Pirmdiena, 1. jūnijs Mairita, Bernedīne, Biruta
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Nepietiekama finansējuma dēļ atcelts viens no zvaigžņu festivāla koncertiem

Nepietiekama finansējuma dēļ atcelts viens no zvaigžņu festivāla koncertiem
Foto: Aigars Prūsis
09.02.2017 13:36

liepajniekiem.lv

Liepājas Starptautiskais zvaigžņu festivāls koncertzālē “Lielais dzintars” norisināsies no 3. līdz 31. martam. Taču nepietiekama finansējuma dēļ tiek atcelts viens no sešiem festivāla koncertiem, informē Liepājas Simfoniskā orķestra sabiedrisko attiecību vadītāja Iveta Vēvere. Ir atcelts 10. martā plānotais Liepājas Simfoniskā orķestra koncerts kopā ar izcilo trompetistu Sergeju Nakarjakovu.

”Festivālam šogad nav izdevies piesaistīt visas nepieciešamās finanses iecerētajai vērienīgajai festivāla 25. jubilejas programmai, tāpēc, lai neapdraudētu orķestra turpmāko darbību, mums ir jāatsakās no dažiem sapņiem, kuru izmaksas īpaši nesaskan ar mūsu šodienas iespējām. Tas nozīmē samazināt koncertu skaitu,” radušos situāciju skaidro Liepājas Simfoniskā orķestra valdes loceklis Uldis Lipskis.

Atceltā koncerta biļešu īpašniekiem organizatori piedāvā iegādāties biļetes uz jebkuru citu festivāla koncertu ar 60% atlaidi. Par iegādātajām biļetēm un abonementiem ”Biļešu paradīzes” kasēs ir arī iespēja saņemt atpakaļ naudu.

25. gadskārtu festivāls atzīmēs ar pieciem koncertiem. 3. martā to atklās īpaši krāšņs Liepājas Simfoniskā orķestra koncerts, diriģenta Atvara Lakstīgalas vadībā uz skatuves kāpjot 8 solistiem.

Bet 31. martā 25. Liepājas Starptautiskais zvaigžņu festivāls noslēgsies ar Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra koncertu tā galvenā diriģenta Andra Pogas vadībā.

15 komentāri

2017-02-09 13:47

raudu mūris: Varēja to vecmodīgo pasākumu atcelt vispār!

2017-02-09 15:57

mūdži un lauķi!!!: vienīgais, ko gribēju dzirdēt un redzēt.. kāda jēga tad reklamēt un blatot, ka beidzot līdz šķībajai pāķu miesta konservbundžai kāds pasaules līmeņa mūziķis ticis!!!!!!???????????

2017-02-09 16:17

Ņižņije Česuni: derevņa, kak jedješ!!!? Kurš tur sēd pie plānošanas? vai papriekš grasīšus nevajadzēj sakasit, pirms programmu taisīt?

2017-02-09 16:25

Muļķu zeme: Orķestrim jāiet līdzi laikam. Startēt ar tik vāju programmu būtu kauns. Nav brīnums, ka nevienu sponsoru nevar dabūt.

2017-02-09 18:03

RERE: kolosāls humpalu veikāls sanāktu vajag tik iznomāt telpas

2017-02-09 19:57

ko tad šis nozīmē???: ''Atceltā koncerta biļešu īpašniekiem organizatori piedāvā iegādāties biļetes uz jebkuru citu festivāla koncertu ar 60% atlaidi.''
Kas šis tāds????
Es esmu nopirkusi jau uz vienu koncertu biļetes, un man vēl jāpiemaksā par citām biļetēm?
Kas tas par lohotronu?
Ož pēc tiesu darbiem!

2017-02-09 20:31

Vaira: Labako no koncertiem atcēla........ļoti žēl.

2017-02-09 20:42

JankaCV: Tas jau sen bija zināms, ka LSO ir vājš menedžments un tas senilais pasākums nav spējīgs izdzīvot mūsdienu apstākļos....

2017-02-09 21:03

phee: Priekš kam vispār tas Simfoniskais orķestris ir vajadzīgs?

2017-02-10 01:54

aijova: Ja būtu Baibu apriet ,butu jau 100 komentāru.

2017-02-10 08:13

grigors: Es redzēju arī Dzintara un jaunās Baibas sastādīto prigrammu. Pēc visa spriežot, programmu sastādīja pat maciņā nepaskatīdamās! Būs tāpat kā tagad, pasākums izreklamēts, bet naudas mākslinieku honorāram nepietiek.

2017-02-10 10:33

mūzikas cienītāja: His festivāls ir neizdevies savā būtībā. Bija reiz Liepājā lielisks pianisma festivāls - katrs varēja savas gaumes pianistu izvēlēties. Tagad ne šis ne tas. Maz tur to zvaigžņu.

2017-02-10 12:34

piekrītu mūzikas cienītājai: Tā sanāk, kad nojauc labi iestrādātas tradīcijas un mēģina zīmēties bez stabilas bāzes, menedžmenta un bez skaidra saturiski mākslinieciskā plāna.

2017-02-10 13:12

vijole: Totāla izgāšanās!Nu,kur ir tas jūsu superīgais menedžments?Pakaļā!Jūs tur nevarat ar sevi tikt galā,bet gribējāt arī par koncertzāli atbildēt.Sakāpis jums galvā, šis gadījums par to skaidri liecina.

2017-02-11 12:18

pinkatinja labaa: Nu ar tādu vāju diriģentu, kam nav muzikālas idejas neko ar nevar sataisīt labu. Pilnīga izgāšanās, kā parasti. Pēdējā pusgada laikā vispār tikai 2 labas programmas bija: Kora koncerts ar Jēk.Ozoliņu (skaista mūzika vismaz) un kaut kad rudenī bērniem koncerts par Liepāju (diemžēl nebiju, bet masveidā visi runā, ka esot bijis izcilā līmenī), Nākamreiz taisiet lielus koncertus ar labiem diriģentiem a bērnu koncertu lai diriģē Lakstīgala, ja reiz neko nevar citu pavilkt.

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: [email protected]), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz