par festivāla pārcelšanu, saka T. Gineitis: ”Tas tikai pierāda, cik mūsu publika ir saprotoša. Es rakstīju cilvēkiem vēstulē – sadarbosimies! Šis ir brīdis, lai sadarbotos.” Jau līdz 14. martam, kad sakās ārkārtas situācija, uz Klusuma festivālu bija pārdotas vairāk nekā 1500 biļetes, un rīkotāji uzskata, ka šogad būtu savākuši plānotos 5000 apmeklētājus. 

Ja cilvēki nākamgad šajos datumos netiek uz festivāliem, naudu par biļetēm viņiem neatmaksās. A. Pabērza norāda, kā ņemti vērā Patērētāju tiesību aizsardzības centra PTAC) ieteikumi, ka pasākuma pārcelšanas gadījumā nauda nav jāatmaksā. ”Mums prieks redzēt, ka cilvēki ir atbalstoši un saprot situāciju. Tāpēc arī gribējām maksimāli saglabāt izziņoto programmu, lai cilvēkiem ir kāds gaismas stars, ka ilgi gaidītais mākslinieks atbrauks.”

”Mēs ar prieku jums atgrieztu naudu atpakaļ, tomēr festivāla ieguldījums neparedzētos apstākļos to nepieļauj, jo nav par ko, līdzekļi tiek apgrozīti kopš pirkuma brīža,” situāciju skaidro T. Gineitis. 

PTAC informē: ja puses nevienojas citādi, tad uz šo brīdi normatīvie akti neuzliek par pienākumu pakalpojumu sniedzējiem atmaksāt patērētājiem atcelto pasākumu biļešu vērtību. Taču uzreiz pēc nepārvaramas varas apstākļu izbeigšanās pakalpojuma sniedzējiem ir jāatsāk noslēgto līgumu pildīšana. Gadījumā, ja pasākums tiks atcelts, iespēju robežās patērētājiem tiks piedāvāts apmeklēt citu līdzvērtīgu attiecīgā organizatora pasākumu vai arī tiks atmaksāta nauda par iegādātajām biļetēm.  

21 komentāri

2020-04-30 11:36

zvizgjec: Nevar zināt,kādi atkritumi piedalīsies 2021.gadā. Galvenais- notirgot muļķīšiem biļetes laikā, kad normāli festivālu rīkotāji nemaz neuzsāka biļešu tirdzniecību!

2020-04-30 12:20

zz top: vot i pludmales nereali dargaas kafejnicas var atsuk...

2020-04-30 12:37

to zz top: Nu ja tev tur liekas dārgi, neej. Ej pastrādā varbūt kādi līdzekļi parādīsies...

2020-04-30 12:53

cerme: Uldis domes pieskirtos (uzdavinatos) 70 000 atdos?

2020-04-30 13:31

terminātors: Nebūs arī nākamajā u.c gadā festivāls jo Korona Covit-19 vīrusa pandēmijas laiks var ievilkties pēc prognozēm visā eiropā u.c tikai iespējams pēc 3.gadiem, neēsiet ļaudis tik lēticīgi vilinājumiem jo proti festivāla organizātoriem ir galvenais pārdod vairāk bilešu...tā lūk ir letiņi un citi viesi,,esiet uzmanīgi un atbildīgi jo tas ir tikai vilinošs un solījuma sākums...

2020-04-30 14:08

Anna: Es ieteiktu visiem cilvēkiem doties un atgriezt biļetes pret naudu, mazums kas pa gadu notiek un netīšām uzņēmums kas visu organizē bakrotē ar visu cilvēku biļešu naudām. Gads ir ilgs laiks un viss ir iespējams.

2020-04-30 15:30

visiem: nezinīšiem.Biļetes sāka tirgot jau septembrī un oktobrī,kad vēl nekas nebija zināms par tādu vīrusu.Un citi kā dāvanu izvēlējās uz ziemassvētkiem.Ne visi jaunieši iet tur dzerstīties un meklēt viena nakts sakarus.

2020-04-30 16:43

do: Terminators jau am .ixi Kas tev liedz tagad uz to tusu iet Tik m..is

2020-04-30 17:46

>cerme: Dāvanas dot atpakaļ nav smuki. Dāvinātājs var sajusties neērti.

2020-04-30 18:14

ausainis: Rīkotājs Pabērzis tak noteicis, ka pasākums notikšot! Un to viņš izgvelza aprīļa sākumā! Kā tā var muldēt!
Lai tik muļķīši pērk biļetes! Cilvēkiem, kas iekrituši ar biļešu pirkšanu, noteikti vajag prasīt atpakaļ naudu. Nevar zināt ,kas būs vēl pēc gada. Varbūt nauda būs pazaudēta.

2020-04-30 18:30

kur var: iet un dabūt atpakaļ naudu,jo biļetes pirkām oktobrī.Tad tāda vīrusa nebija.

2020-04-30 19:37

ausainis: Tie, kuri biļetes ir iegādājušies, jāapvienojas un jādodas pie pasākuma rīkotāja Pabērza ar pieprasījumu atdot naudu. Nedrīkst neatdot naudu par nenotikušu pasākumu. Iespējama tiesāšanās, tāpēc visiem kopā tas sanāks lētāk.

2020-04-30 19:47

Interesanri!: Varbūt notiks brīnums, līdzīgi, kā ar venēcijas kanālu dzidrajiem ūdeņiem. Liepājas kāpas vasarā nesmakos pēc urīna un vēmekļiem?

2020-05-01 00:08

Evai: Ja pasākumu pārceļ uz nākošo gadu, tas nozīmē,ka nākošgad jānotiek diviem šādiem pasākumiem, par šo un nākošo!!!

2020-05-01 08:34

Apustulis Lācars: Domāju, pasākums maksās reizes 3 dārgāk, jo pēc šīs krīzes būs eiro devalvācija.

2020-05-01 09:47

Andris Polozs: Klusuma festivāls ir sācies!Lai dzīvo klusuma festivāls gada garumā!

2020-05-01 09:47

Dr.: Domāju,ka tādi kantori kā pasākuma organizētāji,neizvilks līdz nākošajam gadam.

2020-05-01 10:17

Apustulis Dainis: Piekrítu Lácaram! Śis ir pestivála beigu sákums!

2020-05-02 01:40

Jānis Mc'Kennedy: Muahahahā!!! Labas ziņas, izsmējos ne pa jokam :D

2020-05-02 09:53

...: Es tikai nesaprotu, kā patērētāju tiesības aizsardzības centrs var atļaut cilvēkiem neatdot naudu par nenotikušu pasākumu ???
Man kautkā liekas,ka tur kādam labi samaksāts par tādu atļauju....
Ja nu tiešām pasākuma rīkotājs bankrotē līdz tam laīkam?
Kas visdrīzāk arī notiks, ja tā viss turpināsies...
Muļķīši, kas pirka biļetes uz šo pasākumu paliek muļķīšu lomā....

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz