Piektdiena, 14. augusts Zelma, Zemgus, Virma
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Valsts kontrole: dzīvojamo ēku drošība Latvijā pasliktinās

Valsts kontrole: dzīvojamo ēku drošība Latvijā pasliktinās
Foto: ilustratīvs
14.01.2020 11:45

LETA

Dzīvojamo ēku drošība Latvijā pasliktinās, un to drošības kontrole nedarbojas pietiekami labi, otrdien žurnālistiem sacīja valsts kontroliere Elita Krūmiņa, informējot par Valsts kontroles revīzijā konstatēto, informē LETA.

“Revīzijā konstatētais rada nopietnu satraukumu. Likumi it kā ir, kontrolētāji it kā kontrolē, īpašnieki it kā uztur, bet namu stāvoklis mūsu acu priekšā pasliktinās. Ir nepieciešama valsts politika, kā šo situāciju risināt,” sacīja Krūmiņa.

Viņa piebilda, ka tūkstošiem Latvijas iedzīvotāju dzīvo savos vai īrētos dzīvokļos pašvaldību apsaimniekotos daudzdzīvokļu namos, no kuriem daudzi ir veselībai un dzīvībai bīstami.

Vienlaikus Valsts kontroles padomes loceklis Edgars Korčagins stāstīja, ka atbilstoši revīzijā konstatētajam pašvaldībās mazāk nekā 50% dzīvojamo ēku ir veikta vizuālā apskate, lai vispār novērtētu to stāvokli. Līdz ar to arī nav izveidoti ēku uzturēšanas darbu plāni un nepieciešamo darbu tāmes.

“Apsaimniekošanas maksas daudz kur ir dramatiski zemas, piemēram, četri vai astoņi centi par kvadrātmetru. Par šādu maksu neko nevar izdarīt, varbūt vienīgi kārtot lietvedību vai nopļaut zāli, bet kapitālos remontus par šādu apsaimniekošanas maksu plānot nevar,” uzsvēra Korčagins.

Revīzijas laikā pārbaudītas 119 mājas desmit pašvaldībās, taču Valsts kontrole ieguvusi informāciju tikai par 82 ēku stāvokli. Konstatēts, ka vairāk nekā 60% ēku ir nopietni ugunsdrošības riski, kā arī 60% māju konstatēti citu veidu bojājumi, kas būtiski apdraud ēku drošību.

Korčagins norādīja, ka pašvaldības bieži vien ir gan ēku īpašnieki, gan apsaimniekotāji, gan arī uzraugi būvvalžu personā. Tomēr revīzijā ir konstatēts, ka pašvaldības neveic pienākumu pietiekamā apmērā.

“Laikus neveicot investīcijas, mājokļu stāvoklis pasliktinās, arvien biežāk rodas avārijas situācijas un remontdarbi izmaksā vairāk. Ne visi ēku īpašnieki izprot savu pienākumu investēt ēkās un rūpēties par to drošību,” norādīja Korčagins.

Revīzijas rezultātā Valsts kontrole sniegusi ieteikumus Ekonomikas ministrijai un pašvaldībām gan par to, kā uzlabot pārvaldīšanas un apsaimniekošanas pakalpojumu, gan par to, kā pilnveidot uzraudzības mehānismu.

Revīzija veikta Daugavpilī un Valmierā, Alojas, Ērgļu, Gulbenes, Limbažu, Olaines, Saldus, Tērvetes un Ventspils novados.

Ekonomikas ministrs Ralfs Nemiro (KPV LV) norādīja, ka mājokļu sakārtošanai Latvijā būtu nepieciešami vairāki valsts budžeti, līdz ar to tas nevar notikt strauji, bet pakāpeniski. “Nacionālajā attīstības plānā ir sadaļa “Mājoklis”, un esam pieprasījuši regulāru finansējumu mājokļu jautājumu risināšanai,” viņš piebilda.

Tāpat ministrs piekrita Valsts kontroles revīzijā secinātajam, ka daudzu pašvaldību būvvaldēm pietrūkst kompetences un kapacitātes ēku uzraudzības nodrošināšanai. Nemiro pauda uzskatu, ka nākotnē būtu jādomā par Būvniecības valsts kontroles biroja pilnvaru paplašināšanu uzraudzības jautājumos, īpaši ņemot vērā to, ka patlaban visi procesi būvniecībā jau notiek digitāli.

Savukārt Latvijas Pašvaldību savienības Dzīvokļu apakškomitejas vadītājs Jurijs Strods norādīja, ka problēmu cēlonis ir konsekventas mājokļu politikas trūkums, kā arī nepietiekamais valsts atbalsts, kas ir viens no zemākajiem Eiropas Savienībā. Tāpat problēmas rada iedzīvotāju zemā maksātspēja un dzīvokļu īpašnieku izpratnes trūkums par pienākumiem.

22 komentāri

2020-01-14 11:55

fu: Okupācijas laika smirdošās sērkoku kastes ir jānojauc. Ārpuse daudzām tagad smuki notaisīta, taču iekšpusē ir grausts, kas turas uz siltinājuma karkasa! Kā cilvēki var dzīvot tādos midzeņos! Var dzirdēt kā kaimiņš aiz sienas uz poda pērd, kāpņu telpa smird pēc gružiem un ēdiena gatavošanas šedevriem no visiem dzīvokļiem, bēneļi straida pa augšējiem dzīvokļiem, ka rīb vien, dūmi no smēķējošiem ,smirdīgiem kaimiņiem nāk pa logu iekšā,pagrabos blusas! Bet sāks domāt tad, kad kāda okupācijas laika smirdoša sērkoku kaste sabruks un ies bojā cilvēki!

2020-01-14 12:07

ABC: Pagaidīsim ka viena šāda māja sabruks un ies bojā desmitiem cilvēku, tad ar kaut ko sāksim darīt... Made in Latvia

2020-01-14 12:11

Mužičoks: Tak neko tur viņi nedarīs, jo neko izdarīt nevar. Tām kastēm vairs nav ilgs mūžs. Dīvaini, ka bankas vēl kreditē šos īpašumu.

2020-01-14 13:31

Students: Un kāds tiešām ir piedāvātais risinājums? Tagad katram bliezt augšā savu privātmāju??? Jaunceltņu nav un jaunu dzīvokļu nav, tur arī tā problēma. Visi jaunie projekti jau sen arī kļuvuši veci, un vietā nekas nenāk jauns... Labāk tiešām nesiltināt, netaisīt puvekli, labākajā gadījumā mājām balkonus un pagrabus nosiltināt un savest visu kārtībā, ne pa lēto caur "kruto" eko-vali uztaisīt puvekli... tikai un vienīgi variants paliek dzīvot piepilsētā, nopirkt māju un lēnām to atjaunot, nekā maksāt milzu kredītu par puvekli...

2020-01-14 14:03

Studentam: Ja nevēlies dzīvot daudzstāvenē, tad daudz variantu vairs nepaliek. Dzīvo kojās,viesnīcā vai būvē savu māju .

2020-01-14 16:06

Trīne: Vai tad valsts ir tik pretīm nākoša un jaunu māju vai dzīvokļu gribētājiem galvo pirmo iemaksu? Ko jūs te smirdat. Lai nedzīvotu šajās miskastēs vajag naudu lai nopirktu ko labāku.

2020-01-14 16:27

Diželis: Uz Liepāju tas neattiecas, šiet liela daļa ēku ir renovētas, sitinātas, un tālāka konstrukciju bojāšanās ir novērsta.

2020-01-14 17:10

Dina111: Lielākas problēmas man liekas ir toreiz kolhozu centros uzbūvētās daudzstāvenes,kurās,atmodas laiku sākumā,katrs iebūvēja pa krāsnij vai vēl kādam sildošam objektam.

2020-01-14 17:22

ezerkrastā: Rojas un Ugāles mājās dzīvo dzērāji un narkaši.tur jau neviens negrib investēt.

2020-01-14 19:11

ups: ... Cara laika mājās arī būtu jānojauc un īstie latvieši varētu sākt brīvi dzīvot zaru būdās....

2020-01-14 20:03

ups2: Grāmatveži zina....

2020-01-14 20:16

Ingus no laukiem: Haha) Putins ir vainigs +100500

Bet ja nopietni jaunceltņu nav un jaunu dzīvokļu nav un nebus!
galvenais ka skolas ir lvl valda un Krievija agressija ?

2020-01-14 20:46

Ha: Valdībā tā aizrāvušiem ar rusofobiskām idejām, ka par vietējiem aizmirsa domāt. Kur ta mūsu bērni dzīvos pēc 50 gadiem ? Droši vien Īrijās un Vācijās.

2020-01-14 21:02

pastardiena: šīm mājām nav ne vainas, pārdzīvos vēl vienu otru tagadējos laikos uzslietu špickkasti, šķiet ka šī cepšanās ir vērsta uz to, lai atkal no cilvēkiem izspiestu naudu ,lai iebiedētu ka tūlīt viss bruks un juks ! Nekas nebruks un nejuks ilgi un dikti, nevajag taisīt paniku ,dzīvoju hruščovlaika mājā un jūtos labi,nav nekādu trokšņu no kaimiņiem,jo laba izolācija, iedomājieties---nekas nesmird nekur tā kā panikas cēlājiem vajadzētu ārstēt nervu sistēmu!

2020-01-14 22:41

Panelis: Runa nav par hruśćofkám, bet paneļu parodijám. Neticu ka metinájuma śuves vél 100 gadus turés. Nu varbút 10....

2020-01-14 22:42

Jēriks: Tās padomju laikā būvētās kurpjukastes sen bija jānojauc! Tagad katrs var pats sev uzbūvēt privātmāju, labā vietā, kādu vēlies! Ar skaistu dārzu, garāžu savam jaunajam mersedesam, ar āra kamīnu, grilu un pat baseinu, ja ir vēlēšanās. Vienkārši nevajag čīkstēt #vissirslikti, bet darīt un viss notiksies! Liepājā ir daudz iespēju ikvienam, vajag tikai galvu uz pleciem un rokas īstajā vietā - zinu daudz jauniešu, kas uzbūvējuši sev māju, brauc ar jauniem auto, iepērkas veikalos par tūkstošiem un strādā... jā, tepat Liepājā! Un visparastākos darbus, veikalā pārdevējs, bruģētājs, taksometra šoferis, medmāsa un citus. Liepājā ir iespējams strādāt un nopelnīt!

2020-01-14 23:47

OMG!!!: Jērik!!!-Tu ko pīpo???Baigi jaudīgs,izklausās...

2020-01-15 00:46

CNC operators: Es pat durvju driķeri esu gada laikā sakrājis

2020-01-15 07:33

Piekrītu Jērikam: Taisnību runā. Man ar kaimiņiene - vientuļā māte, strādā maksimā. Bet pirms mēneša pārcēlās uz greznu privātmāju netālu no Liepājas. Vajag tikai strādāt, jo Liepājā algu līmenis ir fantastisks un mājas maksā kapeikas.

2020-01-15 17:06

Omeanna: Nu gan brīnumi ! Tautas kontrole atklāja nedzirdētus un neredzētus jaunumus priekš Latvijas iedzīvotājiem !!!
Izrādās, ka tikai Krūmiņas k-dze kaut ko ierauga Latvijā. Pārējie ierēdņi un valsts vīri staigā ar melni rozā brillēm, ko , laikam, pērk tikai firmas veikalos ārzemēs, lai neredzētu, kas notiek pašu degungalā. Viens LIELS bērnu dārzs . Cik dadus vēl šie mācīsies līdz kaut ko sapratīs no saimniekošanas ?????????

2020-01-15 18:36

ups: ... padomju 'hruščovkās' un 'bloķenēs' dzīvot ( mitināties ) nav patriotiski un visiem patriotiem jāpārvietojas uz privātmājām , vislabāk uz laukiem.

2020-01-17 23:36

Bubis: Visiem nīdējiem. Konkrēti Liepājas mājas vēl 100 gadus stāvēs, un nekas slikts viņām nenotiek. Jūs nīdèji, neesat tālāk par šejieni bijuši, un vispār neko ar savu 3 klašu izglītību nejēdzat. Aizlidojiet līdz Ņujorkai, tur stāv 100+ gadu vecās 30 stāvīgas mājās ar lodziņiem kā mūsdienu televizors. Aizejiet ar prāmi līdz Stokholmai, tur ir 300 gadus vecas daudzstāvu mājas. Dažu stāvu gan, ne 30 :) Viss ir atkarīgs no attieksmes, nevis mūžīgu īdēšanu, "Viss ir slikti", "atlaist sajeijmu " Vemt gribas no šitās sabiedrības.

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz