Piektdiena, 3. aprīlis Daira, Dairis, Daiva

Sikšņu bibliotēkā būs omulīgi

Sikšņu bibliotēkā būs omulīgi
Foto: Egons Zīverts
22.11.2017 07:05

"Kurzemes Vārds"

Sikšņu bibliotēka sākusi darbu izremontētajās telpās. “Ir ļoti skaisti un silti, patīkami strādāt,” saka tās vadītāja Rasma Juzupa. Cilvēki, kas ienāk, ļoti priecājoties.

Lai arī notika remonts, bibliotēka ne brīdi nepārtrauca apkalpot lasītājus. Visu vajadzīgo atrod arī tagad, lai gan grāmatas pagaidām sakrautas gar sienām un plaukti tukši. “Visu sakārtot ir ilgs process, vismaz mēnesis paies. Ceram, ka decembra sākumā viss būs kārtībā,” sola bibliotēkas vadītāja. Tā kā vienā sienā ir izveidotas speciālas nišas, šeit varēs rīkot izstādes. Notiks pasākumi bērniem, viņiem domātajā istabā tagad ir skaistas tapetes un paklāji. Arī literāros pasākumus pieaugušajiem varēs rīkot omulīgākās telpās, nebūs jāiet uz lielo zāli.

Projektā “Sikšņu bibliotēkas darba modernizācija” tika izremontētas trīs telpas ēkā “Purenītes”. Darbus veica SIA “EIRO STILS 1”, tie izmaksāja 19,4 tūkstošus eiro. 17,3 tūkstoši eiro bija Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējums, bet 11 procentus izmaksu sedza Rucavas novada pašvaldība.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli