Otrdiena, 23. aprīlis Jurģis, Juris, Georgs

“Liepāja” negūst ceturto uzvaru pēc kārtas

“Optibet” hokeja līgā šodien “Mogo/LSPA” ar 2:0 pārspēja “Liepāju”, apturot pretinieku trīs uzvaru sēriju, kā arī panākot to kopvērtējumā gūto punktu ziņā.

13.12.2020 20:10

“Mogo/LSPA” līdz šim decembrī nebija izdevies tikt pie uzvaras – vienīgajā šomēnes aizvadītajā mačā “Mogo” bija zaudējusi “Zemgalei/LLU”. Tikmēr “Liepāja” šodien cerēja gūt ceturto uzvaru pēc kārtas. Taču tas neizdevās, sezonas desmito panākumu izcīnīja “Mogo”, un abas komandas turnīra tabulā tagad ir uz viena sliekšņa – abām ir tieši 21 punkts.

Šodienas mačā rezultāts netika atklāts līdz pat spēles vidum, kad 32. minūtē ripu vārtos nogādāja Kārlis Čukste, paveicot to pēc Krišjāņa Rēdliha un Gata Gricinska piespēlēm. Savukārt trešā perioda sākumā “Mogo” rindās vārtus guva Renārs Krastenbergs, kuram tie bija piektie vārti trīs spēlēs šosezon OHL. Viņš vismaz vienreiz iemetis katrā mačā, kurā piedalījies.

“Liepājai” pēc tam neizdevās izmantot vairākumu, bet turpmāko atspēlēšanos apgrūtināja pašu nopelnītie noraidījumi. Vārtus gūt neizdevās arī tad, kad Liepājas vārtsargs Māris Jučers tika nomainīts pret sesto laukuma spēlētāju, un “Liepāja” pirmoreiz kopš pagājušā gada decembra pabeidza OHL spēli bez vārtu guvuma. Arī toreiz zaudēts tika tieši “Mogo” vienībai.

Par mača labākajiem spēlētājiem tika atzīti abu komandu vārtsargi – Jučers un Henrijs Ančs, kurš atvairīja visus 19 pretinieku metienus.

“Liepāja”-“Mogo/LSPA” 0:2 (0:0, 0:1, 0:1)

Vārti: 31:01 Čukste (K. Rēdlihs, Gricinskis) 0:1, 41:21 Krastenbergs (Gricinskis, Bullītis) 0:2
Metieni: 19:25
Vārtsargi: Māris Jučers – Henrijs Ančs