Trešdiena, 21. oktobris Severīns, Urzula
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Grobiņnieki dod priekšroku lētāku puķu audzēšanai

Grobiņnieki dod priekšroku lētāku puķu audzēšanai
26.02.2009 07:04

Atslēgvārdi

“Esmu ievērojis, ka ziedus tagad pērk mazāk, nekā tos cilvēki iegādājās agrāk,” pēc ilgāka starplaika satiekoties ar redakciju, šonedēļ secināja uzņēmuma “Grobiņas ziedi” izpilddirektors Jevgēnijs Rudenko. Arī nesenajā Valentīna dienā, kaut gan palielināts pieprasījums bijis, nekādi pārsteigumi tomēr neesot piedzīvoti. Tas nozīmējot tikai to, ka laiki nav viegli un cilvēkiem skaistumam izdodas atlicināt mazāk naudas.

Tomēr arī audzētāji lētāk savu preci tirgot nevēloties. Lai kaut kā panāktos pircējiem pretim, paralēli rozēm, gerberām, frēzijām, kallām un citām kristāla vāžu skaistulēm, kas ziedus rieš, pošoties netālajai Sieviešu dienai,  grobiņnieki tagad esot vairāk pievērsušies arī lētāku puķu audzēšanai.

Strādāt tā, kā līdz šim, vairs nevar

Kaut gan aiz loga redzami nesenā puteņa kupenu kalni, kastītēs jau sadīguši un augšup stiepjas samtenīšu, atraitnīšu, petūniju un pelargoniju, dažādu nokrāsu lobēliju un citu puķu stādiņi. Gluži kā atbalstu meklēdami, tie saspiedušies cieši cits pie cita. Pagaidām tie nestiepjas garumā tik naski, kā kopēji gribētu, jo februāra beigās augiem vēl pietrūkst saules gaismas un arī gaisa temperatūra siltumnīcās, tās apkurinot ar gāzi, tiek uzturēta tikai minimāli nepieciešamajā līmenī. “Pagaidām augiem ir jāpacieš šīs neērtības. Ceram, ka vēlāk, kad būs jāsāk to retināšana, saulīte būs pakāpusies augstāk un sildīs vairāk. Taupām, taupām visur, kur vien tas iespējams,” neslēpa direktors. Pat sniega kupenas liekot lietā, lai augu mājās saglabātu siltumu.

Citas izejas nav. Jāpārkārtojas. Katrs solis jāapsver un jāaprēķina. Ja gribi pastāvēt, tad šodien daudz ko saimniekošanā vairs nevar atļauties darīt tā, kā noticis līdz šim. Ne viens vien no partneriem, kas to nav sapratis, jau bijis spiests atstāt tirgu. Tas šoziem pat jūtami sašaurinājies. Agrāk, iebraucis Rīgā, Jevgēnijs vienmēr saticies un par to, kā klājas, aprunājies ar kolēģiem no citiem Latvijas novadiem. Tagad lielākā daļa no prāvākajiem ziedu ražošanas partneriem vairs neesot sastopama. “Skumīgi palika ap sirdi, to apzinoties, kaut gan brīžiem arī cits citu uzņēmām kā konkurentu, tagad jūtu, ka kaut kā ļoti pietrūkst. Sāncenšu nav, un tas sarūgtina,” viņš atzinās.

Investīcijas ir piešķīrušas spēku

Kaut gan puķu audzētājiem atšķirībā no citiem uzņēmējiem arī agrāk nekādi treknie gadi nav valdījuši un līdzekļu attīstībai bijis tik, cik bijis, ir jāatzīst, ka SIA “Grobiņas ziedi” īpašnieki pratuši ne tikai sakārtot, bet lielā mērā arī atjaunot mantojumā saņemto siltumnīcu kompleksu. Nav vārdam vietas – paveikts ir ļoti daudz. Iegādāta ražošanai vajadzīgā tehnika, modernāks aprīkojums un efektīvāks apgaismojums, pārdomāti tiek izmantotas ražošanas platības, tādēļ šķiet pat, ka siltumnīcu telpas kļuvušas plašākas. Tas rāda, ka strādāšanai radīti nepieciešamie apstākļi. Tagad, kad iestājusies krīze, tieši apgūtās investīcijas varētu kļūt par izturību veicinošo slāni, kas palīdzēs kolektīvam izķepuroties.

Vienīgi, raugi, laistāmais automāts vēl pat nav atbrīvots no iepakojuma. Tas saņemts tikai pirms dažām dienām. Jevgēnijs pastāstīja, ka to nolūkojis starptautiskā izstādē pērn novembrī, kad par gaidāmo ekonomisko lejupslīdi neviens vēl tā nopietni nerunāja. Taču ražotāji nesteigušies ar piegādi, un tā nu iznācis, ka pirkums saņemts ar krietnu novēlošanos. Tomēr viņš uzskata, ka norēķināties par to uzņēmums spēšot, jo pārdevēji izturoties saprotoši un esot gatavi tam, ka samaksu novilcina. “Kas izdarīts, tas izdarīts. Bet tagad gan es to ierīci vairs nebūtu pircis,” vaļsirdīgi teica Jevgēnijs.

Lielākā vērtība tomēr ir un paliek strādātāji. Uzņēmums vienmēr lepojies ar saviem lietpratējiem, kas strādā gadiem ilgi, ir specializējušies un uzkrājuši bagātīgu pieredzi un darba iemaņas. Izpilddirektors pastāstīja, ka arī ekonomiski grūtajos laikos šī attieksme neesot mainījusies. “Jaunus strādātājus darbā nepieņemam, taču arī bezdarbnieku rindas “Grobiņas ziedi” cenšas nepapildināt. Protams, darbiniekiem esot jāsamierinās ar apziņu, ka atalgojums tiem nepalielināsies,” sacīja Jevgēnijs.

Viņš domājot, ka grūtības ir jācenšas pārvarēt ar tādu aprēķinu, lai tās nenodarītu uzņēmumam postošus zaudējumus. Šādas iespējas esot rodamas. Ja, piemēram, liepājnieki nespēj izpirkt tiem piedāvātos ziedus, tad prece jāved uz Rīgu, kur pircēju maciņš arī finansiāli spiedīgajos apstākļos tomēr ir biezāks. “Vairs nav tie laiki, kad pārdevējs varēja pasniegt pircējam puķi, pretī saņemot naudu – sak, še ņem, mēs to esam izaudzējuši! Klienti grib, lai zieds būtu skaists un lai arī lapas tam būtu tīras un zaļas. Tāpat viņš vēlas, lai iesaiņojums būtu moderns,” pirms vairākiem gadiem sacīja Jevgēnijs.

Šādam uzskatam uzticīgs viņš palicis arī tagad. Tāpēc “Grobiņas ziedi” ne tikai apgādā veikalus ar puķēm un zaļumiem, bet nodrošina tiem arī floristikas pakalpojumus. Daudz uzmanības tiekot  veltīts reklāmai. Kad pavasarī, maija vidū, Latviešu biedrības nams Liepājā rīko ziedu izstādi un tirdziņu, grobiņnieki ir vieni no atsaucīgākajiem un piedalās ar ziedu kompozīcijām, kuras labāk par jebkādiem tekstiem apliecina viņu varēšanu.

Pēteris Jaunzems,
“Kurzemes Vārds”

Daudzkrāsainās gerberas grobiņnieki audzē jau vairāk nekā divdesmit gadu un ar sasniegto pamatoti lepojas. Lai uzplaukstošā puķu plantācija saņemtu pietiekami spēcīgu apgaismojumu, rūpējas izpilddirektors Jevgēnijs Rudenko (no labās) un plaša profila darbinieks Aivars Niedols, kurš vajadzības gadījumā spējot veikt gan elektriķa, gan metinātāja, gan stiklotāja funkcijas.

 

Vineta Blūma (no kreisās) un Dace Klievēna atbildīgas par to, lai kolēģu izaudzētie ziedi nonāktu pircēju rokās. Tādēļ viņas ir apguvušas floristiku un prot ziedus sakārtot krāšņos pušķos, kā arī iepīt vainagos.

Bet hiacintēm, lai tās neuzziedētu pirms laika, attīstībai nepieciešama tumsa, ko, pārsedzot puķēm melno agrotīklu, sagādā Svetlana Stankeviča (no kreisās) un Gaļina Popova.

27 komentāri

2009-02-26 07:48

skaisti: skaisti,bet kur ir šis veikali'ņš.

2009-02-26 08:43

$$$: Liepājas-Grobiņas šoseja, degvielas uzpildes stacija KINGS tur brauc iekšā it kā uz tehniskās apskates punktu, līdz galam, tad pa labi, priekšā būs ēka, pa galvenajām durvīm jāiet iekšā, taisni, ieiesi siltumnīcā, tad pa labi un vēlreiz pa labi. Teikšu godīgi, atrast ir grūti, bet ne neiespējami. Būtu man teikšana ierosinātu uztaisīt ieeju no iebraucamās puses.

2009-02-26 08:52

m.: Es jau tur kādus 10 gadus iepērkos. Lēti, labi un vienmēr svaigi ziedi :)

2009-02-26 09:14

JĀ: Vasaras periodā-fantastiska sajūta tur nokļūt!!! Veiksmi mūsu patriotiem!

2009-02-26 10:16

ui: Vai nu tie cilvēki samainījušies ar uzvārdiem vai licējs neatšķir labo no kreisās puses! Prieks ar visiem no jauna iepazīties!! :)))))

2009-02-26 11:56

E: Cau,Aici:)

2009-02-26 16:00

rrr: Man arī tur patīk!!!

2009-02-26 16:23

pircēja: Nu Pētertirgū kur tie ziedu paviljoni arī ir Grobiņas ziedu kioskiņš un tur arī ir paši labākie svaigie ziedi. Lai Jums veicas!

2009-02-26 19:22

LīgaT: Novēlu izturību! Vislabākais ko varam iegādāties no svaigiem skaistiem ziediem ir tieši Grobiņas ziedos. Vasarā it sevišķi - paskakaini ziedi dārzam un balkonam.

2009-02-26 20:56

wwwww: pievienojos- Grobiņas siltumnīcās ir FORŠI!!! Gaidu pavasari, lai sapirktos ziedus puķu kasēm!

2009-02-26 21:32

drifters: žeņa turies izdzīvos kas mainīsies !!!!!

2009-02-26 22:11

eziz: tiešām skaisti ziedi, vienmēr pērku un dāvinu saviem tuvajiem ar prieku.

Novēlu uzņēmumam izturību!

2009-02-26 22:38

bijusi kolēge: Turieties šajos laikos cik spēka un varēšanas.Jūsu ziedi ir paši labakie un arī pārdevējas laipnas savu darbu protošas un izpalīdzīgas itsevišķi "Rimī".Patīkami iepirkties.

2009-02-27 10:03

duuda: Jā tiešām jūs esat malači šijos grūtajos laikos vismaz ir tādi cilvēciņi kas citus iepriecina kautvai ar ziediem.Un liels paldies arī šoferītim Agrim kurš šo skaistumu piegādā lai mēs arī Liepājas pilsētā pie viņiem tiktu.Turaties...

2009-02-27 19:28

kliente: Jaukākais, ka tur var ne tikai nopirkt svaigus Latvijā audzētus ziedus,dievīgus ziedu pušķus, bet arī saņemt padomus, ieteikumus puķu dobju veidošanā, balkonu izdaiļošanā. Un pārdevējas! Super! Viņām algas paaugstinājumu un apmaksātas brīvdienas siltajās zemēs!!!

2009-02-27 19:53

gumijnieks: labi,ka mani nenofočēja

2009-03-01 12:22

ole: Ar bailēm uzspiedu uz "komentāriem", kur esam pieraduši lasīt, kā ķengājas, nolamā, bet visi komentāri tik labsirdīgi, uzmundrinājoši, pilnīgi patīkami palasīt.

2009-03-01 14:55

kliente n.2: Paldies Grobinas ziediem .Tik skaisti ziedi nav noperkami nekur citur .Liepajnieki atbalstisim vietejos audzetajus.Rozes sogad jums izaugusas vienkarsi pasakainas ....... ari citi ziedi protams.

2009-04-10 23:58

Nana: Tur vienmēr valda tāda īpaša gaisotne :)

2009-08-09 16:58

GvDxHOsx: gxhttfde vyihxjgn dcbpgzju

2009-08-09 21:13

oUmTDSTtE: ksqobupc vzljaghk wkrwuzzo

2010-05-08 15:17

Aija L: Fantsastiski, nevaru nepievienoties. Ja ir iespēja, vienmēr iepērkos tiei Grobiņas Ziedos-vienmēr svaigi ziiedi, pārdevējas vienmēr laipnas, atsaucīgas, nekad neko "neiesmērēs" , kā tas ir daudzuviet. Tā turpināt un vēlu braši turēties :)

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz