Trešdiena, 8. jūlijs Adele, Antra, Ada
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Pakāpeniski atjauno elektrotīklu Liepājas apkaimē

Pakāpeniski atjauno elektrotīklu Liepājas apkaimē
Foto: Sadales tīkls
29.03.2018 16:32

liepajniekiem.lv

AS ”Sadales tīkls” turpina darbu, lai paaugstinātu sniegto sadales sistēmas pakalpojumu kvalitāti uzņēmuma klientiem Grobiņas, Nīcas, Pāvilostas, Rucavas, Aizputes, Durbes, Vaiņodes un Priekules novadā. Kopumā šajos novados šogad AS ”Sadales tīkls” atjaunos vidējā sprieguma 20 kilovoltu elektrolīnijas 45 kilometru garumā, zemsprieguma 0,4 kilovatu elektrolīnijas 34 kilometru garumā un rekonstruēs vai izbūvēs jaunas 32 transformatoru apakšstacijas, elektrotīkla atjaunošanā ieguldot 1,8 miljonus eiro, portālam vēstīja AS ”Sadales tīkls” preses sekretāre Tatjana Smirnova. 

Rucavas novadā AS ”Sadales tīkls” šogad veiks apjomīgu vidējā sprieguma gaisvadu elektrolīniju rekonstrukciju. Kopumā novada teritorijā vidējā sprieguma elektrolīnijas paredzēts atjaunot 17,7 kilometru garumā, rekonstruēt vai izbūvēt jaunas trīs transformatoru apakšstacijas un veikt zemsprieguma kabeļu līnijas izbūvi 0,2 kilometru garumā.Projekta ietvaros tiks paaugstināta elektroapgādes drošība un kvalitāte 324 klientiem Rucavā un novada teritorijā.

Lai uzlabotu elektroapgādes drošumu un kvalitāti klientiem Grobiņas novadā, ”Sadales tīkls” turpina novada teritorijā atjaunot gan vidējā sprieguma, gan zemsprieguma elektrolīnijas. Grobiņā elektrotīkla rekonstrukcija šogad tiks veikta teritorijā starp Rīgas, Lielo un Celtnieku ielu, kur tiks veikta transformatoru apakšstacijas rekonstrukcija, zemsprieguma gaisvadu elektrolīnijas pārbūve par kabeļu līniju 0,2 kilometru garumā un izbūvēta jauna vidējā sprieguma kabeļu līnija, savukārt Raiņa, Krasta un Veidenbauma ielas apkaimē zemsprieguma gaisvadu elektrolīnijas tiks pārbūvētas par kabeļu līnijām 3,4 kilometru garumā.

Grobiņas pagasta teritorijā elektrolīnijas atjaunos arī Keramikā, kur tiks veikta zemsprieguma 0,4 kilovatu gaisvadu elektrolīnijas pārbūve par kabeļu līnijām 1,6 kilometru garumā, Grīzupes un Grīņu ielu krustojumā, kur zemsprieguma gaisvadu elektrolīnija tiks pārbūvēta par kabeļu līniju 0,9 kilometru garumā. Lai uzlabotu elektroapgādes drošumu un kvalitāti 128 klientiem Bārtā, pagasta centrā rekonstruēs zemsprieguma gaisvadu elektrolīniju 2,7 kilometru garumā un pārbūvēs to kabeļu līnijas izpildījumā.

Savukārt Gaviezes pagastā – no Kradzēm līdz īpašumam ”Čakši” tiks atjaunota vidējā sprieguma gaisvadu elektrolīniju 1,8 kilometru garumā, rekonstruēs zemsprieguma gaisvadu elektrolīniju 3,1 kilometru garumā un izbūvēs divas jaunas transformatoru apakšstacijas.

Apjomīgu elektrolīniju pārbūvi paredzēts veikt arī pie Liepājas ezera – Vītiņu apkaimē, kur elektrotīkls šķērso purvainu apvidu, uzlabojot elektroapgādes drošumu un kvalitāti klientiem Grobiņas un Otaņķu pagastā.

Nīcas novadā AS ”Sadales tīkls” šogad plāno atjaunot vidējā sprieguma elektrolīnijas 6,6 kilometru garumā, zemsprieguma gaisvadu elektrolīnijas pārbūvēt par kabeļu līnijām 0,6 kilometru garumā un rekonstruēt vai izbūvēt jaunas septiņas transformatoru apakšstacijas. 

Pāvilostas novadā šogad realizēs divus projektus. Viens no projektiem tiks realizēts pie Sakas pagasta padomes pārvaldes, kur plānots veikt jaunas transformatoru apakšstacijas izbūvi un zemsprieguma gaisvadu elektrolīniju pārbūvēt par kabeļu līniju 0,9 kilometru garumā, savukārt otrs projekts – Mindes ciemā, kur plānots atjaunot vidējā sprieguma gaisvadu elektrolīniju 2 kilometru garumā, veikt jaunas transformatoru apakšstacijas un zemsprieguma gaisvadu elektrolīnijas pārbūvi par kabeļu līniju.

Lai ilgtermiņā nodrošinātu mājsaimniecībām un uzņēmumiem Vaiņodes novadā drošu, nepārtrauktu un kvalitatīvu elektroenerģijas piegādi, ”Sadales tīkls” turpina veikt vidējā sprieguma elektrotīkla pārbūvi, kas nepieciešams, lai nākotnē novada iedzīvotājiem, zemnieku saimniecībām un uzņēmumiem nepieciešamības gadījumā nodrošinātu rezerves elektroapgādi no apakšstacijas ”Priekule”. 

Aizputē tiek atjaunota vidējā sprieguma gaisvadu elektrolīnija 4,6 kilometru garumā, kas stiepjas gar Aizputes ziemeļu robežu no Lāču dīķa līdz Ošu ielai. Savukārt Kazdangas pagasta teritorijā – Rokaižu apkaimē atjaunos vidējā sprieguma gaisvadu elektrolīnijas 3 kilometru garumā, zemsprieguma gaisvadu elektrolīnijas pārbūvēs par kabeļu līnijām 1,5 kilometru garumā un izbūvēs trīs jaunas transformatoru apakšstacijas. 

Durbes novadā viens no projektiem tiks realizēts Rāvas apkaimē, kur AS ”Sadales tīkls” veiks zemsprieguma gaisvadu elektrolīnijas pārbūvi par kabeļu līniju 0,9 kilometru garumā, Dižrungās paredzēts veikt transformatoru apakšstacijas rekonstrukciju un izbūvēt zemsprieguma kabeļu līniju, bet teritorijā starp Dižrungām un Malukrogu plānots atjaunot vidējā sprieguma gaisvadu elektrolīniju 1 kilometra garumā, veikt zemsprieguma gaisvadu elektrolīnijas pārbūvi par kabeļu līniju 1,3 kilometru garumā un izbūvēt divas jaunas transformatoru apakšstacijas. 

Priekules novadā elektrotīkla pārbūve šogad norisināsies Bunkas un Priekules pagastā. Bunkas pagastā elektrotīkls tiks atjaunots Tadaiķos, kur atjaunos vidējā sprieguma gaisvadu elektrolīniju 2,2 kilometru garumā un veiks jaunas transformatoru apakšstacijas izbūvi, un starp Treimaņiem un Vērdiņiem. Priekules pagastā elektrotīkla pārbūve tiks veikta Knīveros, kur paredzēts rekonstruēt transformatoru apakšstaciju un zemsprieguma gaisvadu elektrolīnijas pārbūvēt par kabeļu līnijām 3 kilometru garumā, un īpašumu ”Lejnieki”, ”Dzidras” un ”Padambji” tuvumā, kur zemsprieguma gaisvadu elektrolīnija tiks pārbūvēta par kabeļu līniju 1,2 kilometru garumā.

5 komentāri

2018-03-30 16:19

kam tas viss?: Tad jau gaidāms elektrības cenu pieaugums. Būs uz ko atsaukties.

2018-03-31 10:13

Čaulu kompānijas bezdarbs: Nīcā bieži no rīta 7 pazuda elektrība uz sekundi. Tad visi elektro aparāti pa jaunu startējās jo neesot elektrības pārāvumi fiksēti. Atbilde putni traucē vadu darbību vai zars uzkritis...... Muļķības stāstija nejau mēnesi no vietas 7 putni un zari krīt.

2018-04-02 09:52

vecis: Plocē arī tā ir bieža parādība

2018-04-02 10:18

kam: tev ampli plocē elektrība

2018-04-03 18:58

vecis: Tā paša iemesla dēļ ,kādēļ Tev Tavā čuhņā.

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz