Ceturtdiena, 4. jūnijs Sindija, Sintija, Elfrīda
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Ja jau tā nauda būtu

Ja jau tā nauda būtu
Foto: Ģirts Gertsons
04.07.2018 07:15

"Kurzemes Vārds"

Vaiņodes novada domē iesniegts 28 internātpamatskolas darbinieku parakstīts iesniegums, kurā prasa izmaksāt pienākošos naudu un kavējuma procentus, – “Kurzemes Vārdam” stāsta Vaiņodes internātpamatskolas bijusī pirmsskolas skolotāja Anita Trofimova. Viņa neesot saņēmusi algu par divām jūnijā nostrādātajām nedēļām, atvaļinājuma naudu un atlaišanas kompensāciju. Skolotāja par to uzrakstījusi iesniegumu Valsts darba inspekcijai. Internātskola saskaņā ar Vaiņodes novada domes lēmumu slēgta 15. jūnijā.

A. Trofimova saka, ka katru dienu gājusi uz domi, kur viņu “vienkārši atšuj”. Domes priekšsēdētājs Visvaldis Jansons esot solījis, ka domes sēdē 26. jūnijā šo jautājumu “kā pirmo iekļaušot pie “Dažādi”. “Lemšot, vai ņemt aizņēmumu no Valsts kases, izmaksāt un tad gaidīt, vai ministrija piešķirs. Tas ir nenopietni. Ja ministrija ir likusi skolu slēgt un sola, ka visās pašvaldībās, kur reorganizētas skolas, tagad būs lielas algas, tad mums viņi vispār neko nesamaksā?” neizpratnē ir A. Trofimova.

Valsts darba inspekcijā (VDI) “Kurzemes Vārdam” apstiprināja, ka ir saņemta informācija no Vaiņodes internātpamatskolas. “Veiksim pārbaudi un noteikti rīkosimies savas kompetences ietvaros,” informē VDI Liepājas sektora galvenā inspektore Sigita Jansone. A. Trofimova ziņo, ka darba inspekcija skolā ieradusies 28. jūnijā.

Man daudz nav ko teikt, “Kurzemes Vārdam” apgalvo skolas direktors Reinis Ulberts. Esot izdarījis visu, kas bijis viņa spēkos: “15. jūnijā bija jāizmaksā atlaišanas pabalsts. Tas netika izdarīts.” Skolas vārdā esot rakstītas vēstules, runāts ar Izglītības un zinātnes ministriju (IZM), VARAM un Finanšu ministriju. Viņaprāt, akmens nepārprotami esot IZM dārziņā, kura nespējot koordinēt tik vienkāršu procedūru. Iepriekš IZM “Kurzemes Vārdam” skaidroja, ka šie līdzekļi bija ņemami no piešķirtās mērķdotācijas. “Tas taču nav pietiekami! Viņi jau neorientējas,” uzskata R. Ulberts. “Viņi tā var teikt, bet viņi jau nezina, ko dara. Par to esmu vairākkārt pārliecinājies.” Vaicāts par neizmaksāto algu un atvaļinājuma naudu, direktors atbild: “Tas jau ir tas pats stāsts. Ja jau tā nauda būtu… Skolas konts ir tukšs.”

IZM “Kurzemes Vārdu” informē, ka visas piecas internātskolas, par kurām pašvaldības ir pieņēmušas lēmumus tās slēgt, ir vērsušās ministrijā ar lūgumu piešķirt naudu pedagogu atlaišanas kompensācijām. “Atbildes tiek gatavotas,” lakoniska ir IZM pārstāve Inta Bērziņa. Grozījumi “Izglītības likumā” paredz atlaišanas kompensācijas tikai slēgto vispārizglītojošo skolu pirmspensijas vecuma pedagogiem.

Plašāk lasiet laikraksta “Kurzemes Vārds” 4. jūlija numurā.

#kvards-20180704-04#

24 komentāri

2018-07-04 07:40

Skolas kolēģis: Lai ko teiktu vietējā valdība, skauģi un nelabvēļi, tikai līdzcilvēki redzēja reālo situāciju, kā Reinis gadiem cīnījās, zvanīja, rakstīja, gādāja, lūdza sapratni un atbalstu gan pie vietējās varas, gan ministrijās un Saeimā... un Reinim un viņa komandai tika dots - daudz!Un tik ļoti daudziem skolēniem tika palīdzēts atvērt durvis plašajai pasaulei! Kas iet ar atvērtu sirdi un gādā par tiem, kam mazāk un dzīvē nav paveicies, tam atbild ar tādu pašu labsirdību! Žēl, ka Izglītības ministrijai un VARAM nav īstas izpratnes par to, kas notiek mazāk apdzīvotajos Latvijas novados un lauku skolās...cepuri nost Reiņa priekšā par visu viņa paveikto darbu! Ticu, ka daudzi to novērtē! Un paldies par kopā pavadīto laiku!....sadodoties rokās, mēs varam daudz!...tik daudz!....

2018-07-04 07:56

Skolas kolēģis: Un vēlreiz par pašvaldības darba stilu! 19. decembrī nolēma par skolas likvidāciju! Likvidācijas komisija tika izveidota tikai 29. maijā, skolā komisija ieradās 7. jūnijā, līdz 13. jūnijam bija jau jābūt gatavai finanšu inventarizācijai, līdz 15. un 22. jūnijam jāsaarhivē dokumenti...vai šie termiņi ir atbilstoši un adekvāti? Ņemot vērā, ka līdz 13. jūnijam vēl bija eksāmeni un izlaidums, līdz 15. jūnijam tika vēl rakstīti dokumenti! Vai pašvaldība ir izlasījusi visus likumus un kā likvidē skolas un kādi ir termiņi?

2018-07-04 08:03

Skolas kolēģis: Kā var uzlikt termiņus pēc 15. jūnija, ja visi darbinieki 15. jūnijā tika atbrīvoti??? Pašvaldība jau oktobrī zināja darbinieku skaitu, atlaišanas pabalstu apmērus un, ja nemaldos, taču tika paziņots, ka pašvaldība atlikusi 80 tūkstošus, lai izmaksātu darbiniekiem nepieciešamo! Kur ir šie 80 tūkstoši? Kāpēc tiek kavēta naudas izmaksa? Vienkārši apbrīnoju pašvaldības darba stilu un metodes! Viela pārdomām...

2018-07-04 08:23

Skolas kolēģis: Vai daži domes deputāti un priekšsēdētāja vietnieks nepārkāpj KNAB izstrādāto Ētikas kodeksu pašvaldībām? Vaiņodes novadā stāstot "brīnumus" par internātskolas darbiniekiem???

2018-07-04 08:47

Kolēğe: Sāksim ar to,ka likvidācijas komisija ieradās skaitīt kabatas lakatiņus un karotes,bet ne sarunu ar darbiniekiem. Likumā par likvidācijas komisiju ir teikts,ka komisijai jādara viss,lai darbiniekiem nebūtu zaudējumi. Bet neviens ar mums nerunāja. Visu viņi darot pēc likuma. Pēc likuma atsāja uz Ligo svētkiem bez naudas. Bez naudas arī uz dziesmu svētkiem aizbraukt nevar. Tādi likumi valda Vaiņodē....

2018-07-04 08:50

Es: Vai tiešām mums jālūdzas sava nopelnītā nauda.....

2018-07-04 08:53

Es: Vai tiešām mums jālūdzas sava nopelnītā nauds?

2018-07-04 09:38

Juris Ābele: Nu nav ko teikt, mūsu valsts ir atkal parādījusi savu attieksmi pret saviem iedzīvotājiem, cilvēkiem vajadzētu atcerēties šo pie vēlēšanām, bet šeit vainojama ir arī pašvaldība, to visu vajadzēja darīt ātrāk, jo tie ir jūsu iedzīvotāji kuri tur strādāja. nevis domāt lūgt, bet to sen pašvaldībai vajadzēja izdarīt, šie cilvēki kuri tur strādāja jūs ievēlēja.

2018-07-04 10:10

mieru pašvaldībai: Šeit ir iespaids,ka Vaiņodē internātskola dzīvo savu dzīvi,kur pateicoties vienam cilvēkam un visu laiku nav bijis nevienas sliktas atsauksmes par sliktu vai nepareizu darbu un Vaiņodes novada pašvalsībai te nav bijis nekādas vajadzības pievērst nekādu uzmanību un tas bija tik ērti,un bija miers no viņiem,kaut gan noteikti bija lietas,kur varēja palīdzēt.Bet tagad pēkšņi no viņiem sāk kaut ko prasīt un kaitināt! Prriekš kam viņiem to vajag! Lieciet mūs mierā kā līdz šim , ko no mums gribiet!

2018-07-04 10:57

murdziņi: Pēc trīs gadu tiesvedībām ar vienu cilvēku, kā arī zaudējot prāvas pat Augtākā Tiesā. Bet stūrgalvīgi domei neatzīstot cilvēcīgi savas aplamības un zemisko rīcību, ar to pašvaldība tika iespiesta zaudētājos, rezultātā - divas reizes gada laikā vienai personai izmaksāja aprēķina naudas kopā ar tiesu izdevumiem tādās summās, ka par to bija paveicamas lielas un lietderīgākas lietas.
Tas apliecināja, domes slikto komunikāciju, tiesību normu ignorēšanu, nesaimniecisku rīcību ar pašvaldības naudu.
Šī garā un zaudētā tiesvedība turpmāk domi jāattur risināt tiesā jebkādu darba līguma normu!!!
Tādēļ atliek meklēt naudiņu un ar cilvēkiem likumīgi norēķināties!!

2018-07-04 11:33

tas gan: Vai pašvaldības darbiniece Evita pirms rīkojumu un sēžu protokolu uzrakstīšanas pārliecinās vai tas atbilst likumu un MK noteikumu prasībām? Ne vienreiz vien novadā saskaramies ar aplamībām!

2018-07-04 13:36

Jā: Pašvaldības darbiniece vāji orientējas likumos un neatbilst savam amatam...arī vadītāji liekas ar neatbilstošu izglītību, jo nepārzin likumus un nav spējīgi godprātīgi lemt ne par šo situāciju, ne sava novada problēmām...

2018-07-04 14:21

Zipa: Vai netiek prasītas neadekvātas summas? 28 pedagogi tas nav daudz, vai tiešām vilcinātos ar naudas izmaksu?

2018-07-04 15:01

Jā, bet: tā ir tikai aisberga redzamā daļa. Vēl vairāk ir tehniskie darbinieki.

2018-07-04 15:10

?????: Zigmund Mickus,kur Tu biji,kad mums visvairāk biji vajadzīgs? Tu taču pārraugi izglītību mūsu novadā! Tu taču arī biji likvidācijas komisijā! Cik reizes biji mūsu skolā un iepazinies ar visu notiekošo? Likvidācijas komisijai bija jārūpējas arī par darbiniekiem ne tikai jāsaskaita manta! Tu taču zini likumus!!!! Kāpēc klusiņām uz visu noraugies no malas un klusē? Esam vīlušies,arī attiecībā uz cieņpilnu atvadīšanos no darbiniekiem un paldies pateikšanu direktoram!

2018-07-04 16:52

anekdote: Tēvs dēlam:
– Nu kādi panākumi skolā?
– Viss OK!
Līgums ar 5.klasi pagarināts vēl uz gadu!

2018-07-04 16:54

CNN ir: Vaiņodes novada dome ņems aizņēmumu Valsts kasē, lai varētu segt ar Vaiņodes internātpamatskolas likvidāciju saistītos izdevumus. Par to deputāti lēmuši ārkārtas sēdē.

2018-07-04 20:16

Dainis Spainis: Vai tiešām Vaiņodes novada domē strādā pilnīgi neprašas?

2018-07-04 22:27

negodīgi: gribētos zināt kā var algas un atvaļinājua naudas nebūt izmaksātas. tās valsts arī pēkšņi vairs neieskaitīja internātskolai? kaut kā neticas.

2018-07-05 16:47

>>>negodīgi: Netici, netici. Īstenībā jau visi sen ir visu saņēmuši un notriekuši un tagad vienkārši laiž muļķi :)))

2018-07-05 17:08

negodīgam: Vai tiešām domā, ka ministrija neieskaitīja dotācijas algām? Pajautā RU, lai godīgi pasaka, kur algu naudiņa tika novirzīta

2018-07-05 23:06

Nu...: ..un kur tad? Noslēpums, kuru nedrīkst izpaust?

2018-07-13 20:45

Vaiņodei veicas: Visvaldis tādā ziņā normāls čalis... kur vēl labāku valdnieku! Viss iet tik uz labo pusi. Vaiņode drīz reāli PAVISAM uzplauks Jansona un Jurjeva dēļ! Riktīgi labas cerības un daudz, daudz lielas un spilgtas gaismas tuneļa galā!

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: [email protected]), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz