Trešdiena, 22. janvāris Austris

Aicina doties pieredzes apmaiņas braucienā

Aicina doties pieredzes apmaiņas braucienā
Foto: Egons Zīverts
28.09.2016 11:13

liepajniekiem.lv

Pirmdien, 3. oktobrī, SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītību centrs” Saldus nodaļa Valsts Lauku tīkla ietvaros rīkoto pieredzes apmaiņas braucienu “Bioloģiskās saimniekošanas produkcijas noieta veicināšana”, kurā aicināti piedalīties arī Liepājas puses saimniecību pārstāvji, portālu informē Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Liepājas nodaļas uzņēmējdarbības konsultants Aleksejs Kačanovs.

Brauciena laikā plānots apmeklēt veselīgas vides saimniecību z/s “Vizbuļi”, kas bioloģiski audzē dārzeņus un savu produkciju piegādā tiešās pirkšanas pulciņiem, ekoveikaliem un citur, SIA “Grauda spēks”, kas nodarbojas ar pilngraudu miltu izstrādājumu ražošanu, un “BB Factory Cosmetics”, kas ražo dabisko kosmētiku un izejvielas, brauciena dalībnieki apmeklēs arī tiešās pirkšanas pulciņu, kur būs iespēja tuvāk iepazīties ar tā pamatprincipiem un darbību.

Dalībnieku skaits ir ierobežots un pieteikties ir iespējams līdz 30. septembrim (ieskaitot).

Lai būtu ērtāk pieteikties, to var izdarīt elektroniski aizpildot pieteikuma veidlapu saitē  – https://goo.gl/forms/T9s1jE5wFapFf3DW2 .

Pieteikšanās un papildus informācija pie LLKC Saldus nodaļas uzņēmējdarbības konsultantes Zandas Dimantas-Svilpes (tālr.nr. 26135858; e-pasts: [email protected]).

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)