Svētdiena, 23. februāris Haralds, Almants

Aizputes novada bāriņtiesa jaunās telpās

Aizputes novada bāriņtiesa jaunās telpās
Foto: Andris Gertsons
07.01.2020 07:00

Liena Rimkus

"Kurzemes Vārds"

Iepriekš Aizputes novada bāriņtiesa aizņēma divas telpas Aizputes novada domē, šobrīd tās atvēlētas citiem mērķiem, un no 2020. gada šī iestāde strādās un pieņems apmeklētājus Avotu ielā 2, 2. stāvā. Kazdangas, Cīravas un Kalvenes pagastu pārvaldēs saglabājas iepriekšējā iedzīvotāju pieņemšanas vieta un kārtība.

“Bāriņtiesa pārceļas uz telpām, kas atrodas blakus sociālajai aģentūrai. Šīm divām institūcijām savā starpā ir jābūt visciešākajam kontaktam un sadarbībai. Brīvās domes telpas tiks atvēlētas Nekustamo īpašumu nodaļai, ko vada Rasa Rudzroga. Arī darbinieki, kas bija Cīravā, brauks strādāt uz šejieni, tāpat IT speciālistam nekad nebija savas darba vietas. Šobrīd bāriņtiesa iekārtojas plašākās un ērtākās telpās,” paskaidro Aizputes novada domes vadītājs Juris Grasmanis.

Ar bāriņtiesas priekšsēdētāju Dzintru Kļaviņu sazināmies laikā, kad noris iekārtošanās jaunajās telpās: “Skaisti pie mums tagad būs. Protams, bija telpas, kuras vēl vajadzēja remontēt un labiekārtot, bet bija arī tādas, kuras jau bija labā stāvoklī.” Agrāk tur atradies rūpnīcas “Kurzeme” bērnudārzs, vēlāk Aizputes poliklīnika un šobrīd bāriņtiesa un blakus Sociālais dienests. Arī Valsts policija atrodas blakus ēkā, kas ikdienas darbos instancēm ļaus ātri un ērti apmainīties ar nepieciešamo informāciju un ātrāk reaģēt uz kritiskām situācijām. Dz. Kļaviņa stāsta, ka darba mazāk nekļūst, kategorijas, kurās jāstrādā, mainās, bet darba apjoms pieaug nepārtraukti.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli