Pirmdiena, 24. februāris Diāna, Dina, Dins

Labdarības joga lavandās

Labdarības joga lavandās
Foto: Ilustratīvs
28.06.2019 07:03

"Kurzemes Vārds"

Jau otro gadu pēc kārtas saimniecībā “LavenderVilla” Grobiņas pagastā notiks labdarības miera joga un čella meditācija. Svētdien, 30. jūnijā, dalība pasākumā būs par ziedojumiem, kas nonāks dzīvnieku aizsardzības biedrības ”Liberta” rīcībā, informē ģimenes uzņēmuma “LavenderVilla” saimniece Zane Gusta.

Pilnīgi visi ienākumi tiks ziedoti dzīvnieku aizsardzības biedrībai ”Liberta”, kas ikdienā rūpējas par bez pajumtes palikušajiem dzīvniekiem. Papildus var atvest dzīvniekiem paredzēto barību un smiltis. Labdarības pasākums sāksies pulksten 16.

“Smaržojot lavandām, skanot relaksējošām čella skaņām un kustoties ķermenim, mēs ļausimies iekšēja miera meklējumiem un baudpilnam dvēseles lidojumam,” par pasākumu stāsta Zane. Viņa aicina līdzi ņemt paklājiņu un apģērbties kustībai piemērotā apģērbā. Nodarbību vadīs holistiskā terapeite, jogas un veselīgas kustības pasniedzēja Ilze Jēče, čellu spēlēs Ieva Skendere.

Jau rakstījām, ka šī gada pavasarī “Liberta” no īrētajām telpām Liepājā pārcēlās uz Virgas pagasta Paplaku. Biedrība 6. un 7. jūlijā rīko talku un aicina palīgā remontēt un labiekārtot suņu māju un sakopt teritoriju.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli