Trešdiena, 22. janvāris Austris

Atbalstīs oriģinālo un nozīmīgo

Atbalstīs oriģinālo un nozīmīgo
Foto: liepajniekiem.lv
29.03.2019 07:01

"Kurzemes Vārds"

Aizputes novada dome izsludina projektu konkursu Aizputes novada biedrībām un nodibinājumiem, kura ietvaros var saņemt pašvaldības atbalstu dažādu aktivitāšu veikšanai. Pieteikties iespējams līdz 5.aprīlim, informē Aizputes novada domes Attīstības nodaļas projektu vadītāja Iveta Kļevcova.

Galvenais nosacījums, lai pretendentu juridiskā adrese un darbības vieta atrastos Aizputes novadā. Tāpat tiks rūpīgi izvērtēts, lai ieplānotais darbs būtu sabiedriski nozīmīgs, oriģināls un bagātinātu Aizputes novadu, veicinātu iedzīvotāju informētību, izglītošanu un līdzdalību aktuālu novada problēmu risināšanā, sekmējot dzīves kvalitātes uzlabošanos.

Kopējais finansējums no Aizputes novada domes budžeta ir 5000 eiro, bet pašvaldība līdzekļi projektiem tiks piešķir konkursa kārtībā. Viena projekta ietvaros pieprasītā pašvaldības finansējuma apmērs nedrīkst būt lielāks par 1000 eiro. ”Šogad nolikums ir pilnveidots un kandidātiem tiek piešķirta 100% atbalsta intensitāte, iepriekšējā 80% līdzfinansējuma vietā. Līdz šim nav bijis tā, ka neviens nepieteiktos, piemēram pagājušajā gadā bija 10 pieteikumi, konkurence ir patiešām sīva,” paskaidro I.Kļevcova.

Pretendentu iesniegtos dokumentus izvērtē ar domes priekšsēdētāja rīkojumu izveidota konkursa komisija. Konkursa nolikums un pieteikuma veidlapa ir pieejama pašvaldības mājas lapā.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)