Piektdiena, 3. aprīlis Daira, Dairis, Daiva

Kalētu bērni piepilda “Eņģeļu kastīti”

Kalētu bērni piepilda “Eņģeļu kastīti”
"Kastīte ir īpaša, jo to sargā eņģeļi, bet saturu piepilda sargeņģeļi," atzīst pirmsskolas skolotāja Rūta Feldmane. Sargeņģeļi no Kalētiem ar saviem ziedojumiem palīdzēs slimiem bērniem visā Latvijā. (Foto: Kalētu pirmsskolas foto)
31.01.2020 07:00

Linda Kilevica

"Kurzemes Vārds"

Kalētu Mūzikas un mākslas pamatskolas pirmsskolas piecus un sešus gadus vecie bērni iesaistījās labdarības akcijā “Eņģeļi pār Latviju”. Bērnu, vecāku, vecvecāku un skolotāju darbošanās noslēdzās ar lielu gandarījumu. Aizveduši ziedojumu kastīti uz Rīgu, uz “TV3 Group” biroju, viņi pārsteigti atklāja, ka izdevies savākt 580 eiro.

Vēloties Ziemassvētku gaidīšanas laikā darīt labus darbus, Kalētu pirmsskolas skolotāja Rūta Feldmane sazinājās ar labdarības akcijas organizatoriem, lai saņemtu ziedojumu kastīti. Bērni to nodēvēja par “Eņģeļu kastīti”. Lai tā piepildītos, viņi ķērās pie darba – darināja Ziemassvētku rotājumus. “Ar vislielāko mīlestību mazie censoņi tina, pina, līmēja, grieza, šuva, lai radītu jaukus, skaistus rotājumus,” stāsta R. Feldmane. “Tos nopirka vecāki un vecvecāki, bet naudu bērni lika “Eņģeļu kastītē”. To piepildīt palīdzēja Kalētu pensionāri, pamatskolas skolēni, pirmsskolas bērnu vecāki, skolotājas, auklītes, skolas darbinieki un citi ziedotāji. Katrs, kurš ziedoja naudu “Eņģeļu kastītē”, tika pie bērnu darinātā Ziemassvētku rotājuma.”

Desmit sešgadīgo grupas bērni kopā ar vecākiem, skolotāju un auklīti brauca uz Rīgu, lai aizgādātu ziedojumu kastīti uz TV3 studiju, kuras paspārnē darbojas kampaņa “Eņģeļi pār Latviju”. Akcijas laikā saziedotie līdzekļi tiks izlietoti bērniem, nodrošinot terapiju, medikamentus, palīglīdzekļus, aparatūru, kā arī inovatīvo ārstniecību un palīdzību ārkārtas gadījumos. “Mēs bijām patīkami pārsteigti, ka tika saziedoti 580 eiro, kas palīdzēs bērniem kļūt veselākiem. Sirsnīgs paldies visiem, kas atbalstīja mūsu iniciatīvu ar saviem ziedojumiem! Paldies, ka atvērāt savas sirdis labām lietām un parādījāt bērniem, ka jābūt līdzjūtīgiem, ka jāpalīdz tiem, kam tas ir nepieciešams, ka dāvinājāt to, kas patiešām ir svarīgs!” saka R. Feldmane.

Kalētu pirmsskola jau iepriekš iesaistījusies labdarības akcijās. Bērni darinājuši dāvaniņas pagasta senioriem, braukuši uz sociālās aprūpes centru “Aizvīķi”, kur cilvēki ar īpašām vajadzībām baudījuši viņu koncertu un dāvanās saņēmuši pirmsskolēnu pašu ceptus maizes kukulīšus.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli