Piektdiena, 5. jūnijs Margots, Igors, Ingvars
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Kur nastu līdzi neņemam

Kur nastu līdzi neņemam
Foto: Egons Zīverts
22.12.2017 07:15

"Kurzemes Vārds"

Atslēgvārdi

Ja kāds vēl nezina, kur dzīvo īstais Ziemassvētku vecītis, šaubas gaisīs Ziemupes jūrmalā. Ik gadu decembrī tā pārtop par Rūķupi – vietu un laiku, kas vairo labo un gaišo. Vakar ap pusdienlaiku Rūķupē, skanot dziesmai “Lai tik snieg”, smidzinošo lietu izgaiņā smaidīgi bērni. Pilnām rokām dāvanu viņi traucas nofotografēties kopā ar vecīti. “Jūs atvedāt saulīti, un mēs to tagad pieliksim pie debesīm,” vecītis saka Durbes mazuļiem.

Rūķupē ciemojas Durbes pirmsskolas izglītības iestādes “Ābolītis” sagatavošanas grupiņa “Mārītes”. Audzinātājas Irisa Roga un Zaiga Rubene stāsta, ka bērnudārza audzinošais un izglītojošais mērķis ir āra aktivitātes: “Izdomājām Ziemassvētkus svinēt ārā, patīkamā vidē.” “Mārīšu” meitene Olīve saka, ka viņai ļoti patika Salavecītis un vizināšanās ar poniju. Mazajai rokā liela dāvana sudrabainas konfektes formā. “Dāvanās patīk saņemt visu ko,” paziņo Olīve. 

Pie Ziemupes jūrmalas stāvlaukuma šogad uzslieta lukturu egle, jo rūķi aicina uz gaišiem Ziemassvētkiem. Pērn bija pulksteņu egle, lai atgādinātu, ka šis ir kopā būšanas laiks. Pēc pārgājiena pa Rūķu taku pie egles sapulcējas Sikšņu pamatskolas bērni. Uz jautājumu, ko vecītis nes svētkos, visi korī sauc – dāvanas! “Jā? Es domāju, ka prieku un laimi,” mazliet sarūgtināts ir Ziemassvētku vecītis. Bet sirdi sasilda bērnu atzīšanās, ka vairāk gaidījuši viņu. “Nebijām šeit bijuši. Visi saka, ka te ir interesanti. Braucam tur, kur ir interesanti,” atklāj skolotāja Inta Inne.

Bērniem nav laika parunāties, jo jādarbojas kopā ar vecīti. “Forši ir. Vislabāk patika, ka varēja skatīties binoklī un teleskopos. Un tagad var dejot,” stāsta Dāvis Kopovs. Viņam mājās jau ir izrotāta Ziemassvētku eglīte. Dejot jau piekusis Alekss Aleksandrs Robežnieks: “Šis ir ļoti labs pasākums, jo ir ļoti jautri.” Viņa mājās svētkus svin visa ģimene un pie lielas egles pulcējas radinieki.

“Kad rakstām un stāstām par Rūķupi, neatklājam savus vārdus, lai paliek tā mistērija un brīnums,” skaidro Rūķis Rakstītājs. Te darbojas arī Ponijrūķis, Krikša saimniece. Tējas rūķis rūpējas, lai tēja vienmēr būtu silta. Bodītes rūķis par veikalu gādā. Rūķis dabas vērotājs šonedēļ bērniem stāsta, ko var dabā saskatīt. Bišu rūķis ir regulārs viesis – mācību drava “Strops” no Cīravas. Ciemos bijis lieliskais Aļaskas malamuts Messi ar saimnieci Anitu Reini. ” Pirmo gadu mums ir kaziņa Grieta. Šodien ciemos Durbes novada zirgi no z/s “Atvases”. Prieks par iniciatīvu. Bez palīgiem mēs jau būtu noskrējušies,” klāsta Rūķis Rakstītājs.

Plašāk lasiet laikraksta “Kurzemes Vārds” 22. decembra numurā.

#kvards-20171222-03#

Foto galerija

29 komentāri

2017-12-22 07:34

hahahahaha: esmu vīlusies- izrādās Ziemassvētku vecītis ir precējies.....

2017-12-22 08:21

Bunkas pag.: tieši tā!- varēja vismaz uzvilkt cimdus, lai neredz laulības gredzenu!- brīnums ,ka kāds no bērniem par to ko nepajautāja.

2017-12-22 08:42

Kāda starpība -precējies vai nē?: Nē nu diez vai bērniem interesē kas vecītim pirkstā.Bērni nav tik sìkumaini un piekasīgi kā te dažs labs komentētājs.

2017-12-22 09:00

Latvis: Bērni Vecītim pajautāja un Vecītis atbildēja - Jā, ir Ziemassvētku Vecīša kundze. Viņa cep visgaršīgākās piparkūkas pasaulē. Komentētājiem - Un tas ir tikai normāli.

2017-12-22 09:28

EzSākSkola: Ziniet, tik atraktīvu, tik aktīvu, dziedošu, jautru, Ziemassvētku vecīti es sastapu pirmo reizi. Pat bērni bija pārsmējušies par Zsv vecīša jokiem un atrakcijām. Mūsu pasākumā bija jautrība, mīļums, joki, atrakcijas, dziesmas un niķu izdzīšanas rituāls. Paldies visforšākajam Ziemassvētku vecītim. Priecīgus Ziemassvētkus!

2017-12-22 09:32

hahahahaha: es jau to ar smaidu biju domājusi, nevis ar naidu, ko jūs atkal tik neganti

2017-12-22 10:16

atbildei haha: Tas ir forši, ka ir Ziemsvētku vecīša kundze. Gimenes vērtības ir jāmācās. Tā bērni saprot, ka visu dara kopā, gan atpūšas, gan cep piparkūkas, gan svētkus svin! Par ko gan kāda hahaha kundze var būt vīlusies? Nesaprotu?

2017-12-22 10:40

atkal hahahaha: vīlusies par to, ka man nekas nespīd- nu tas arī joks, te laikam ar humora izjūtu nav neviens

2017-12-22 12:46

k,,,: Stradaju ZIEMUPE bet nemaz nezinu kur ir tada iestade.DIVAINI.

2017-12-22 14:26

Urkjiem (ne ruukjiem): Shiem dazhiem komenteetaajiem vajdzeetu ar rungu no Salateeva!Shis pasaakums galu galaa bija domaats beerniem un arii tikai tiem kas veelas nevis pieaugushajiem skeptikjiem kam piemirsusies beerniibas naivaa uzticeeshanaas salateevam kad bija pilniigi vienalga ir gredzens pirkstaa vai mav!

2017-12-22 15:40

Paldies!: Mēs arī tur bijām, un dancojām un lecām! Un vecītis tiešām glīts un bezgala jautrs! Nosmējāmies! Un tas suns, kuram varēja līdzi skriet! Un ponijs, un kaziņa! Paldies jums, ziemupieši!

2017-12-22 17:37

Bunkas pag.: mūsu bērni vairs NAV tik naivi, kā te viens otrs saka. Par jautrību es nerunāju,un ar rungu vajag pasam rakstītājam /urkjiem/ , bet par to,ka jāiet līdzi laikmetam - gan! mans mazdēls GAN BŪTU ievērojis....

2017-12-22 17:51

Vizmiņš: Jā, tas laulības gredzens izskatās stulbi. Un kas ir "vecīša kundze"? Kurā grāmatā bērni par tādu tēlu un viņas piparkukām būtu varējuši izlasīt? Vecītim nebija ģimene. Šis varbūt ar kādu Ziemassvētku ēzelienietī apprecējies? Kam negadās. Viens smuks ēzelītis vadāja bērnus pa teritoriju. Vecītis vispār bija bīskaps. Tā kā nevajag visu sagrozīt un bērniem miglu pūst acīs! Kaut gan tik maziem bērnim jau vienalga vai jaunēklis satērpies sarkanās biksēs ar gredzenu pirkstā mēģina tēlot precēto vecīti, vai kādam uzmaukts ķengura kostīms! Bet, ja nauda tiek ņemta no mūsu kabatām, tad organizētājiem gan vajadzētu piedomāt par detaļām!

2017-12-22 18:50

vizmiņ: cik no jūsu kabatas paņēma? Es nemaz nemanīju, ka no manas kāds izvelk.
Nu nebija vecītim kundze (varbūt bija, tiaki nekur nebija minēts, bet nebija jau arī rakstīts, ka viņš bija vecpuisis, vai varbūt gejs?), bet tagad ir viņam sava kundze. Nu un?

2017-12-22 19:27

to Vizmiņš: Varbūt vecītis ir precējies ar kādu rūķi? ;)

2017-12-22 22:27

Vizmiņš: Vecītis vēsturiski patiešām bija vecpuisis! Palasi informāciju, un tad ņerksti stulbības! Laulības riņķis kā apzīmogotam balodim nu toč nebija!
Kāds taču par šo teātri ar lauleni samaksāja? Protams, ka tā ir nodokļu maksātāju nauda!

2017-12-22 22:49

vecītis: vecītis ir precējies ar SNIEGBALTĪTI..aizmirsuši esat vai?

2017-12-22 23:29

Зима Ziemup: На Рождество будет Рождественский старичок. Приедет из Восточных земель Дед Мороз !!!

2017-12-23 00:05

Bernu mamma: Vai tad galvenais nav ka mazajam bernu sirsninam prieks par jautri pavaditu laiku kopa ar ziemassvetku veciti mani mazie staroja atbraukusi majas no prieka es uzkatu ka parejais tak nieks va i gredzens va nav tas tak nav butiski varbut modes pec tgd tak viss notiek

2017-12-23 09:26

bērnu prieks ir nieks: Es nesaprotu tos nūģus! Ak Dievs kādi nu visi nodokļu maksātāji!(atvainojos tiem ,kas tiešām to dara reāli) Dažam labam no iemaksātiem nodokļiem varbūt bērnam vienkārša šokolāde neiznāk,bet lielie brēcēji- mana nauda! nu tad nevedat tos bērnus pie tā Ziemassvētku vecīša un par to naudu nopērkat paši tiem bērniem konfektes un sev ,ja atliek aliņu! Nākošajā gadā aiciniet par Salatēvu kādu vecpuisi,šķirteni, vai atraitni,štrunts , vai mācēs iepriecināt bērnus,bet galvenais atbilst'' ciema sievu konstitūcijai''!

2017-12-23 09:42

mīļa krāpšanās: Atceros atgadījumu no savas dzīves,kad mājās pie bērniem nāca pašu ,pa kluso saģērbts Salatētis. Vēl tagad ar aizkustinājumu atceros,kā visi gaidījām ar satraukumu, un kādi bija skaļi spiedzieni,ka beidzot pieklauvēja pie durvīm un... viņš ienāca!!! Neviens bērns nejautāja kāpēc viņam galvā tēta ''pižiks'' ! Pēc gadiem visi smējāmies,kad dēls jau pieaudzis teica- es jau toreiz redzēju,ka Salavecim ir mūsu vecās omas rokas! Bet viņiem tas bija mazsvarīgi toreiz- toties šodien visiem jautri!

2017-12-23 10:00

paskaties bērnos: Es tiešām nesaprotu tos cilvēkus,kas atvedot bērnus pie Ziemassvētku vecīša,nepamana viņu lielo ,priecīgo satraukumu sirsniņās un priieku acīs, un ka viņi aiziet priekā starodami,par jauko kopā būšanu.Ja gribat pasargāt bērnus no kā nevēlama,tad nepērciet alus ''bamšļus'' un nedzeriet bērniem redzot,vēl jo vairāk,ja jums gredzens pirkstā un esat ģimenes cilvēks! Nepiekrītu ,ka Salatētim gredzens būtu bijis no pirksta jānovelk, tā uzvilkšana pirkstā noteikti nebija nekāds Ziemassvētku joks ,

2017-12-23 10:14

aaaaaa: Ak, dievs, cik stulbi un deģenerēti esam!!! Nav kur piekasīties, tad nu tagad pie gredzena esam pieķērušies! Stulbi.
Mēs arī ar mazbērniem bijām pie jaukā Ziemassvētku vecīša, prieks gan lieliem, gan maziem! Ļoti jauks pasākums! lai veselība Vecītim un rūķiem, lai pietiek veselības un spēka tikties atkal nākošajā gadā!!! Visiem jaukus svētkus!!!

2017-12-23 10:28

anonims: Forši, ka Vecītis precējies-beidzot!

2017-12-23 17:02

bet...: Bija ļoti jautrs un patīkams pasākums! Mums Vecīša gredzens absolūti netraucēja.Paldies organizatoriem un atraktīvajam Vecītim!

2017-12-26 15:31

Себеж: Братья латыши,у вас погода на праздник,хоть покойника отпевай!Почему дед мороз не черно белый как погода?Все в цвете времен нафталина

2018-01-08 20:22

tiem skaugiem: Gredzens pirksta! Nu problema. Vareja but ausis deguna un vel citur.Pasakums bija domats berniem nevis tadiem skeptikiem un NUGIEM! Patikami ka kads to dara. Un tie skaugi savu nodoklu naudu var iebazt sava pakala!

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: [email protected]), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz