Trešdiena, 26. februāris Mētra, Evelīna, Aurēlija

Situsi stunda eglēm pie Nīcas skolas

Situsi stunda eglēm pie Nīcas skolas
Foto: Andris Gertsons
17.01.2020 07:00

"Kurzemes Vārds"

Nīcas novada dome izsludinājusi publisko apspriešanu par trīs sudrabegļu nociršanu pie Nīcas vidusskolas. “Koki vairs nav skaisti,” situāciju komentē skolas direktore Lāsma Petermane, “skolas tēlu tie vairs nekrāšņo, bet bojā estētisko skatu.”

Nīcas novada domes dārzniece Inga Šenfelde vērsusies domē ar lūgumu atļaut Komunālajai pārvaldei nozāģēt trīs egles pie Nīcas vidusskolas. Deputāti 13. janvāra domes sēdē lēmuši saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem izsludināt publisko apspriešanu. Tā notiks no 22. janvāra līdz 19. februārim.

Domes lēmumā teikts, ka sudrabegles vecuma dēļ zaudējušas savu dekoratīvo vērtību, kā arī vizuālo skaistumu. Eglēm ir konstatēti dubultie stumbri un nokaltuši zari, kas var apdraudēt gan skolēnus, gan garāmgājējus. Publiskās apspriešanas anketu iespējams saņemt un aizpildīt Nīcas novada domē.

Vieta pie Nīcas vidusskolas tukša nepaliks. Direktore pastāsta, ka vienu jaunu eglīti jau iestādījuši absolventi. Turklāt pavasarī skolas pagalmā sākšoties rekonstrukcija. “Būs bruģītis, un dārzniecei ir sava vīzija pagalma iekārtošanai,” saka L. Petermane.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli