Pirmdiena, 6. aprīlis Filips, Vīlips, Zinta, Dzinta

Iesvētīta jauna kapliča

Iesvētīta jauna kapliča
Foto: Publicitātes
27.10.2017 07:08

"Kurzemes Vārds"

Atslēgvārdi

Vērgales kapos slejas jauna kapliča, ko nupat iesvētījis mācītājs Ainars Jaunskalže. Pēc Vērgales pagasta pārvaldes vadītāja Jāņa Vitrupa domām, tagad aizgājēji tiks izvadīti ar daudz lielāku godu un cieņu.

Pērnā gada izskaņā Pāvilostas novada pašvaldība izsludināja iepirkumu, aicinot atsaukties potenciālos kapličas būvdarbu veicējus. No saņemtajiem sešiem piedāvājumiem atbilstošākais bija SIA “Kurzemes ceļinieks un būvnieks” iesniegtais. Nepiemērotu laika apstākļu dēļ būvdarbi ieilga un tika pabeigti šogad.

Nepieciešamais finansējums darbu veikšanai bez pievienotās vērtības nodokļa bija 21 691,39 eiro. Daļa šīs summas tika nodrošināta, pārdodot bijušo mežniecības māju, daļa – no pašvaldības budžeta.

Līdz šim Vērgales kapos nebija īstas kapličas, esošā ēka vairāk pildīja instrumentu noliktavas funkcijas. “Iedzīvotāji priecājas, jo kapliču ļoti vajadzēja Vērgalei. Ja cilvēks savu mūžu nostrādājis, ar godu jāaiziet. Nevar izvadīt kā iepriekš – būdiņā! Paveikts ilgi gaidīts un labs darbs,” pārliecināts Jānis Vitrups, piebilstot, ka plānoti arī apkārtējās vides labiekārtošanas darbi. “Nāks pavasaris, un padarīsim kādu darbiņu, lai būtu skaistāk. Izveidosim apstādījumus.”

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli