Otrdiena, 25. februāris Alma, Annemarija

Rihards Čerkovskis: ”Mēs nemākam šķirties. Nopietni! Un tā ir liela problēma, būt kopā ar kādu, lai tikai nebūtu viens.”

Rihards Čerkovskis: ”Mēs nemākam šķirties. Nopietni! Un tā ir liela problēma, būt kopā ar kādu, lai tikai nebūtu viens.”
13.12.2019 00:00

Rihards Čerkovskis

Sestdien Rihards Čerkovskis atkārtoti viesos Liepājas Latviešu Biedrības namā ar savu stāvizrādi ”Manas bijušās”. Stāvizrādes mērķis ir ļaut paskatīties uz attiecībām starp sievietēm un vīriešiem caur humora prizmu.

Rihards humoristiski dalīsies ar dažādiem stāstiem no savas dzīves pieredzes par šķiršanos, neuzticību, drāmām un visādām jezgām.

”Mana pārliecība ir tāda, ka mums visiem patiesībā ir daudz vairāk kopīga nekā, mēs spējam iedomāties, bet kas ir vēl fenomenālāks atklājums, mēs šajā dzīvē nespējam ietekmēt neko, atskaitot mūsu reakciju. Jā, kā mēs reaģējam dažādās situācijās? Dramatiski, vai humoristiski?”

Aicinām visus humora cienītājus apmeklēt stāvizrādi ņemot līdzi otru pusīti, jo monologā būs arī dažādi piemēri, kā pasauli uztver sievietes, bet kā vīrieši.

Datums: 14.12.2019

Laiks: 19:00

Vieta: Liepājas Latviešu biedrības nams, Rožu laukums 5/6

Pasākums: Stāvizrāde ”Manas bijušās” 

Biļetes pieejamas te: https://www.bezrindas.lv/lv/liepaja-manas-bijusas/7468/

Iepazīsties jau iepriekš ar Riharda humora izjūtu viņa YouTube kanālā. 

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli