Pirmdiena, 13. jūlijs Margarita, Margrieta
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Pašvaldības pārstāvis: “Tas ir darba drošības jautājums”

Pašvaldības pārstāvis: “Tas ir darba drošības jautājums”
Foto: Egons Zīverts
13.04.2017 07:09

"Kurzemes Vārds"

Akciju sabiedrība “Sadales tīkls” informē, ka jebkurš darbs aizsargjoslās pie elektrotīkliem ir jāsaskaņo. Gadījumā, kad būvdarbu laikā Nīcā cieta cilvēks, tāda saskaņojuma neesot bijis. Nīcas novada būvvaldes vadītājs Oskars Dejus savukārt uzsver, ka ar saskaņojumiem, kur tie bijuši vajadzīgi, viss ir kārtībā.

“Kurzemes Vārds” jau rakstījis, ka 5. aprīlī Nīcā, vietā, kur blakus ambulancei tiek veidots stila dārzs, notika nelaimes gadījums – jauns vīrietis ar ekskavatoru iebrauca vidēja sprieguma elektrolīnijas vados un guva smagas elektrotraumas. No Liepājas Reģionālās slimnīcas viņš tika pārvests uz Valsts apdegumu centru. Par to, vai cietušais tur joprojām ārstējas, Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca presei nekādas ziņas nesniedz.

“AS “Sadales tīkls” uzsver, ka rakšanas darbu atļauja elektrolīniju aizsargjoslā Nīcā nebija izsniegta, kā arī būvdarbu projekts ar uzņēmumu netika saskaņots,” “Kurzemes Vārdu” šonedēļ informē uzņēmuma komunikācijas speciālists Artūrs Zālītis. “Sadales tīkls” arī esot informējis pašvaldību, kas ir būvdarbu pasūtītāja, ka rakšanas darbus nedrīkst veikt, līdz nav saņemta rakšanas darbu atļauja.

A. Zālītis skaidro, ka 20 kilovoltu gaisvadu elektrolīnijas aizsargjosla šajā vietā ir divarpus metru uz abām pusēm, mērot no elektrolīnijas ass.

“Ja darba gaitā ir iespējama cilvēku, mašīnu un mehānismu tuvošanās aizsargjoslai tuvāk par elektrobīstamības zonu, elektroietaise ir jāatslēdz!” norāda “Sadales tīkla” pārstāvis.

Nīcas būvvaldes vadītājs Oskars Dejus nepiekrīt, ka pašvaldība būtu pieļāvusi kādu neizdarbību, viss esot noticis noteiktajā kārtībā. “Atbrauca “Sadales tīkla” pārstāvji, parādīja kabeļu atrašanās vietu, mums viss atzīmēts. Viss ir kārtībā.” “Sadales tīklam” arī bijis zināms, kas šajā vietā tiks darīts. “Notikumam nav saistības ar vietu, kur atrodas kabeļi. Te ir runa par darba aizsardzības organizēšanu,” norāda O. Dejus. “Gaisvadu līnija, kas ir vizuāli redzama, ir cits stāsts,” viņš saka. “Strādājot gaisvadu līnijas tuvumā, jāievēro darba drošība.”

“Sadales tīkls” patlaban veic pārbaudi saistībā ar negadījuma apstākļiem. Tā pārstāvis stāsta, ka vidējā sprieguma elektrolīnijām ir uzstādīta releju aizsardzības funkcija, kas automātiski atslēdz elektrolīniju no sprieguma zemesslēguma gadījumā. Negadījuma dienā elektrolīnija automātiski atslēgusies pulksten 17.02, bet pēc piecām minūtēm “Sadales tīkls” saņēmis informāciju no Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta par notikušo nelaimes gadījumu. Šajā brīdī vidējā sprieguma gaisvadu elektrolīnija jau bija atslēgta no sprieguma, par ko telefoniski informēti VUGD darbinieki, arī operatīvās izbraukumu brigādes elektromontieri nekavējoties devās uz notikuma vietu – vēsta A. Zālītis.

“”Sadales tīkls” uzsver, ka elektrolīnijas zemesslēguma gadījumā – tehnika iebraukusi vados, trūcis gaisvadu elektrolīnijas vads, lauzti balsti u.c. – uzņēmuma darbinieki pirms tuvošanās notikuma vietai vienmēr atkārtoti pārliecinās par drošību, izmantojot sprieguma mērītājus un pārbaudot, vai tīklā nekorektas darbības rezultātā netiek novadīta elektriskā strāva no klientiem piederošām autonomās elektroapgādes iekārtām (ģeneratoriem), pat ja elektrolīnija ir atslēgta no sprieguma,” teikts “Sadales tīkla” sagatavotajā atbildē “Kurzemes Vārdam”.

Izmeklēšanu par negadījumu, kas notika objektā, kur strādāja SIA “SK transports”, veic arī Valsts darba inspekcija.

28 komentāri

2017-04-13 08:36

Tā viš'i!: Nu, ja! Dejus, jau neies atzīt vainu, ka pašvaldība ir būvējusi bez projekta un saskaņojumiem! A, bet privātiem prasa uz pilnu klapi, ieskaitot visādus detaļplānus un izpētes.

2017-04-13 09:17

iespēja: NU JA TAGAD VEL PETERMANIS NEATBRĪVOSIES NO DEJUSA TAD PATS VAINĪGS ĻOTI LABA IESPĒJA.IZMANTO GAN JA VIŅŠ TEVI PAŠU NOĒDĪS.

2017-04-13 09:58

Alksnis: Bez Dejusa tur nekāda kārtība nebūs būvniecībā, sāks kā Rucavā (Nidā) būvēt kur un ko grib pēc saviem ieskatiem. Nedomāju, ka pašvaldība vainīga konkrētajā gadījumā...

2017-04-13 12:11

cits: 6 metri no zemes virsmas jāatrodas gaisvadu līnijas apakšējam kailvadam. Cik metri bija, to izmērīt vairs nevar, jo nākamajā rītā pēc nelaimes gadījuma Sadales tīkli nomainīja abus gaisvada līnijas balstus (tie nebija nolūzuši ...)

2017-04-13 12:32

Elektriķis: Ja sadales tīkli nav devuši rakstisku atļauju! Tad tā ir tīrākā Dejusa visatļautība liekot savu parakstu uz rakšanas atļauju jo viņš to dara pēdējais! Atlaist!!! Un sodīt pa pilnu programmu!

2017-04-13 12:56

Skumji: Jauns cilvēks, kurš nesen sagaidījis atvasi, tagad ir bez kājām un rokām :(

2017-04-13 16:14

visatļautība: Kādam jau nu būtu jāatbild,jo ir noticis vēl trakāk nekā tas būtu letāli.

2017-04-13 18:57

Nīca: Dejus tevi sist būtu pa maz Skala bunte

2017-04-13 18:59

Nīca: Dejus pamet darbu laprātīgi

2017-04-13 19:48

Priecīgas lieldienas: Sadales tīkli nākamajā dienā pēc negadījuma pacēla vadus augstāk. Tad var secināt kad tie vadi bijuši par zemu un ir paši vainīgi. Pagastam te nau nekādu pārkāpumu. Strādnieki un darba vadītājs atbild par nebūšanām kas veica rakšanas darbus. Tiesības vadīt ekskavatoru ar noteikti nopirka pie Siliņa vai Vaitkusa. Tagat lai iegūtu uz ekskavatoru tiesības būtu stingri jāmācās un iki gadu pārbaudes veikt zināšanu jomā.

2017-04-13 20:15

kalte: Tad- kā var aizdegtie, jajaubija strava atslegusies?......Pārkāpti drosibas noteikumi, ja jau brauc ar paceltu streli....Kā nav saistīts notikums ar šo vietu?.....Katrs kārtejo reizi grib izsprukt cauri ....bet tiesā viss būs skaidrs!Vai dzīvs un kas ir ar šo va'ditāju- kapec nekur nav rakstits?!Kas par to atbild?

2017-04-13 21:14

klmn: to Priecīgas lielsdienas.
Neiedomājies, ka aizķerot vadus, tie tiek izstiepti un pēc tam nokarājas zemāk un tapēc mainīja stabus un uzvilka jaunas drātis.

2017-04-13 22:26

Mister Proper: Nu ja ar saskaņojumiem viss būtu bijis kārtība diez vai būtu noticis tik smags negadījums. Kāds te lej ūdeņus, tik nevar saprast kura puse.

2017-04-13 22:40

Liesdienai: Nesaku ka izstiepti vadi. Bet tie atradās par zemu kā rezultātā tā notika

2017-04-14 09:37

apmēram: '"cīsiņš'" aizmirsa pacelt galvu uz augšu

2017-04-14 09:43

Draugs: Kas par sviestu!?Kaadas kaajas un rokas nost?ja nezini tad labaak nerunaa te mulkiibas.Lieciet vienreiz to puisi mieraa...!Jaa ar rokaam ir probleemas,bet ar kaajaam viss ir kartibaa.Domaajat ko gvelzat!

2017-04-14 18:28

No comments: Cilvēks guļ apdegumu centrā, bet Dejusa kungam 'viss ir kārtībā'.

2017-04-14 20:19

wwwwwwwwwww: Vai tad PETERMANIM nebija citas vietas ,kur veidot parku. Aizsēdiejies nezin ,ko no bezdarbības darīs, ja kāds tai pīļu dīķi domātu ar galvu un reālas lietas nevis nņemtos ar murgiem.Lai ie izturība puiša vecākiem un sievai

2017-04-14 23:38

To draugs: Diemžēl kāju nav. Par otru roku vēl cīnās. Bet tiešām. Pietiek. Lai cilvēks veseļojas un izturību ğimenei un vēlāk arī pašam.

2017-04-16 13:24

kā pakaļā: Vispirms šajā gadījumā- kas deva atļauju sākt darbu, ja nebija saskaņots, nebija saplānots ,nebija apsekots objekts! Kapēc darbu sākot nebija izvērtēti riska faktori un instruēts traktorists un strādnieki! Kam šis viss bija jāsaskaņo un jainstruē objekta vadītājs !

2017-04-16 18:50

trusis: Diemzjeel Gundars ir miris un tas ciisinjsh ar izvalbiitaam aciim , kas skrien un fotografee tantinju pagrabus- ja neatbildees par savu nolaidiibu . Skraida ar kafijas kruuziiti pa domi, nevar novaldiit savas vecuma tieksmes- pretiigi. Ceru, ka shoreiz maksaas apgaadnieka zaudeejuma pensiju - tik neizskatiigu viirieti - veeee:(

2017-04-16 18:55

un ola: Un taas izvalbiitaas voblas acis- negribas pat tajaa kabinetaa ieiet, kviec kaa pavasara siveens. Liidzjuutiiba visiem tuviniekiem, un ciisinjam jaaaziet pasham, voblasgalva.

2017-04-16 19:30

.'.: Līdzjūtība tuviniekiem.

2017-04-16 19:38

iksis: Lidzjuutiiba tuviniekiem un varbuut var paskatiities, kaa projekts tas ir un kas ir domes deputaats, kas kliedza, ka vajag. Lai sadeg viss tas 100 gades projekts par to naudu.

2017-04-17 19:40

44: cilvēks ir pagalam , līdzjūtība tuviniekiem , lai tas kungs mielo viņa dvēselki

2017-04-20 14:04

viedoklis: piekrītu par vadu augstumu - ne velti nākamajā dienā "ST"nomainīja visu līniju ar visiem stabiem. TĀPĒC tie, kam ir fotofiksāža ar situāciju PIRMS negadījuma, LŪDZU veiciet to atkārtoti, no tās pašas vietas, un salīdzinošos datus nosūtiet prokuaratūrai, policija valsts darba inspekcijai, izvērtēšanai. LŪGUMS info sūtīt personīgi - neslēpjot savus identitātes datus, lai, nepieciešamības gadījumā, būtu iespējas Jūs izmantot kā liecinieku. Jo lielāka sabiedrības līdzdarbība, jo lielāka iespējamība patiesības noskaidrošanā

2017-04-20 14:09

viedoklis: varbūt ir kāds speciālists, kurš varētu izskaidrot: ja cietušais izlēca no traktora, jo dega riepas, tad kāpēc vēl joprojām transformātoram nebija IZSISTI DROŠINĀTĀJI. Pēc manas saprašanas - ja SAIET UZ ĪSO - KORĶI ĀRĀ. Kā var dabūt elektrotriecienu pie IZSISTIEM KORĶIEM - izlecot no traktora. Vai tik elektropiegādes uzņemums nav ko SAMUĢĪJIS (lasi - ielicis stiprākus drošinātājus) lai nebūtu tik bieži jābraukā un jānovērš elektrības zudumi.

2017-04-20 14:14

viedoklis: Neuzskatu, ka veicot zemes apstrādes darbus zem elektropārvades līnijām, būtu jāatslēdz elektrības padeve, kā to cenšas iestāstīt elektrības uzņemuma pārstāvis. No viņa teiktā - vasaras un rudens lauku darbos - JĀATSLĒDZ VISAS GAISA VADU LĪNIJAS, jo var taču apakšā kaut kāds traktoriņš pabraukt. VADIEM IR JĀBŪT TIK AUGSTU NO ZEMES LAI STANDARTA TEHNIKA (nerunājam par speciaļo - krāni, torņi) to neaizskartu, un līnijas augstumu nosaka MK noteikumi. TĀPĒC, LŪDZU, CENTĪSIMIES IZPILDĪT SĀKOTNĒJI PAUSTO VIEDKLI LAI IERĀDĪTU LĪNIJAS AUGSTUMA NEATBILSTĪBU.

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz