Sestdiena, 22. februāris Rigonda, Adrians, Ārija, Adriāna, Adrija

Rādīs, kā top šovs ar zirgiem

Rādīs, kā top šovs ar zirgiem
07.03.2013 07:01

Atslēgvārdi

Sestdien, 9. martā, Virgas pagasta “Stiebriņos” notiks pasākums “Kā top šovi!”. To organizē sporta biedrība “Kanu atvars”, stāsta tās pārstāve Dzintra Blūma.

 

“Ja nebūs sniega, būs dubļi,” par laika apstākļiem mazliet norūpējusies ir Dz. Blūma, tomēr optimistiski piebilst: “Pļavu ir daudz, kaut ko izdomāsim.” Pašvaldības mājaslapā internetā lasāms, ka ierašanās un dalībnieku reģistrācija notiks pulksten 13, pēc tam notiks zirgu un poniju divjūgšana, komandu veidošana, zirgu iesildīšana un informācija par stafetes maršrutu. Dz. Blūma skaidro – lai kļūtu par dalībnieku, nav nepieciešama prasme jāt: “Kas atbrauks, tos iesaistīsim.”

Paredzēts, ka stafetes dalībnieki katrs stāvēs savā ratu pusē. Vienam vajadzēs izlikt konusus, nākamajam likt virsū bumbiņas, aiznākamajam ņemt nost, bet pēdējam – novākt trasi, veicamo disciplīnu ieskicē Dz. Blūma. Šādi notiks gatavošanās paraugdemonstrējumiem sacensībās. “Parādīsim, ka ar zirgu var ne tikai zemi apstrādāt,” smaidot saka biedrības pārstāve. Tās mazo dalībnieko sacensību paraugdemonstrējumu pieredze jau ir gūta Baltijas kausā un Latvijas Zirgu dienās.

Pēc stafetes pie ugunskura varēs padzert tēju, kā arī vizināties zirga un ponija mugurā, notiks fināls divām labākajām komandām un praktisku iemaņu apgūšana interesentiem ar zirgu divjūgu.

Sīkāka informācija pieejama, zvanot pa tālruni 26534780 vai 28789881.

Ilze Šķietniece,
“Kurzemes Vārds”

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli