Pirmdiena, 1. marts Ilgvars, Ivars
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Uzticamas un aktuālas ziņas šajā laikā ir ļoti svarīgas!

Piesakies paziņojumiem un esi informēts par būtiskākajiem notikumiem Liepājā!

Pieteikties

Pirmās instances tiesa Lembergam piespriež piecu gadu cietumsodu un apcietina tiesas zālē

Rīgas apgabaltiesa šodien koruptīvos noziegumos apsūdzētajam Ventspils domes priekšsēdētājam Aivaram Lembergam (“Latvijai un Ventspilij”) piesprieda piecu gadu cietumsodu, mantas konfiskāciju un 20 000 eiro sodu.

Pirmās instances tiesa Lembergam piespriež piecu gadu cietumsodu un apcietina tiesas zālē
Foto: ekrānuzņēmums
22.02.2021 11:05

LETA

Lembergu pēc sprieduma nolasīšanas apcietinās tiesas zālē, jo tiesa lēma līdz šim spēkā esošos drošības līdzekļus atcelt.

Cietumsoda izciešanas laikā tiesa gan nolēma ieskaitīt Lemberga atrašanos apcietinājumā un pavadīto laiku mājas arestā 2007. un 2008.gadā.

Lembergs toreiz pēc aizturēšanas apcietinājumā atradās no 2007.gada 14.marta līdz 10.jūlijam, bet mājas arestā – no 10.jūlija līdz 2008.gada 22.februārim.

Tiesa nolēma, ka Lembergam cietušajiem jāmaksā kopumā aptuveni 64 000 eiro. Tāpat tiesa nolēma no Lemberga valsts labā piedzīt procesuālos izdevumus 22 180 eiro apmērā par zvērināta advokāta valsts nodrošinātās juridiskās palīdzības sniegšanu.

Lembergu tiesa 19 apsūdzības sadaļās atzina par vainīgu, bet 21 sadaļā attaisnoja.

Lembergu atzina par vainīgu kukuļņemšana, dokumenta viltošanā, noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanā, dienesta viltojumā, neatļautā piedalīšanās mantiskos darījumos, kā arī nepatiesu ziņu norādīšanā deklarācijas.

Savukārt attaisnoja dienesta stāvokļa ļaunprātīga izmantošanā un valsts amatpersonai noteikto ierobežojumu pārkāpšanā. Tiesas izvērstāks redzējums par konkrētām apsūdzības epizodēm gaidāms pilnajā spriedumā.

Lemberga dēlam Anrijam tiesa piesprieda divus gadus un vienu mēnesi cietumā, kā arī mantas konfiskāciju.

Anrijs atzīts par vainīgu noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanā, kā arī neatļautas piedalīšanās mantiskos darījumos atbalstīšanā.

Savukārt kādreizējam Lemberga biznesa partnerim Ansim Sormulim tiesa piesprieda divu gadu cietumsodu un mantas konfiskāciju. Cietumsodā tiesa nolēma ieskaitīt viņa aptuveni mēnesi ilgo atrašanos apcietinājumā 2007.gadā.

Sormuli tiesa atzina par vainīgu kukuļņemšanas atbalstīšanā, noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanā un neatļautas piedalīšanās mantiskos darījumos atbalstīšanā.

Lemberga dēlu un Sormulim iepriekš noteiktos ar brīvības atņemšanu nesaistītos drošības līdzekļus gan atcels tikai stājoties spēkā šādam spriedumam. Tas nozīmē, ka viņus tiesas zālē patlaban neapcietinās.

Tāpat tiesa nolēma kriminālprocesu daļā par Ventspils uzņēmēja Jurija Bespalova noziedzīgajām darbībām izbeigt sakarā ar noilgumu. Bespalovs 2012.gadā nomira.

Spriedumu iesaistījām pusēm būs iespējams pārsūdzēt apelācijas kārtībā Rīgas apgabaltiesā. Rīgas apgabaltiesa šo lietu sāka skatīt jau 2009.gadā. Nākotnē par apgabaltiesas kā apelācijas instances nolēmumu vēl būs iespējams iesniegt kasācijas sūdzību vai protestu Augstākajā tiesā.

Lembergs tiesas sprieduma lasīšanas laikā palūdza tiesai īsu pārtraukumu, un tiesa to akceptēja. Tā laikā Lembergs paspēja pārmīt vārdus ar savu dēlu Anriju, bet pārējās minūtes izmantoja komentāram žurnālistiem.

Lembergs žurnālistiem teica, ka spriedumu pārsūdzēs un viņš prognozē, ka tālākie tiesas procesi aizņems vēl desmit gadus.

Tāpat Lembergs pārsūdzēs piemēroto drošības līdzekli – apcietinājumu. Apsūdzētais gan vērsa uzmanību, ka sūdzība būs jāiesniedz turpat Rīgas apgabaltiesā, kuras Krimināllietu tiesas kolēģijas priekšsēdētāja ir Irīna Jansone. Jansone ir Lemberga lietas tiesnese.

Lai arī tiesa nolēma viņam konfiscēt mantu, tostarp, nekustamos īpašumus viņa dzīvesvietā, Lembergs uzsvēra, ka, pārsūdzot spriedumu, nekas nemainās un manta patlaban viņam paliek.

Vērtējot spriedumu un piemēroto apcietinājumu, Lembergs uzsvēra, ka tas ir normāls politisks process, izrēķinoties ar opozīcijas politiķi.

“Tas Navaļnija scenārijs – tikai Latvijā. Apsveicu Latvijas tiesiskumu un demokrātisko valsti ar to, ka man pielietots drošības līdzeklis apcietinājums,” uzsvēra Lembergs.

Tiesas spriedums apliecina, ka prokurors Juris Juriss un tiesnese Jansone taisa karjeru, bet tieslietu ministram Jānim Bordānam (JKP) un Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam (JV) jāsaglabā laba pozīcija nākamajām vēlēšanām. “Politikā ir sava loģika,” uzsvēra Lembergs.

Lembergs uzskata, ka tiesa nav iepazinusies ar advokātu debašu runām. Tāpat viņš pauda izbrīnu, ka saskaņā ar tiesas spriedumu nolemts konfiscēt kompānijas, kuras 10 līdz 15 gadus jau neeksistē. “Konfiscēt zilu gaisu, tas ir kā apcietināt kapos apglabātu cilvēku,” uzsvēra Ventspils mērs.

Patlaban esošajā stadijā Lembergs nekādas prasības pret valsti nevarot celt. Iepriekš Eiropas Cilvēktiesību tiesa ir pieņēmusi divas viņa sūdzības, tāpat viņš vērsies ANO.

Lembergs gan pauda bažas vai viņam atrodoties apcietinājumā izdosies realizēt savas tiesības uz aizstāvību, jo Covid-19 ierobežojumi noteikti arī ieslodzījuma vietās.

Lembergs acīmredzot bija gatavs apcietināšanai tiesas zālē un norādīja, ka viņam līdzi “pat ir zobu pasta.

Pēc sprieduma pasludināšanas Lembergu aizveda Valsts policijas konvojs, līdzi viņš bija paņēmis ne tikai portfeli, bet arī prāvu koferi.

Rīgas apgabaltiesa nolēma A. Lembergu apcietināt tiesas zālē, jo pastāv risks sprieduma nepildīšanai, žurnālistiem norādīja tiesnese Irīna Jansone.

Jansone atsaucās uz Kriminālprocesa likuma normu, ka tiesa, taisot spriedumu, var piemērot drošības līdzekli apsūdzētajam, ja ir pamats uzskatīt, ka viņš izvairīsies no sprieduma izpildes.

Gadījumos, kad par smagu vai sevišķi smagu noziegumu tiesa piespriedusi brīvības atņemšanas sodu, notiesājošs spriedums var būt par pamatu drošības līdzekļa – apcietinājuma – izraudzīšanai.

“Tiesa vērtēja, ka sprieduma izpilde varētu būt apgrūtināta no apsūdzētā puses, ja viņam nebūtu piemērots apcietinājums,” uzsvēra Jansone.

Jansone gan vērsa uzmanību, ka drošības līdzekli-apcietinājumu var pārsūdzēt tikai kopā ar pilno spriedumu apelācijas kārtībā. Atsevišķi šo drošības līdzekli pārsūdzēt nevar.

Jau vēstīts, ka prokurori tiesas debatēs lūguši Aivaram Lembergam piemērot astoņu gadu ilgu brīvības atņemšanu ar mantas konfiskāciju, kā arī naudas sodu 150 minimālo mēnešalgu jeb 64 500 eiro apmērā.

Lembergu prokuratūra apsūdz par kukuļņemšanu sevišķi lielos apmēros, par noziedzīgi iegūtu finanšu līdzekļu un citas mantas legalizēšanu, par dienesta viltojumu, par piedalīšanos mantiskos darījumos, kuri viņam saistībā ar dienesta stāvokli bijuši aizliegti, kā arī par ļaunprātīgu dienesta stāvokļa izmantošanu un citiem noziegumiem.

Anrijam Lembergam prokuratūra lūgusi piemērot brīvības atņemšanu uz pieciem gadiem un sešiem mēnešiem, konfiscējot mantu, savukārt Sormulim – brīvības atņemšanu uz septiņiem gadiem un mantas konfiskāciju.

Visi trīs apsūdzētie norādījuši, ka nesaprot un neatzīst viņiem celtās apsūdzības.

Lietā ir apvienoti divi kriminālprocesi, ko prokuratūra tiesai nodeva 2008.gada otrajā pusē.

Prokuratūrā aģentūru LETA iepriekš informēja, ka Ventspils mēram tiek uzturēta apsūdzība par SIA “Puses” 20% kapitāldaļu izspiešanu cietušajam Valentīnam Kokalim 20 275 eiro vērtībā un 26 kompānijas “Multinord AG” akciju izspiešanu cietušajam Aināram Gulbim 14 797 eiro vērtībā.

Tāpat Ventspils mērs apsūdzēts par 12 “Multinords AG” akciju izspiešanu Gulbim 7359 eiro vērtībā, kā arī 30 kompānijas “Ventk Company Limited” akciju izspiešanu Gulbim 17 672 eiro vērtībā.

Lembergs arī apsūdzēts par SIA “Lat Transnafta” 2130 kapitāla daļu izspiešanā no tās dalībniekiem – SIA “Man – Tess”, kompānijas “SWH Riga Zürich AG”, AS “Naftas Parks – 100”, AS “Banka Baltija” un Vladimira Krastiņa.

Ventspils mērs apsūdzēts par to, ka 1996.gadā viltoja dokumentu, kā arī 1996.gada otrā pusē kā Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs noformēja nepatiesu dokumentu.

Tāpat apsūdzība liecina, ka Aivars Lembergs personu grupā pēc iepriekšējas vienošanās, kā arī organizētā grupā ar Anriju Lembergu un Sormuli legalizēja noziedzīgi iegūtu mantu, tostarp finanšu līdzekļus – 6 996 118 eiro laikā no 1999.gada beigām līdz 2006.gada jūlijam.

Apsūdzība arī liecina, ka laikā no 1999.gada decembra līdz 2000.gada aprīlim Ventspils mērs, ar dēla Anrija un Sormuļa atbalstu, veicināja un neatļauti piedalījās mantiskā darījumā, proti, nodrošināja faktiski sev un bērniem piederošai kompānijai “Netherfin Financial Services B.V.” ienākumu peļņas procentu veidā no Ventspils brīvostas pārvaldes, kurā Ventspils mērs tajā laikā bija valdes priekšsēdētājs. Šādā veidā gūts mantisks labums – ne mazāk kā 802 413 eiro.

Tāpat laikā no 2003.gada janvāra līdz 2003.gada martam Ventspils mērs, ar citas iesaistītas personas atbalstu, veicināja un neatļauti piedalījās mantiskā darījumā, proti, nodrošināja faktiski sev un bērniem piederošai “Netherfin Financial Services B.V.” peļņas procentu no minētās Ventspils brīvostas pārvaldes. Peļņas procentu veidā Ventspils mērs ieguva ne mazāk kā 180 312 eiro.

Prokuratūras apsūdzība liecina, ka laikā no 1999.gada decembra līdz 2000.gada aprīlim Aivars Lembergs ļaunprātīgi izmantoja dienesta stāvokli mantkārīgā nolūkā, saistītu ar piedalīšanos neatļautā darījumā.

Laika periodā no 2003.gada janvāra mēneša līdz 2003.gada martam Ventspils mērs ļaunprātīgi izmantoja dienesta stāvokli mantkārīgā nolūkā, saistītu ar piedalīšanos neatļautā darījumā.

Apsūdzība liecina, ka Lembergs kā Ventspils pilsētas domes deputāts un Ventspils brīvostas valdes loceklis realizēja savas pilnvaras interešu konflikta situācijā, piedaloties kopumā 330 lēmumu pieņemšanā Ventspils pilsētas domēs un Ventspils brīvostas valdes sēdēs.

Tāpat Lembergam inkriminēta nepatiesu ziņu norādīšana amatpersonas deklarācijā deviņus gadus pēc kārtas, nenorādot par kapitāldaļu un akciju piederību 29 ārvalstīs reģistrētās kompānijās.

Rīt gaidāms tiesas spriedums A. Lemberga lietā

Rīt gaidāms svarīgs notikums Aivara Lemberga tiesas prāvā. Apsūdzība ir par kukuļņemšanu sevišķi lielos apmēros, par noziedzīgi iegūtas naudas un mantas legalizēšanu, dokumentu viltošanu, ļaunprātīgu dienesta stāvokļa izmantošanu un citiem noziegumiem. Pēc 12 gadus ilgušas tiesāšanās pirmās instances spriedums tiek solīts rīt. Un tāpēc šovakar atskatīsimies uz to, kā Lemberga tiesas process izskatās skaitļos, faktos, komentāros un mūsu arhīva kadros.

Posted by LTV Ziņu Dienests on Sunday, February 21, 2021

69 komentāri

2021-02-22 11:39

Zinātājaa1234: Ko tad varēj citu gaidīt?! Bordāns ar Jurašu tak valda pār tieslietu sistēmu. Nu kā 90 gados, reketieri. Un jā Bordān, tas ir MANS PERSONĪGAIS viedoklis!

2021-02-22 11:54

nu ne: Lembergam tā ir traģēdija! Protams tā lai ir mācība visiem pārējiem zagļiem ka pienāk diena un par to ir jāmaksā - diemžēl alkatība ir slikts ceļabiedrs . Un tādu alkatīgo Latvijā netrūkst. Daudziem būtu jāsēž tur kur sēdēs Lembergs.

2021-02-22 12:13

Janka: Visi viņi ir korumpēti. Samaksāja lai viņu ieliek cietumā. Tā ir liela mafija. Kas nedara -kā visi zog ,kas cilvēkiem dod tas slikts. Šitās jaunais mērs Ventspils 100 procenti ka ir korumpēts un ir iejaukts atentāta....

2021-02-22 12:14

MAIJA: ties'i ta - butu jasez'.... bet kas tad vin,us iesedinas? Roka roku mazga...

2021-02-22 12:29

Smielki: Tam cirkam, kas notiek, ticība ir 0.00. Neaizmirsīsim to, ka tā tikai ir pirmā instance. Un otrs: Viņš ir diezgan liela zivs, lai viss tā forši beigtos kā pasakā.

2021-02-22 12:37

Iļģu čomi: Janka bračka,Tu 100% esi mūsējais! Davaj uzsautējam govi uz grilla, komendante jau kurina sārtu!

2021-02-22 13:14

Jurs: Paldies Bordānam, Jurašam, Jutai un visam JKP!

2021-02-22 13:33

Jurîtis: Tuvojas pašvaldību vēlēšanas. Teiāters iet vaļā.

2021-02-22 13:34

Ome: Stulbums Bordanonkulis savu vel nav panacis,liekezus visus un zaglus tur sabazt ,bet kas to daris tauta i rokas par isu i bail....

2021-02-22 13:52

Tāviši: Par to ir atkal jāiedzer.paštaisīta kartupeļu mizas brāga vien man ir,jo bezdarbnieks es lepns ir.

2021-02-22 13:53

rakaris:): balagāns , lembergs tāpat kā meroni liek mīsksto virsū latvijas klaunu tieslietu sistēmai !!

2021-02-22 14:01

rakarim: Manuprāt šeit notiek Ventspils vs Rīga cīkstēšanās. Žēl ka Ventspils nav izturējuši spriedzi un līdz ar to viss pārējais ... galvenais jau osta, kur turpmāk brīvi saimniekos Rīgas cilvēki.

2021-02-22 14:06

rakaris:): un kad pajautās kariņam ,kur viņš ņēma 3.5 miljonus īpašuma iegādei , omamma savus zelta zobus pārdeva ?

2021-02-22 14:06

nu gan: Nekaunībai nebija robežu.

2021-02-22 14:10

mrs: Skaisti! Nedēļa sākusies lieliski!

2021-02-22 14:46

Moto moto: Gan jau ka viņš izķepurosies! Un manas domas, nav tāds pilsētas mērs kas nezagtu, "vor zakoņe" krieviski! Bet viņš ir malacis, ne tikai zaga bet Ventspilij deva un izveidoja skaistu pilsētu! Par to nu gan būtu jāpateicas viņam!

2021-02-22 15:19

I/L.: To Moto moto. No tevis teiktā ir saprotams, ka LV zagt ir labi un pašsaprotami, ja padalies ar tautu. Nozagu veikalā 2 pakas pelmeņus un padalījos ar trūcīgajiem, tāpēc neesmu zaglis! Vai tā?

2021-02-22 15:30

Moto moto: Nē tā es nedomāju, bet tāda ir realitāte!

2021-02-22 15:35

nu ne: Lembergs jau bija gatavojies ka viņu apcietinās jo koferītis ar mantiņām bija līdz !!!. Labi zin ka ir vainīgs un ne jau tikai 5 gadu cietumam bet daudz ilgākam.

2021-02-22 15:55

Sandra Briķe: Vai vajadzēja pēc šīs garās izmeklēšanas un tiesu procesa tagad mainīt uz apcietinājumu tiesas zālē covid pandēmijas laikā pensionāram Lembergam, kurš ir riska vecumā, un kuram tagad tiek pasliktinātas tiesības uz aizstāvību? Nu pēc šī tiesas precedenta tagad uz vienlīdzības pamatā būtu jāsarosina lietas visām bijušām un esošajām pašvaldības, valsts pārvaldes amatpersonām,deputātiem utt. kuras savu bagātību vairojušas ar apšaubāmiem papildus ienākumiem, kas nav darba alga,

2021-02-22 16:20

Aivars Prusis: Sandrai biskvīts ! Kas attiecas par 3 augstāk minētajiem ,viņi ir ,,законники,, un vinus var tiesaat tie kas vinus par,,законниками,, uztaisija 😂👊👊👊

2021-02-22 16:21

Taisnīgi: Kad lasīja par viņa arestētiem īpašumiem, kapitāl daļām u.c. tas nav godīgā ceļā vis iegūstams, tikai atrodoties šādā amātā no Brežņava laikiem , mičojot var iegūt ! Domāju Ventspils beidzot uzelpos un parādīsies jaunas vēsmas !

2021-02-22 16:36

Sandrai: Tas ka citi ar tādi, nekādā veidā Lembergu neattaisno.

2021-02-22 16:38

Ļoti labi: Šodien forša un saulaina diena! :)

2021-02-22 16:39

Ātrais Dibsnis: Žēl Aivars, labāk būtu piesprieduši sabiedriskos darbus, kādam taču ar slotu ir jāuzpucē to slaveno venspils bruģi.

2021-02-22 16:47

mja: Lemberga vietaa tagad buus Zanda Cirule, kas ir vel trakaaka negause par Lembergu. Vinja veel maza meitene buudama, tika tiesaata un ieslodziita kolonijaa par to, ka duura balozhiem acis un meeginaaja uzspridzinaat skolu. un tas vinjai buutu izdevies, jo spraagstviela trinitrotoluols bija virs 16kg, bet patrauceeja skolas maaciibu paarzine, kas apdzeesa degosho auklu. Veel paaris sekundes, un........ Peec tam Zanda Cirule esot bijusi legionaa karstajos punktos Irakaa un Siirijaa, kur izceelusies ar iipashu nezheeliibu pret taleban kaujiniekiem, guusteknjiem un civiliedziivotaajiem. Ar vinjas paveeli tika noslauciits no zemes virsmas ciems ar 148 gruutnieceem, un taada tagad buus Lemberga vietaa un valdiis pa visu Venstpili. Bail iedomaaties, kaa tas viss tagad buus!!!!

2021-02-22 16:53

Aivars Prusis: Aivars to Latvijas justicijas gara darbu paarsuudzees un visa taa shlura atsaaksies no jauna 😂👊👊👊

2021-02-22 17:12

Sandra Briķe: Tam kas Sandrai, protams, ka neattaisno, tikai tā sprieduma konstrukcija tāda dīvaina, ka man pat grūti saprast.

2021-02-22 17:25

Sandra Briķe: Nepaspēju pabeigt, ka apcietināšana tiesas zālē šoreiz nav objektīva un aizskar Lemberga pamattiesības, un es uzskatu, ka lai kā kāds patiktu vai nepatiku, jābūt vienlīdzības principam, un kā jau es teicu, visus vajag izvērtēt,citādi te tiešām politiskā pieskaņa, un viss ir aizgājis par tālu visās jomās

2021-02-22 17:32

Kā sanāk...: Cepums Prūsim un Sandrai!! Visriebīgākais ir tas, ka visu laiku visi klaigā gan komentāros,gan visur citur, valdībā visi zagļi un kur paliek mūsu nodokļi! Ļembergs nav valdībā,viņš ir Ventspilī, viņš nerīkojās ar nodokļiem, viņš taisīja sev tīru vai netīru biznesu,taisija naudu ar saviem partneriem, dzīvoja pats un cēla Ventspili ! Ko viņš ir nozadzis tautai !!! Bet dīvaini- kad tiesā Lembergu - valda klusums, valdību neviens nelamā...

2021-02-22 17:34

JĀ!: NU,un kas tad tie bagātākie,mantīgākie un siltākajās,labi atalgotākajās vietās ,pēc Latvijas neatkarības atjaunošanas,tika?Ne tie,kuri ar putām uz lupām stutēja,atbalstīja,nodeva VDK sev apkārt esošos līdzcilvēkus,lai tikai stiprinātu okupācijas varu un paši varētu dzīvot resniem kakliem? ..Labākajiem"kadriem ,,padomju valsts"piešķīra Valsts prēmijas,Komjaunatnes prēmijas u.t.t.,bet, mēs tauta,par šīm sabiedrības padibenēm atkal skrējām balsot un izbīdīt viņus priekšgalā,kaut gan viņu īstā vieta butu bijusi pie,,parašas".

2021-02-22 17:45

Liepājnieks: lembergs neko tur nav zadzis vairāk kā jebkurš cits deputāts vai ministrs.taču šo cirku ar lembergu taisa tāpēc ,lai noslāpētu faktu par atņemšanu Lembergam lielu ostas biznesu.
Un tikai--tie ,kuri to izdarīja -bordans ,rinkevics un citi--ir valsts noziedznieki--prasīt ASV sankcijas pret Latviju,prasīt magnicka likumu piemērot Lembergam ,un bloķēt bankas kontus BEZ TIESAS LĒMUMA..
LAI ARĪ magņicka likums ir ASV izgudrots pretkrievu sankciju ietvaros--tam tomēr vajag ANO atļauju.ANO atļaujas nebija .Banku koontu bloķēšana bez TIESAS LĒMUMA --pat satversmē rakstīts ,ka tā ir valsts nodevība ar 8--12 gadi ar mantas konfiskāciju.
Tad vēl ASV sankcijas pret LATVIJU(Venstpils ostu un Rīgas))--neviens no ministriem ,neviens no deputātiem pat iepīkstēties neuzdrošinājās..
rezultātā--Ventspils ostas akcijas pa kluso sadotas cilvēkiem ,kuriem ar Latviju vispār nav sakara ..(korupcija lielos apmēros)
Venstpils osta ,lai kā gribētu mainīt statistiku--iet uz leju.Pati Venstpils--tiek izpostīta.
Jūras kravu pārvadātāji no Latvijas izvairās-ja var konkrēti kādam uzlikt ASV sankcijas izmantojot LV nodevējus ,tad šie baidās par kravām un kuģiem..un iet garām un brauc uz Usjt--Lugu.A te Kristovskis pielikts pie lietas Briselē--lai liek sankcijas uz ustj --lugu.lai varētu atgūt zaudēto caur Ventspili.
Un ja kāds domā ,ka šodien Latvija ir tiesiska --tad tas dziļi maldās--Latvija šodien jau ir totalitāra kolonijrepublika ,kuras saimnieki nav valsts pilsoņi.Informatīvā cenzūra un daudz kas cits to pierāda..
Un tiek slēpti oficiāli krimināli kanāli ar rietumiem..

2021-02-22 17:48

Liepājnieks: Cik zināms ,tad Lembergs jau iepriekš iesniedzis prasību pret LV Ņujorkas tiesā.Bet LV vajadzēja Lembergu aiz restēm ,lai liegtu pārvietošanos.

2021-02-22 18:08

Ješka parastais: Nu ļoti ceru ka kādreiz mūsu rallistu zaglīgā grupējuma vadonis nonāks turpat kur Lembergs.

2021-02-22 18:09

un vēl: Te pāris fani var raudāt cik grib - zaglim jāsēž. Un nebaidieties, pienāks laiks arī pārējiem.

2021-02-22 18:24

Ziedonis Skaldis (Liepājā): Lembergs ņēma sev tāpēc,ka ņemt 'ļāva tā laika likumi.
Ja ,tā nebūtu bijis viņš jau sen būtu notiesāts un pat būtu atsēdējis .

2021-02-22 18:32

meitene42: Neapšaubāmi politisks gājiens. Izrēķināšanās ar konkurentu, izmantojot atrašanos varas struktūrās. Ceru, ka patiesība nāks gaismā, un Lembergs izkļūs brīvībā

2021-02-22 18:32

Lauris: KARINA IDIOTU VALDIIBAS PASUUTIIJUMS

2021-02-22 18:42

Egle: Cik liecinieku nomušīti šitā komunistu mērgļa dēļ???

2021-02-22 18:51

????????: :
KAD SEDES GODMANIS, SLESERS, SKELE, SESKS ???????

2021-02-22 19:00

JĀ!: Un kas tos likumus radīja?Ne bijušie PSKP CK darboņi un čēkisti? Vai nebija tāds biedrs Gorbunovs,LatvijasPSR CK instruktors Lembergs,komunists Brigmanis,Ķezberi un vēl vesela plejāde līdēju,kuri,apgriežot kažokus uz otru pusi,kļuva par,, dedzīgiem"Latvijas neatkarības,,Cīnītājiem".VDK Juhansons, ar savu vāvuļošanu,kļuva gandrīz vai par TV varoni-zvaigzni.Paldies Dievam,ka bija tik saprātīgs un laicīgi nosprāga.

2021-02-22 19:00

njaa: ja jau šitik labi aizgaaja process, tad nu vajadzeetu taadaa garaa turpinaat- liepājas pašvaldības, gan bijušais, gan tagadeejais vadiitaajs

2021-02-22 19:14

tp: Par priekšzīmīgu uzvedību lembi pēc pusgadu, varbūt pusotru, čomaku izlaidīs. Viss šis fars tiek darīts, lai viņam sasiet rokas, citādi daudzas korumpētās valdības ierēdņu galviņas lidotu pa taisno ķurķī.

2021-02-22 19:25

zz: Tikai Latvijā var saņemt kukuli 500 eiro apmerā un nokļūt cietumā uz 7 gadiem, kāmēr kāds cits zog miljoniem un sēž pensijā bez jebkādām problēmām.

Pirms vēlēšanu gājiens - paņēma vienu no savejiem iemeta aiz restes, lai varētu vel 4 gadus deldēt vietas un zagt naudu.

Kāpēc neviens mūsu vietējo varoni U. Sesku neizmeklē? Visiem cilvēkiem zinams fakts, kad viņš strādāja vienlaicīgi 20+ darba vietās un viņa ģimene labi uzpelnījās uz šķembas un luksoforiem?
Un to Rīgas patriotu Ušakovu arī neviens nepārbauda?
Laikam klubs izmet tikai tos, kas nedalās ar naudu.

2021-02-22 19:29

Re smiekli: Nu tad ko, Bordān! Ja jau esat tik godīgi tad ķeraties klāt Šķēlem, Godmanim un viss beidzot arī Seskam un tt.

2021-02-22 19:31

pensikis: To kas nem sev dod pilsetai tagad sodis. Bet tadi ka sleserins skelite kalvitis godmanis un daudzi citi kas nem tikai SEV un nedod neko Latvijas valsts laba. KAPEC tadus neliek tiesas prieksa? Laikam tieslietu ministram lielakas kabatas kuras nevar piepildit.

2021-02-22 19:42

Re smiekli: Es neesmu par Lembergu, bet Latvijas Republikas dižākie laupītāji ir Šķēle un tad seko Godmanis. Nu Godmanis vairāk kā nesaimniecisku lēmumu bīdītājs un pieņēmējs. Savukārt Šķēle ļoti viltīgs zaglis. Ar šiem bija jāsāk.

2021-02-22 19:56

beko: to Jā- zinām,ka sākumā bija fizkultūras skolotājs Lembergs Ventspilī, klapēja skolniekus, vēlāk komjaunatnes līderis Ventspilī, vēlāk jau iepriekš rakstītais CK instruktors Ventspilī! Un te pēkšņi- godīgs uzņēmējs,kurš nejauši ticis pie naftas pumpīšiem... Nu nemuļķojiet sevi, kā smejies!

2021-02-22 19:57

Xxx: Atrada vienu kam uzkrist ,pārējie nobijās bet priecājas ka nav viņa vietā -kā saka -kozoļ atpuščēņija.

2021-02-22 20:45

90 gadi: Viņam pirmsākums 90tie, kad valdīja haos un visatļautība, nemācēja apstāties, lūk rezultāts. Viss tas ir piedzīvots

2021-02-22 20:47

beko: vēl jau rindā gaida tādi "putni" kā Brigmanis, kurš lika šoferiem bērt kūtsmēslus uz ceļa, lai cilvēki pie Airītēm piebraukt nevarētu, un tad vēl arī Dūklavpaps

2021-02-22 20:57

beko: nu ja,redzu ka esmu jau iezīmēts(nofočēju) tūlīt s....da admins dzēsīs ārā,- komunistu atraudziņa nelaimīgais!

2021-02-22 21:35

Jonis: Sesku uz 25 gadiem.

2021-02-22 22:31

Liepājnieks: >>2021-02-22 20:57
beko: nu ja,redzu ka esmu jau iezīmēts(
-----------------------------------------
Tu pats sevi iezīmē..ar diviem dažādiem nikiem no viena datora(no vienas IP adreses)))DDD

2021-02-22 22:34

Liepājnieks: >>2021-02-22 16:47
mja: Lemberga vietaa tagad buus Zanda Cirule,
-----------------------------------------------------
Tu saki??
dod linku ,kur ko tādu esi uzzinājusi??
Lai arī Lato lapsa spļāva uguni pret Lembergu ,viņš ir vienīgais žurnālists Latvijā ,kuru var saukt par analītisko žurnālistu.Viņu šī lieta var ieinteresēt.

2021-02-22 23:14

Vadims: Visā bezjēdzībā kas tagad darās valstī - Lemberga notiesāšana ir tikai izzagtās valsts nodrošinājums ar naudu jo nodokļus nav kam vairs maksātbet tā kā Lembergs to visu sen bij paredzējis tad 100% viņam ir daudz failu ar dokumentiem par valsts augšējo ešelonu rebēm un otkatiem .... ES Strabūras tiesā to visu būs prieks lasīt un saprast kā Latvijā zāģē ES fondu naudu . Galvas un lielas galvas ripos ......

2021-02-22 23:26

Liepājnieks: >>2021-02-22 19:29
Re smiekli:
---------------------
Ja sadomās ķerties klāt Šķēlem,tad tie ļautiņi vienkārši tiks novākti.

2021-02-22 23:30

...: Ja visus deputātus, kas patlaban sēž saemā, papētītu tā kārtīgāk, tad lielāko daļu būtu jāiesēdina cietumā par kukuļu ņemšanu ,stāvvietu nelikumīgu izmantošanu un citām neģēlībām,ko viņi izliekas nedarām...
Pat ja Lembergs kādreiz paņēmis kādu kukuli, viņš to naudu atdod savas pilsētas cilvēkiem, sakārtojot pilsētu, ziemassvētkos visiem pensionāriem dāvanā nauda.
Nu manā uztverē Lembergs ir mūstdienu Robins Huds nevis noziedznieks, kuru būtu jāsēdina cietumā...
Tos deputātus, kas sēž saemā un izliekas par tautas kalpiem pa kluso laupot, gan visus vajadzētu iesēdināt ar milionāru Kariņu un Bordānu priekšgalā....

2021-02-22 23:32

Liepājnieks: >>Vadim--strasbūrai,briselei ir pie vienas vietas ,ka šeit visu it kā likumīgi izzog---viņi to lieliski zina--jo korumpētos zadzējus ,kuri ir pie varas --viegli valdīt.pasvied kau;lu--un t'\ads lupata darīs ko liks--un pie tam,ja ņem vērā ,ka katru gadu ES atmet ceturto daļu no LV budžeta ,tas ir sedz ceturto daļu..tad ir pavisam skaidrs ,ka Latvija ir tikai Eiropas žogmale ,kompostkaudze.

2021-02-23 01:07

Xxx: Žel ka esam tur kur esam -žogmalē ,un tā arī ir.Tikai kas nesīs atbildību ;mūsu bērni ,mazbērni kam būs jāatdod tie milzīgie parādi kas paņemti no kuriem mēs nedabūjām neko ,.........................

2021-02-23 07:10

Runga iz maisa: Nu ko ,tagad atkal klaigāsiet cik daudz zagļu valdībā,Šlesers,Šķēle ... u.t.t. Mazliet atpūšaties, drīz būs vēlēšanas un varu galvot, ka visa šī "tautas kontrole" kas tā komentāros cīnās ar zagšanu, atkal veikliem solīšiem tipinās pie urnām atdot savas balsis par saviem"dusmu elkiem" un pēc tam nevainībā berzēs rokas un atkal meklēs zagļus.Bet es domāju ka pienācis reiz ir laiks prasīt atbildību no vēlētājiem- vai ne jūs viņus izvēlējāties un devāt varu rokās! Valdība ,un citi lamātie,uz priekšu, jūs esat vēlētāju pilnvaroti !!!

2021-02-23 09:42

Liepājnieks: Lembergs ir tas ,kas Venstpili cēla--ne velti tautā runāja ,ka Ventspils--tā ir cita"" republika"".Uz Ventspili tik organizētas ekskursijas ,brauca no visas Latvijas tieši uz Ventspili,lai to redzētu šodienā kā Lembergs to uzcēlis.Ventspilī bija pat ieviesta pilsētas god nauda --venti. Varēja mainīt pret Euro un ar tiem norēķināties.
Lembergs ir savas pilsētas patriots.osta strādāja pilsētas labā.Un te nu bija moments--Lembergs negribēja ostas biznesā ielaist Rīgas kampējus.Ar to arī sākās.tika izmantoti visādi zanderi un citi propogandoni Deputāti ,ministri un citi ņergas sabiedriskās domas koriģēšanai par sliktu LA.
Un tagad viņa vietā nāks cits ,kurš gaudos --ak ,cik viss ir nolaists ,es neko nevaru darīt ,dodiet mums naudu!!(cik ērti)
Šodien tie ,kuri ir MK ,kuri ir deputāti saeimā ,kuri partijās --tie ir nicināmi!!!

2021-02-23 11:06

beko: "Liepājnieks" -neapkauno Liepājas vārdu- maini savējo uz īsto, kas būtu "ventspilnieks"!

2021-02-23 12:19

...: Muļķi ir tie, kas domā, ka mēs šos ,kas tagad ir pie valsts vadības grožiem paši ievēlējām...
Man ir viens jautājums...
Vai kāds kurš ir pie valsts vadības tika trijniekā vai vismaz pieciniekā?
Tiešām paši ievēlējām?
Es par Kariņu nebalsoju...
Un par pārējiem, kas nu dala valsts naudu arī nē...

2021-02-23 12:21

...: Paskatieties iepriekšējo saemas vēlēšanu rezultātus...
Par ,kuriem sabalsoja visvairāk...
Un nu, kas vada mūsu valsti...
Tiešām paši ievēlējām?!

2021-02-23 15:51

Jurašs: Palasot cik liepājnieki aizstāv Zagli, izskatās ka pilsētā atcelta obligātā izglītība.

2021-02-23 16:38

klimpa: nolauza tomēr Hūti...kas to būtu domājis?!)))

2021-02-23 21:20

Liepājnieks: >>2021-02-23 15:51
Jurašs:
-------------------------
Lembergs zaglis?? Citiem nav izglītības??
Taču kāpēc neviens neceļ TRAUKSMI par Kariņa no budžeta nozagtajiem 150 000 eu un atdotajiem citas varas apvērsuma organizēšanai un maidana rīkošanai??
Neko tur Lembergs nav zadzis--tas ,kas oficiāli ir padarīts un atzīts par zagtu--patiesībā tik pat labi var nebūt zagts.
un Venstpils neizskatās ,ka būtu apzagta !!
Vienkārši žultainajiem latviešiem skauž ,ka kaimiņam ir ""govs"" un vēlē lai tā nosprāgtu!!!

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Šobrīd aktuāli

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz