Svētdiena, 23. februāris Haralds, Almants

Pabeigti būvdarbi uz Klaipēdas šosejas posmā no Rucavas līdz Lietuvas robežai

Pabeigti būvdarbi uz Klaipēdas šosejas posmā no Rucavas līdz Lietuvas robežai
Foto: Ģirts Gertsons
28.08.2018 16:50

LETA

Pabeigti būvdarbi uz Klaipēdas šosejas posmā no Rucavas līdz Lietuvas robežai, ziņu aģentūru informēja “Latvijas Valsts ceļos”.

Kopumā pabeigti būvdarbi astoņus kilometrus garā ceļa posmā uz valsts galvenā autoceļa Liepāja-Lietuvas robeža (A11) no Rucavas līdz Lietuvas robežai.

Pārbūvētā ceļa posmā saglabāts ātruma ierobežojums 70 kilometru stundā, jo pēc seguma virskārtas izbūves ceļu klājošā bitumena saistviela veido neredzamu plēvīti, kas var būt slidena. Ir nepieciešams laiks, lai ar automašīnu riepām šo plēvīti nodeldētu. Ātruma ierobežojums tiks atcelts tad, kad saķeres mērījums šajā posmā atbildīs normai.

No Rucavas līdz Lietuvas robežai veikta segas pārbūve – nokalpojušais asfalta segums tika reciklēts un izbūvēts salizturīgais slānis, šķembu pamats un ieklātas divas karstā asfalta segumu kārtas. Šajā posmā arī izbūvētas desmit jaunas sabiedriskā transporta pieturvietas. Uzstādīts jauns ceļa aprīkojums: ceļazīmes un horizontālie apzīmējumi.

Šogad pēc tehnoloģiskā pārtraukuma tika konstatēts, ka pērn izbūvētajai asfalta apakškārtai ir defekti, kas, sākoties jaunajai būvniecības sezonai, tika salaboti uz būvnieka rēķina. Kopumā par neatbilstošiem prasībām tika atzīti 7000 kubikmetri.

Būvdarbus veica SIA “CTB”, to izmaksas ir 3,9 miljoni eiro. Būvdarbus līdzfinansēja Eiropas Savienības Kohēzijas fonds.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli