Otrdiena, 28. janvāris Spodris, Kārlis

Asfaltēs līkumu pie Bārtas

Asfaltēs līkumu pie Bārtas
Foto: Andris Gertsons
26.07.2017 07:05

"Kurzemes Vārds"

Aptuveni puskilometru no Bārtas grantētajā ceļa posmā notiek remonts, novēroja “Kurzemes Vārds”. Grobiņas novada domes pārstāve Kristīne Pastore zina teikt, ka tur plānots klāt asfaltu.

Tā kā Grobiņa – Bārta – Rucava ir reģionālais autoceļš, darbu pasūtītājs ir akciju sabiedrība “Latvijas Valsts ceļi”. Uzņēmuma pārstāve Ieva Niedra vēstī, ka remontdarbi uzsākti jūlija vidū un noritēs aptuveni četrus kilometrus garā posmā – no 23. līdz 27,38. kilometram. “Šī posma remontdarbi bija nepieciešami savu laiku nokalpojušā, sabrukušā seguma un aizvien pieaugošās satiksmes intensitātes dēļ,” viņa pamato.

Remontdarbu laikā paredzēts noasfaltēt gandrīz 650 metru garo posmu, kuru patlaban klāj grants. Tālāk tiks veikta profila labošana, iesēdumu labošana, virsmas apstrāde, ieklājot jaunu asfaltu, kā arī grāvju tīrīšana, apauguma noņemšana un caurteku nomaiņa. Tāpat remontēs arī autoceļa posmā esošo tiltu pār Bārtas upi. Atjaunos tilta šuves, gājēju ietvju un asfalta segumu.

Būvdarbus veic SIA “Ceļu, tiltu būvnieks”. To kopējās izmaksas, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli, ir aptuveni 670 tūkstoši eiro. Darbus plānots pabeigt līdz augusta beigām.

Tikmēr autovadītājiem jārēķinās, ka ceļā vajadzēs pavadīt mazliet vairāk laika nekā iepriekš. Satiksmes ātrums ir ierobežots līdz 50 – 70 kilometriem stundā. Asfaltēšanas laikā satiksmi regulē ar luksoforiem.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)