Svētdiena, 23. februāris Haralds, Almants

Valentīna dienā – Strazda dziesmas ”Lielajā dzintarā”

Valentīna dienā – Strazda dziesmas ”Lielajā dzintarā”
Foto: Edgars Pohevičs (EdgarsFoto)
09.01.2020 00:00

Komponists un dziesmu autors Jānis Strazds savu 40. jubileju ir nolēmis svinēt kopā ar kolēģiem, draugiem un domubiedriem vērienīgā koncertā ”Strazda dziesmas”, kas 14. februārī plkst. 19:00 notiks Liepājas koncertzālē ”Lielais dzintars”.

Koncertā skanēs dziesmas ar Jāņa Petera, Guntara Rača, Māras Zālītes, Igo, Agneses Līcītes, Maijas Kalniņas u.c. dzejnieku vārdiem, skaņdarbi no dziesmu cikla ”Lins”, kas tapis sadarbībā ar leģendāro dzejnieku Jāni Peteru, kā arī dziesmas no cikla ”Uguns”, kas radīts kopā ar dziedātāju Igo.

Vairāk nekā divdesmit radošās darbības gadu laikā Strazda mūziku ir izpildījuši daudzi lieliski kolēģi – dziedātāji un instrumentālisti, kuri kuplā skaitā piedalīsies jubilejas koncertā: dziedātāji Igo, Andris Ērglis, Dainis Skutelis, Ginta Krievkalna, Kaspars Tīmanis, Normunds Rutulis, Kristīna Zaharova un Antra Stafecka, instrumentālisti Juris Kristons, Māris Kupčs, Ivars Kalniņš, Gundars Lintiņš, Aivars Meijers, Kristens Kupčs, kā arī Liepājas teātra aktieru ansamblis ”Aģenti” un Liepājas TMKC jauktais koris ”Laiks” ar diriģenti Ilzi Balodi.

Svētki ir jāsvin, un vislabāk to darīt lieliskā kompānijā – ar cilvēkiem, ar kuriem gadiem ilgi esmu bijis kopā uz skatuves dēļiem, kā arī ar saviem skatītājiem un klausītājiem. Šajos gados radīts daudz – gan populārās, gan akadēmiskās un arī bērnu mūzikas virzienā, un daļu no tā plānojam atskaņot 14. februāra vakarā – būs ļoti interesants un dinamisks koncerts. Esmu pārliecināts, ka šis kopīgi pavadītais vakars sagādās svētku sajūtu arī ikvienam skatītājam,” saka Jānis Strazds.

Biļetes uz koncertu var iegādāties ”Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā: https://www.bilesuparadize.lv/lv/events/event/77294

09.01.2020 00:00

Dalies ar šo ziņu
Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli