Pirmdiena, 6. aprīlis Filips, Vīlips, Zinta, Dzinta

Reisi uz Grobiņu neiet gludi

Reisi uz Grobiņu neiet gludi
Biļešu iegāde Grobiņas reisos aizņem ļoti daudz laika, tāpēc autobuss kavējas un cilvēki nepagūst uz darbu vai skolu. Liepājas Autobusu parka vadība cer, ka pasažieri iegādāsies mēneša vai abonementa biļetes, tā ietaupot naudu un laiku. (Foto: Egons Zīverts)
07.01.2020 01:00

Linda Kilevica

"Kurzemes Vārds"

“Nē, mēs nepaspēsim uz skolu,” saka pulciņš Grobiņas jauniešu, kuri pirmdienas, 6. janvāra, rītā stāv rindā uz iekāpšanu Liepājas autobusā, kas pienācis ar kavēšanos. Viņi mācās Liepājas Valsts tehnikumā – tas nozīmē, ka uz mācību iestādi jābrauc ar pārsēšanos pilsētas reisā, bet līdz stundu sākumam atlikusi vairs pusstunda. Arī “Kurzemes Vārda” satiktie strādājošie no pieturas zvana uz darbavietu un stāsta, ka kavēs darbu.

Braucam kā Rīgā

Reģionālā maršruta autobuss, kuram no pieturas “Zirgu iela” jāatiet pulksten 8.07, no Liepājas tur ierodas pulksten 8.13 un dodas tālāk uz reisa galapunktu Iļģos. Pieturā jau ierodas cilvēki, kuri plānojuši braukt ar nākamo autobusu, taču uz Priekules ceļa pusi vēl cerīgi skatās iepriekšējā reisa gaidītāji. Autobuss atiet gandrīz ar divdesmit minūšu kavēšanos pulksten 8.26. Savukārt nākamais reisa autobuss, kuram jāatiet no Grobiņas 8.25, tikai 8.35 no Rīgas šosejas iegriežas Lielajā ielā.

Grobiņniece Arita strādā aptiekā Liepājā. “No rīta šogad vēl neesmu braukusi. Atpakaļ no Liepājas pa dienu gan esmu, un autobuss pamatīgi kavējās, pusstundu,” stāsta sieviete. Viņa priecājas, ka bērns jau agrāk aizvests uz skolu ar auto. “Nevar saprast, cik laika vajadzēs, lai nokļūtu galā. Pats vēl var izbraukt agrāk, bet jārēķinās taču ar bērniem. Es arī gribu zināt, cikos būs autobuss, nevis stundu gaidīt,” viņa norāda. Liepājā tālāk jābrauc ar citu autobusu. “Man vajag mēnešbiļeti gan Liepājā, gan uz Grobiņu. Ceļš uz darbu sadārdzinās par 30 eiro mēnesī,” sieviete pastāsta.

“Būs mums kā Rīgā – stunda jāpavada ceļā,” ironizē Iveta. Viņa strādā Grobiņā, bet brīvajās dienās vajagot nokārtot visas lietas Liepājā. “Neērtības ir lielas,” viņa uzskata. “Šoferi saka – Dieva dēļ, skaitiet naudiņu, nedodiet tās kartes! Biļetes cenu tad jau varēja uzreiz likt eiro, nevis 90 centus, šoferis bakstās ar tiem centiem. Abas grobiņnieces cer, ka tagad, kad atsākusies skola un darbs, cilvēki vairāk izmantos lētākās mēnešbiļetes vai braukšanas kartes un šoferiem darbs veiksies raitāk.

Artis brauc uz Grobiņu katru darbdienu. Darbā jābūt deviņos. Ar šo reisu viņš tiekot līdz galamērķim. “Nekas nebūs, būs nokavēts darbs,” viņš smejas. Taču katru dienu, protams, tā nevarēšot. Citu iespēju tikt uz darbu vīrietim neesot, tikai autobuss, tāpēc cerēšot uz labāko.

Mazāk skaitīt naudu

Pasažieri jaunā gada pirmajās dienās sociālajos tīklos sūdzējušies, ka mēnešbiļetes un abonementa biļetes norādītajās vietās nav bijušas nopērkamas. “Grobiņas namservisa” klientu apkalpošanas centrā “Kurzemes Vārdam” stāsta, ka no pirmdienas biļetes esot. Kāpēc nebija iepriekš? “Nevarēšu komentēt,” saka darbiniece. Uzņēmuma vadītāja Evita Pūķe apgalvo, ka jau “2. un 3. janvārī tirgojām to, ko atveda tirgot”. Arī Liepājas autoostā kasieres stāsta, ka biļetes tirgotas, taču atzīst, ka vienu dienu bijušas tehniskas problēmas. Mēnešbiļete darbdienām esot pieprasītāka, jo lētāka.

Liepājas Autobusu parka (LAP) izpilddirektors Māris Ārbergs norāda, ka “ļoti vēlu uzzinājām, ka būsim tie, kas brauks šajos maršrutos”. Cenu aptaujas rezultāti kļuvuši zināmi novembra beigās. “Par mēneškartītēm vienojāmies tikai 13. decembrī, kad bija tikšanās Grobiņā. Ne jau viss tik gludi iet – sameklēt partnerus, noprogrammēt, ieviest izmaiņas. Cilvēki nebija gatavi, viņiem nebija pilnvērtīgas informācijas, kur varēs tās nopirkt. Ņemot vērā visu kavēšanos, sākām mēneškartītes tirgot tikai 30., 31. decembrī un abonementa kartītes – tikai no 3. janvāra. Ļoti ceram, ka cilvēki sapratīs, ka izdevīgāk ir iegādāties tās, šoferim atvieglos darbu, būs mazāk jāskaita naudiņa un varēs iekļauties reisos,” skaidro LAP izpilddirektors.

Kopā ar pasūtītāju Autotransporta direkciju (ATD) LAP vadība domāšot, kā rīkoties turpmāk. “Iespējams, varēs kādu laiku pamainīt rīta un vakara stundās, kad ir lielākā plūsma. Meklēsim vēl citus sadarbības partnerus. Ne visi ar to grib ņemties, jo biļešu tirdzniecība aizņem laiku,” saka M. Ārbergs. “Grobiņnieks bija pieradis nopirkt kartiņu un pilsētā pārsēsties uz citu reisu, tā ir lielākā problēma cilvēkiem.” Mēnešbiļetēm sistēma neesot mainījusies, tās ar atlaidi var nopirkt gan darbdienām, gan visam mēnesim. Abonementa karte ir elektroniskā biļete noteiktam braucienu skaitam. 20 braucieniem ir 15% atlaide, 40 braucieniem – 20% atlaide. “To reģistrē autobusā pie kases aparāta, kas izdrukā biļeti, karte lietojama kopā ar biļeti,” skaidro M. Ārbergs.

Par problēmām ar internetu attālākās vietās, kuru dēļ pasažieri nevarot norēķināties ar maksājumu karti, LAP vadība zinot. “Neesam vēl pārbaudījuši, vai tā bija, ka Dubeņos nebija interneta. Noteikti skatīsimies,” saka izpilddirektors.

Eksperiments ar konduktoru

Pasažieri satraucas – kā pa priekšējām durvīm iekāpt māmiņai ar bērnu ratiņiem? “Šoferi zina, ka jāatver vidējās durvis,” atbild M. Ārbergs. Ja arī pieturā daudz ļaužu, spogulī taču skatoties. Protams, ja māmiņai vajag biļeti, ir jāatnāk līdz šoferim vai jāpadod nauda. LAP izpilddirektors zinot, ka par iekāpšanu ar ratiņiem satraucoties māmiņas Cimdeniekos, kurp pasūtītājs licis braukt ar mazas ietilpības autobusiem. “Tad mēs sūtām ar garo aizmuguri. Tāpat kā invalīdu pārvadājumi jāpiesaka 72 stundas iepriekš, tā jārīkojas arī māmiņām,” iesaka M Ārbergs.

Problemātiski ir arī sameklēt internetā kustības sarakstu. “Pats meklēju vietnē 1188.lv un nevarēju atrast,” atzīst M. Ārbergs. “Ierakstot Liepāju, nevar atrast. Jāraksta “Siena tirgus”. Vajadzēja ielikt Liepāju un papildināt, vai no autoostas vai citas pieturas. Mēs šo sistēmu neuzturam, esam ATD par to teikuši, nezinu, vai viņi kaut ko mainīs.”

Par kustības sarakstu portālā 1188.lv ATD sazināsies ar tā uzturētājiem un palūgs, lai pievieno pieturu “Siena tirgus” gadījumos, kad tiek ierakstīta Liepāja, sola direkcijas pārstāve Lilita Pelčere: “Papildus informēju, ka šodien eksperimentālā kārtā tiks norīkots konduktors, lai atslogotu autobusa vadītāju darbu un rīta reisu izpilde netiktu kavēta.”

68 komentāri

2020-01-07 01:49

Zhanis007: Stulbums! Visas amatpersonas to tik dara ka taisnojas! Varēja visu kārtīgi sagatavot un izmaiņas veikt ar 1 februāri, kur problēma?

2020-01-07 02:24

Ilmārs: Grobiniekiem jāiet uz ceļa ar kādu dzeltenu zvaigzni uz muguras un krūtīm kā pazīšanās zīmi, vai ar plakātu UZ GROBIŅU, UZ LIEPĀJU balsot kādas mašīnas no Liepajas izdevigi pie mehaniskā ceha, varbut kads paved pa velti vai pa kadiem 50 centiem

2020-01-07 03:17

klerkiem: pat Cimdenieku tantiņas Jūs kungus izdampēt būtu gatavas!
Labi, ka uz pieturu, kur vairs autobusa neiet, paspējāt nobruģēt un apgaismojumu ielai uzlikt. M.ā- ja gadījumā brauc uz lidostas pusi, paņem bērnus, kuri iet pa neapgaismotu ceļu, lai tiktu mājās.

2020-01-07 06:29

Jrx: Ārberg, netaisnojies. Esi vīrietis, vai nu ej un pats sēdies pie stūres autobusam ar Vilnīti, Priedolu un Zupu, vai visi četri pametiet amatus.

2020-01-07 07:10

Lodámurs: Es noperku biļeti lidz Senukai a vandu lídz Grobińai. Kontrole nav.

2020-01-07 07:16

Bubis: Lasu, un nesaprotu, te iet runa par maršrutu Iļģuciems - Ausekļa iela, Rīga, 1992. gadā? Tāda tumsonība un diletantisma ar biļetēm un maršrutiem, ka vemt gribas. Bet naudai ir vara. Un ļautiņi ar nav labāki, tak ar NFC kartiņām nopirkt to biļeti aizņem precīzi 1 sekundi. Jā grib risināt tās kapeikas, tad nav ko sūdzēties.

2020-01-07 07:29

Sssssss: Nesaprotu kāpēc vispār līdz Liepājas robežai tiek noņemtas piecas pilsētas pieturas. Tad tagad iznāk ka no Saulsdruvām vairs nav Liepāja

2020-01-07 07:44

Murgs: Lai māmiņa ar ratiņiem no Cimdeniekiem atbrauktu, piemēram, līdz Metalurga slimnīcai, viņai par to ir jāzina jau 72h iepriekš!? It kā jau nav tālu līdz Brīvības ielai iziet, bet nu vienalga tāds atsviediens pagātnē...

2020-01-07 07:53

Mehs: Tas saucas valsts politika dzimstības veicināšanai : sagādājiet māmiņai vairāk neērtību, jo kurš normāls cilvēks laiž pasaulē pēcnācējus , kamēr nav iegādāts auto .

2020-01-07 07:56

Mehs: Teritorija aiz Cukura ielas pēc ATR būs pie Lejaskurzemes novada, laiks pierast pie dzīves laukos

2020-01-07 08:15

Sīkas problēmas: Nu gan cilvēkiem dzīvē problēmas, autobusu reiss aizkavējies par 10 minūtēms.

2020-01-07 08:30

Putra: Nu ko, ZUPA! Varbut jasak stradat?!?

2020-01-07 08:32

Liene 89: Idioti! 70gadus viss bija kārtībā, vai nepieciešams tagad visu sadirst!

2020-01-07 08:38

ANDRIS: KĀPĒC ŠORĪT ...912 AUTOBUSS UZ GROBIŅU ATIET ĀTRĀK NEKĀ VIŅAM JĀATIET NO SIENA TIRGUS. GĀJU UZ 8:15 pie pieturas PĒTERTIRGUS, UN AUTOBUSS SKATOS JAU PA GABALU AIZIET 9:12... LĪDZ AR TO ES UZ AUTOBUSU NEPASPĒJU.... KĀDREIZ GAN GĀJA VIZMAZ NO GALAPUNKTA PRECĪZI....

2020-01-07 08:50

zane: Nopietni!?!? Bērnu ratiņi jāpiesala 72 ha iepriekš????? Būtu smieklīgi, ja nebūtu tik absurdi. Vai tad neskaitās, ka dzīvojam arvien labāk?
Braucu uz Grobiņu 7.28 visās šī gada darba dienās un vakarā atpakaļ. 2.01 autobuss neatnāca vispār; visus pārējos rītus kavējumi tikai kļūst ilgāki. Nu jau ir pusstunda pa virsu jau pie LOC. Turklāt jau 1.pieturā nāk ar 10 min kavējumu. Ir jautri (un nedaudz kaitinoši) noklausīties šoferu un tagad jaunpiestiprināto konduktoru dialogos. Autobusi veci - isntrumentu panelis vairāk atgādinot ziemsvētku eglītes lampiņas. "Karstajās stundās" kavējot pilnīgi visi reisi. Resnais gals negribot oficiāli pagarināt brauciena laiku. - Domāju gan - tā jau daļēja neveiksmes atzīšana būtu... Starp citu, reisu laiki ir atrodami šeit - http://www.grobinasnovads.lv/images/stories/Dokumenti/Avize/zinulapa201912.pdf - kā gan neiedomāties, vai ne?
Visnejaukākais tajā visā ir tā pretīgā sajūta, ka cilvēki tiek kapitāli čakarēti un pazemoti. Jāsūdz kāds tiesā :D

2020-01-07 08:50

zane: Nopietni!?!? Bērnu ratiņi jāpiesala 72 ha iepriekš????? Būtu smieklīgi, ja nebūtu tik absurdi. Vai tad neskaitās, ka dzīvojam arvien labāk?

2020-01-07 08:51

džo: Braucu uz Grobiņu 7.28 visās šī gada darba dienās un vakarā atpakaļ. 2.01 autobuss neatnāca vispār; visus pārējos rītus kavējumi tikai kļūst ilgāki. Nu jau ir pusstunda pa virsu jau pie LOC. Turklāt jau 1.pieturā nāk ar 10 min kavējumu. Ir jautri (un nedaudz kaitinoši) noklausīties šoferu un tagad jaunpiestiprināto konduktoru dialogos. Autobusi veci - instrumentu panelis vairāk atgādinot ziemsvētku eglītes lampiņas. "Karstajās stundās" kavējot pilnīgi visi reisi. Resnais gals negribot oficiāli pagarināt brauciena laiku. - Domāju gan - tā jau daļēja neveiksmes atzīšana būtu... Starp citu, reisu laiki ir atrodami šeit - http://www.grobinasnovads.lv/images/stories/Dokumenti/Avize/zinulapa201912.pdf - kā gan neiedomāties, vai ne?

2020-01-07 08:52

džo: Visnejaukākais tajā visā ir tā pretīgā sajūta, ka cilvēki tiek kapitāli čakarēti un pazemoti. Jāsūdz kāds tiesā :D

2020-01-07 08:52

džo: Braucu uz Grobiņu 7.28 visās šī gada darba dienās un vakarā atpakaļ. 2.01 autobuss neatnāca vispār; visus pārējos rītus kavējumi tikai kļūst ilgāki. Nu jau ir pusstunda pa virsu jau pie LOC. Turklāt jau 1.pieturā nāk ar 10 min kavējumu.

2020-01-07 08:55

Laima: šorīt Grobiņas centrā piestāj autobuss 8.32 uz Iļģi-Liepāja,iekšā jākāpj vismaz 12 pasažieriem,visas biļetes tirgo šoferis,bet tad 8.36,pienāk vel viens autobuss tukšs ,sēž konduktors un šim jāpārdod tikai 2 biļetes,jo šajā reisā iekāpj 2 pasažieri.tad vajag paskatīties ,vai to konduktoru nevajadzēja sēdināt autobusā.kas brauc no Iļģiem?

2020-01-07 08:57

Tele5: Nu re! Ja Liepāja un Grobiņa pēc reģionu reformas būtu viena pašvaldības vienība, tad šis cirks nebūtu iespējams. Jebkuram ir skaidrs, ka Grobiņa ir Liepājas guļamrajons. Priekš kam tad ir vajadzīgas divas pašvaldības? Tikai ierēdņiem, lai saglabātu savas darba vietas

2020-01-07 09:02

Vērotāja-JRX-SAM: Piekrītu! Ārberg, netaisnojies. Esi vīrietis, vai nu ej un pats sēdies pie stūres autobusam ar Vilnīti, Priedolu un Zupu, vai visi četri pametiet amatus.

2020-01-07 09:06

KAS KAS: Ja šim visam pasākuma mērķis bija palielināt vieglo automašīnu skaitu Liepājā, tad viss ir izdevies uz 10!
Man no Cimdeniekiem uz Liepāju savus divus bērnus aizvest ar vieglo auto ir lētāk un ērtāk, tāds neesmu vienīgais! Pirkt divas mēnešbiļetes, lai tiktu no Cimdeniekiem uz skolu, tad otru lai tiktu no skolas uz pulciņiem, nu nē - paldies!
Kādreiz likās, ka Grobiņu pievienos Liepājai, bet izrādās ka lidosta vajadzīga ir Grobiņai, Saulesdruvas un Jaunā pasaule arī! Ierosinu Liepāju līdz kanālam pievienot Grobiņai, tad Grobiņa varēs sakārtot savā teritorijā sabiedrisko transportu!

2020-01-07 09:36

Cilvēks.: Ja es būtu Vilnītis vai Priedols, es no kauna nošautos.

2020-01-07 09:51

Draugs: Priedola mafija! Kāds sakars Evitai Pūķei ir ar Evitu Šestakovu? Vai
''NAMSERVISAM'' ir divas priekšnieces un algu saņem abas divas?
Dokumentos viņa ir Šestakova cita vieta ir Pūķe. MAFIJA!

2020-01-07 09:53

jaunais: Kaut kāds murgs..

2020-01-07 10:11

ārprāts: nu šis ir cilvēktiesību pārkāpums: "invalīdu pārvadājumi jāpiesaka 72 stundas iepriekš, tā jārīkojas arī māmiņām,” iesaka M Ārbergs."
Jūs vispār kaut ko tādu varētu iedomāties kaut kur citur eiropā?
Un Ja nu invalīdam vai jaunajai māmiņai pēkšņi vajadzīgs tikt pie ārsta? Patiešām nojūgušies

2020-01-07 10:15

Igristij: Līdz Liepājas robežai ir pilsētas teritorija un maksā 0,80 centu. Nav Cukura iela pilsētas robeža un neviens nav noņēmis 5 pieturas, kā to Sssss raksta, - vismaz līdz vakarvakaram līdz pieturai Krustojums varēja braukt par 0,80 centiem.

2020-01-07 10:30

Jā,: Interesants gadījums- tagad aizbraukt uz Grobiņu un atpakaļ problemātiski,laikam tas saucas- vispirms izdara un tad cīnās ar sekām.

2020-01-07 10:45

tas: To ārprāts laikam nesi bijusi eiropa tur cilveki dzivesvietu maina lai butu letaka parvietošanās

2020-01-07 11:09

72 stundas: Kā tur ir ar 72 stundām ? Piesaku , aizbraucu uz Liepāju, fui nē uz Sienatirgu, tad atkal piesakos uz atpakaļ braukšanu un 72 stundas gaidu ar ratiem Sienatirgū ?

2020-01-07 11:23

Pircēja.: Autoostā abonementa biļetes var nopirkt tikai skaidrā naudā, bet svētdien (05.decembrī) speciāli aizbraucot uz Autoostas kasi - atkal vispār nebija iespējas nopirkt.

2020-01-07 11:28

Pircēja.: Atvainojos, bija domāts 5.janvārī.

2020-01-07 11:48

ups: ... interesanti vai tikai grobiņnieki žēlosies tikai i-netā , vai arī sarīkos vismaz kādu piketu pie Priedola kantora?

2020-01-07 12:29

..........: Ajag uzrīkot piketu. Tas nav normāli ka šādi izturas pret mums, un māmiņas kas brauc no Cimdeniekiem ar ratiem sēž pieturās stundām ar cerību ka šīja reisā tiks r ratiem iekšā, jo autobuss ir ļoti nepiemērots. Pidarasu kantoris tā visa dome utt

2020-01-07 13:39

Sssssss: Igristij, doma bija par to ka līdz robežai ar skolnieka kartiņu nevar braukt skolnieki

2020-01-07 13:44

> 2020-01-07 02:24 Ilmārs:: ja, ta teu ari stasies kads. atradisies kads labvelis un nostucis represivajam strukturam un shoferi panems aiz _autiem piemeram par neregistretu uznemejdarbibu vai izvairisanos no nodoklu nomaksas, vai pasazieru parvadasanu bez licences, vai visu kopa un vel kaut ko...

2020-01-07 14:01

Cimdenieki: KO MAN KA MĀMIŅAI AR BĒRNU RATIŅIEM TAGAD JĀPIESAKA LIELĀKAS IETILPĪBAS AUTOBUS 72 H IEPRIEKŠ??????
TAD MAN LŪDZU KATRU DIENU TĀDU. UN VĒLAMS LAIKĀ!! NEVIS AR KAVĒŠANOS, JO DIEZ VAI JŪS VĒLATIES MAKSĀT PAR MANA BĒRNA NODARBĪBĀM, JO MĒS VIŅAS KAVĒJAM.

2020-01-07 14:27

Latvija rullē.: Smieklīgi ja citur attīstībā tiek sperts solis uz priekšu tad šeit tas ir 2 soļus atpakaļ.

2020-01-07 14:29

Cimdeniecei: Nevajag dzīvot kaut kādā p.... tad nebūs jāsatraucas par braukāšanu.

2020-01-07 15:05

ausma: šorīt Grobiņas autobuss 8 no rīta līdz Liepājas centram brauca 1 stundu.12 km.jābrauc stunda!! hahaha!!

2020-01-07 15:06

haoss: Šorīt bija īsts haoss. No Grobiņas Iļģiem plkst.08.01 līdz Liepājas centram tikām pa 1 stundu- 9.00!!! Nākamais pustukšs apdzina. Šoferis satraucies pieturās nevēra vaļā durvis. Autobusi veci un pieputējuši. Kam tas izdevīgi? Vai tā tiek domāts, ka tautai būs labāk, ērtāk?

2020-01-07 15:10

Varbūt: Varbūt sagaidīsim, lai žurnālisti intervē varoņus? Mēs varbūt kaut ko nesaprotam? Kur viņi paslēpušies. Pat Ziņu lapā nekā.

2020-01-07 15:17

Dieva dēls: Bauslis: nopērc auto, un tev nēbūs jākāpj autobusā.

2020-01-07 15:21

taburete: grobiņieki izskatās ir lielāki ņaudētāji kā Liepājnieki... ņaud pa to ka buss kavējas 10.min
un tas viens koments arī iespārda domā ka Grobiņu pievienos Liepājai :D Liepāja būs pati pa sevi a Grobiņa lejaskurzemes novads (lauki) un Laukiem ir tāds liktenis... nabaga laucinieki

2020-01-07 15:21

bijšof: Tajā kantorī ar prātu neviens no priekšniecībss nedraudzējas. Nekompetence, neizdarība, u.t.t. Cita lieta bija Embūtnieka laikā.

2020-01-07 15:23

neticu: Šādu situāciju pilsētu vadītāji nav spējīgi profesionāli risināt. Kā viņi rīkotos, ja tiešām būtu cilvēkiem jāpalīdz nopietnās situācijās? Tik daudz rakstu un tautas komentāru - tikai nevienas amatpersonas atbildes NAV.

2020-01-07 15:25

Vēlreiz: Pāris tantēm autobus biki dārgāks un daža minūtes nokavēja. smieklīgi. Nopērkat auto un beidzat gaudot.

2020-01-07 15:25

taburete neticu: Grobiņas vadītāji vainīgi... nespēja sarunāt ar Liepāju...
tgd iedomājies situāciju ka 20 gadus Liepāja maksāja pa ceļu Grobiņa-Liepāja

2020-01-07 17:26

Ilmārs: Kauns jau būtu tā tur stopēt, bet vai tad tas kāds noziegums, citās valstīs var pat dabūt sodu par to ka tu mašīnā brauc viens pats kā budzis!? 1 eiro pa 10km, tad jau līdz Rīgai biļetei būtu jāmaksā 20eiro!?

2020-01-07 18:43

Robeža: Šodien braucu no Liepājas ar Lapsenieku 16:00. Pie pilsētas robežas autobuss tika apturēts un konduktorīte uztaisīja histēriju, ka kāds, redz, ir nopircis biļeti līdz robežai un tagad nekāp ārā. Tika veikta visu braucošo pasažieru biļešu pārbaude un nekā :) Cilvēks bija izkāpis jau kādā no iepriekšējām pieturām. Par šo tēmu varētu veselus stāstus sarakstīt.

2020-01-07 19:03

Robeža: Ierosinu atjaunot veco Grobiņas autobusa numuru, kas bija 23 un kasierei izmantot sev priekšā uz vēdera piestiprinātos biļešu ruļļus, kā bija manā jaunībā - 0,50, 0,80, 1, 1,20 eiro vērtībā. Tas pat spētu piesaistīt tūristus no visas pasaules.

2020-01-07 19:04

Ždanoka: :D:D:D nu pasaules gals saakaas ar Liepājas un Grobiņas bomžiem. Autobuss kaveejaas un paaris centi jāpiemaksā par to. Varbuut staigaajat ar kaajaam kapeiku sējēji

2020-01-07 19:12

Ilmārs: Es un lapsenieka kāpju ārā jau pie konserviem, kamer viņš tur apriņķo esmu ātrāk lauķenē ar kājām. Bišķi vairāk pastaigāt tak veselīgi. Domaju tur daudz līdzekļu aiziet ka lapsis met 3km riņķi pa grobiņu. Vai tad skolniekiem grūti 1km paiet kājām, vai jebkuram citam tas tik grūti no lauķenes pieturas paiet pastaigā pa skaisto promenādi?

2020-01-07 20:19

Laima: Vajag kādam saņemties un visu elli pret pasažieriem un šoferīšiem sazvanīt un pastāstī BEZ TABU, tad redzēs, ko teiks visi resnie kakli, arī Galeckis,kad tv uzdeva jautājumu,nezināja ko teikt.kautko murkšķ,bet mēs taču zināms, ka Priedola komanda vainīga.

2020-01-07 20:25

Dažiem tupiem Liepājniekiem: kuri te noliek Grobiņniekus. Šī situācija ietekmē cik Grobiņniekus tik arī Liepājniekus. Grobiņā ir daudz uzņēmumu, kur strādā Liepājnieki, kurus šīs izmaiņas ietekmē. Un cepiens pārsvarā ir nevis par biļešu cenu, bet par pakalpojuma kvalitāti.

2020-01-07 20:31

Ritvars: piemeram ja jums liepajnieki ir darbs Ilgos tad 6. 20 Liepaj Priekule no autoostas, parasti pilnigi tuksh, ja jabrauc vel ar tramvaj lidz autoostai laikam neizdevigi, 1km no pieturas japaiet lidz Ilgiem vel ar kaajaam, cena lidz gaviezei ar vinju 1.05eiro

2020-01-07 20:32

Qr: Daži īpaši tupi liepājnieki arī nesaprot, ka ir liepājnieki, kuri nav apmierināti ar to, ka nav iespējams ar pilsētas transportu vairs nokļūt līdz Dūņu ielai vai Saulesdruvām, kas ir Liepājas teritorijā!

2020-01-07 21:03

Bērna māmiņa: Ejiet ratā aftobusņ iki ar savām padsmit gadus vecām, pieprišinātām tarataikām. Turpmāk braukšu ar bombilām. Ērti ieliek ratiņus bagāžā, salons tīrs, silti. Nu pa kabatu iesitīs protams, citas izejas nav.

2020-01-07 21:47

TV3: Šis būs labs sižets Bez Tabu

2020-01-07 21:49

TV3: Puiši sapelnīsies līdz 2021. gada pašvaldību vēlēšanām:)))

2020-01-07 22:37

Ritvars: Tāpat 7.30 no rīta gar Iļģiem iet autobus no Priekules, iespējams ka tas ir pillnāks bet varbūt nē, nezinu, rakstīts ka pie olimpiskā jau pēc 15 min, ja lapsis var rinķot pa grobiņu, lai tad priekulis iebrauc arī iļģos. Tomēr skumji ka nevaram noiet vairs pat nelielus attālumus.

2020-01-07 23:13

Ritvars: Gaviezee treknajos gados ari iebrauca centraa 912, bet tagad un pirms tam vienmer gaaja visi apmeram 1km lidz pieturai. Forshi ka shoferi cilvekus izlaizh arii tuvaak celjgaliem, buutu jau pavisam forshi ja tos nelielos attaalumus lidz pieturaam vareetam nobraukt ar veljukiem, piesledzam droshi atstaajam, iekapjam autobusos...

2020-01-08 02:16

Baseina18: tie nabagi lai brauka man pie viena vieta tie Ritvari un Ozoli ))) lai ņaudat ,man pie viena vieta majā sakopta mana! esmu ipašnieks un visi pie vienas vietas )))

2020-01-08 21:19

Cigārs: Tā ir kad šoferi nevar piespiest gāzes pedāli Busam, taupa uz degvielu un kavē citus ar savu braukšanu pa šoseju 60-70km/h.

2020-01-11 09:48

braucēja: Autobusos ir ielikti kasieri,kuri jūtas kā baigās zvaigznes,sēž pirmā solā aizņem divas sēdvietas.Viņu dēļ pie durvīm veidojas drūzma,jo cilvēki tālāk netiek.Kasierim būtu jāsēž tālāk lai cilvēki visi sakāpj ,autoibuss sāk braukt un šoferis nekavētu.Vēl kasiere visu ceļu skali runā ,tas arī izklausās nekulturāli.Reisi nekavētos ja kasiere pastaigātu pa autobusu iekasēdama biļetes,nevis sēdēt aurot likt cilvēkiem stāvēt autobusa durvju ailē.

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli