Ceturtdiena, 18. augusts Liene, Helēna, Elena, Ellena, Liena
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Stāsts par bērnības garšu valdzinājumu. Atzīmē “Martas kioska” piecu gadu jubileju

“Šī ir vieta, kur satikties ar bērnības garšām!” uzsver grobiņniece Rudīte Bērziņa, kura “Martas kioskā” iepērkas vismaz reizi nedēļā. “Te es varu dabūt tieši to, ko gribu!” Vakar, Martās, tika atzīmēta kioska piecu gadu jubileja.

Stāsts par bērnības garšu valdzinājumu. Atzīmē “Martas kioska” piecu gadu jubileju
"Martas kiosks" tagad atvērts piecas dienas nedēļā, taču, neraugoties uz to, pircējiem jāstāv un jāuzgaida ārā, jo tirdzniecības vietā jau iekšā vairāki cilvēki. Īsts pārbaudījums bija kovida laiks, kad kioskā varēja pirkties pa vienam, bet pircēji un pārdevējas bija pacietīgi. (Foto: Egons Zīverts)
"Martas kiosks" tagad atvērts piecas dienas nedēļā, taču, neraugoties uz to, pircējiem jāstāv un jāuzgaida ārā, jo tirdzniecības vietā jau iekšā vairāki cilvēki. Īsts pārbaudījums bija kovida laiks, kad kioskā varēja pirkties pa vienam, bet pircēji un pārdevējas bija pacietīgi. (Foto: Egons Zīverts)
28.07.2022 00:00

liepajniekiem.lv

Turas uz brīnišķīgiem cilvēkiem

“Paldies par noturēšanos, un tā tik uz priekšu! Kas ir pieci gadi? Pats sākums!” – tie ir tikai daži no novēlējumiem, kas izskanēja “Martas kioska” jubilejas un vārda dienas pasākumā, kurā bija gan iepirkšanās un loterija, gan cienāšanās ar vietējo cilvēku gatavotiem sāļiem un saldiem gardumiem.

“Pieci gadi ir pagājuši nemanot,” atzīst biedrības “Grobiņas spēkavots” vadītāja Dace Lēvalde.

Kiosks sākotnēji bija biedrības mājražotāju sagatavoto produktu tirdzniecības vieta. Biedrībā ir ap 30 biedru, taču pārtikas ražotāju un amatnieku, kuri savu produkciju dod kioskam, ir daudz vairāk.

Gadu gaitā pulks ir audzis un turpina kļūt arvien lielāks. “Pamatā ir Dienvidkurzemes mājražotāji un amatnieki.

Pircējs jau ir tas, kurš ar savu maku parāda, vai produkts ir iecienīts vai nav – ja to pērk, tātad novērtē, un tas kļūst par stabilu vērtību,” pauž D. Lēvalde.

“Kad pirms pieciem gadiem izveidojām kiosku, tā atvēršanu 27. jūlijā pasludinājām ne vien par vārda dienu, bet arī dzimšanas dienu, lai gan sākām darbu jau 7. jūlijā,” stāsta D. Lēvalde.

Goda vietā ir kioska iepriekšējās saimnieces Martas fotogrāfija. Foto: Egons Zīverts

Tirdzniecības vietai tika dots Martas vārds, jo tā sauca kioska iepriekšējo saimnieci, kuras veikaliņā bija nopērkami ēdami un dzerami labumi gan bērniem, gan pieaugušo priekam. Kiosku slēdza, kad saimniece devās pensijā. Namiņš ilgus gadus stāvēja tukšs, bet pirms pieciem gadiem tajā atgriezās dzīvība.

“Šie pieci gadi ir pagājuši ļoti labi, kaut gan pa starpu bijis daudz visādu pārbaudījumu – kovids un citas ikdienas dzīves korekcijas.

Visu esam veiksmīgi pārvarējuši, jo mums ir brīnišķīgi cilvēki – gan pircēji, gan ļoti uzticamas pārdevējas,” uzsver biedrības pārstāve.

Pašā sākumā kioskā strādāja arī Līga Ekšteina, bet joprojām strādājošo Nadīnu Eversoni gan pircēji, gan ražotāji dēvē par kioska dvēseli. Viņai pievienojusies vēl viena pārdevēja – Ilva Kursinska. “Ar brīnišķīgiem cilvēkiem esam arī noturējušies!” saka D. Lēvalde.

“Martas kioska” pārdevēja Nadīna Eversone, ko dēvē par tirdzniecības vietas dvēseli, zina teju katra regulārā pircēja vēlmes un ieradumus, pie reizes aprunājas un, protams, iesaka jaunas lietas, ko nodegustēt. Foto: Egons Zīverts

Kiosks sākumā bija atvērts uz dažām stundām divas reizes nedēļā, bet tagad ik nedēļu gaida pircējus piecas dienas. “Mums teic, ka vieta ir tāda maza un šaura, bet ko var mainīt. Vieta ir iemīļota, iecienīta. Te viss piestāv,” viņa vērtē.

Rinda, kas nebeidzas

Uz ielas pie “Marts kioska” svētku reizē ar gardumiem cienā un pircējiem piedāvā loteriju, kurā visas lozes ir pilnas un var tikt pie kādiem gardumiem, īstas vietējās latvju saimnieces.

Te var nobaudīt skābputru, lauku sviestu, ko uzziest uz kārtīgas rupjmaizes, kūpinātu gaļu, sālītus gurķīšus un kāpostus, bet saldajā – burkānu sklandraušus.

“Tie ir dievīgi, vienkārši burvīgi!” sajūsmināti saka Grobiņā strādājošā Rudīte Bērziņa. “Bet nevar jau tā dikti reklamēt, citādi citi izpirks manus iecienītos gardumus!” viņa smejoties saka.

“Rinda te vienmēr stāv, man tas ir mīnuss, bet patiesībā jau labi – tas nozīmē, ka ir pircēji!” gaidīdama rindā, viņa atzīst.

“Iepērkos no pirmās dienas. Te visam ir kvalitāte! Noprovēts ir no visa kā, un viss ir garšīgs. Ja kāds produkts man iepatīkas, pajautāju, kas ir ražojuma autors,” atzīst pircēja. “Te ir bērnības garšas!” teic Rudīte.

Grobiņniece, pensionāre un nedaudz viesu biznesā piestrādājošā Malda Freiberga katrā pirkšanās reizē mājražotāju produkcijai atvēl līdz desmit eiro. “Protams, ka pērku lauku labumus, ko citu! Man šeit ir iecienīti gaļas produkti, sieri,” viņa saka.

Loterijā, iepērkoties kioskā, vinnējusi Rolanda Ekšteina Medzes pagasta “Baronu” saimniecības kazas sieru. “To vēl neesmu provējusi. Kazas sieru ēdu pirms daudziem gadiem Vācijā,” viņa piebilst.

Pircēja Malda Freiberga no Ineses Rences rokām saņem loterijā laimēto kazas sieru, kas gatavots Medzes pagasta “Baronos”. Prieks liels, jo sieviete šo produktu vēl nav paspējusi nogaršot. Foto: Egons Zīverts

“Mēs visas esam no kioska pirmsākumiem,” uzsver maizes un konditorejas izstrādājumu ražotāja no Grobiņas pagasta Robežniekiem Ausma Konovaļčika. “Tirgošanās šeit ir garantēta katru nedēļu, tāpēc mums arī stabili ienākumi. Tirdziņi jau arī ir, bet, kā pierādīja kovids, var arī nebūt. Bet šāda vieta mums dod peļņu,” norāda mājražotāja.

Laima Kukuka no savas saimniecības “Apogi 1” Grobiņas pagastā pirms pieciem gadiem, pašos kioska pirmsākumos, tam devusi pienu, sieru, krējumu, taču tagad ar piena pārstrādi vairs nenodarbojas, tāpēc dod tirgošanā ogas, ķiplokus un sīpolus.

“Zemenes tikai sezonā, kad tās ir, ievārījumus arī vairs netaisu! Ķiploki un sīpoli ir visu gadu,” viņa pauž. “Pienācis laiks, kad tas vairs nav man,” viņa precizē, kādēļ nenodarbojas ar piena produktu gatavošanu.

Gan viņa, gan kompānijas biedrene Inese Rence norāda, ka Pārtikas un veterinārā dienesta prasības ir izpildāmas. “Tas dod drošību gan ražotājiem, gan pircējiem,” teic Inese un turpina: “Mūsu gurķīši un kāposti izaug Vērgalē, bet pārstrādājam Grobiņā, kur dzīvojam.

Plānojam šogad kioskam piegādāt arī arbūzus un melones. Pagājušo gadu viens arbūzs izauga 14 kilogramu smags.”

Māra Ceriņa no Medzes pagasta saimniecības “Padambji 2” kioskā nodod ābolus un ogas no sava dārza, kā arī ābolu sulu. “Noņēmēji ir. Cilvēki grib tīru mantu, meklē to. Izķer ātri,” vērtē Māra. “Priecājamies, ka esam kopā, ka esam ieguvuši draugus, stabilitāti un atpazīstamību,” kolēģu teikto papildina Inese.

“Mūs patiešām pazīst visā Latvijā. Cilvēki zvana no Latvijas otras malas un prasa, kā pie mums var iepirkties – sūta mūsu ražotās preces uz ārzemēm draugiem un radiem. Jautā, vai mums ir dāvanu kartes, ko varētu uzdāvināt mūsu apkārtnē dzīvojošajiem radiem un draugiem,” norāda biedrības pārstāve.

Laura Sakalauska, kura ieradusies kopā ar bērniem Paulu un Esteri, pastāsta, ka par grobiņniekiem kļuvuši nesen. “Nācu iepazīties ar vietu, ko noteikti apmeklēšu,” viņa padalās iespaidos un nobauda skābputru, kas bērnībā bijusi iecienīta.

Skābputru, kas ir “Martas kioska” svētku cienastā un māmiņai Laurai Sakalauskai atgādina bērnību, nogaršo Estere un Pauls. Sejas izteiksme gan norāda, ka jaunajai paaudzei skābputra īpaši pie sirds neiet. No kārtīgiem lauku ēdieniem viņiem labāk garšo rupjmaize, gurķi un burkānrauši. Foto: Egons Zīverts

Bērni gan šādu ēdienu un dzērienu vienā nezina. “Taču rupjmaize, gurķi un rauši ar burkāniem, kādus cepu arī pati, viņiem labi zināmi. Gribas ticēt, ka tās būs arī viņu bērnības garšas!”

Projektu finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par publikāciju saturu atbild portāls liepajniekiem.lv.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par satura pakalpojuma pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, vai interneta vietnē kurzemes-vards.lv, turpmāk tekstā – VIETNE KV, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ/VIETNĒ KV šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

 1. PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNĒ/VIETNĒ KV maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
 2. PAKALPOJUMS ir kāds no šajā punktā uzskaitītajiem satura pakalpojumiem, kurš ir nopērkams VIETNĒ/VIETNĒ KV, un kura abonementu PIRCĒJS ir tiesīgs iegādāties:
 1. Liepajniekiem plus – maksas digitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus”,
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements – maksas digitālā satura pakalpojums VIETNĒ KV, tajā skaitā drukātam laikrakstam ”Kurzemes Vārds” (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.) vizuālā un satura apjoma ziņā identiska elektroniska kopija, kā arī pieeja viena mēneša iepriekšējo elektronisko kopiju arhīvam,
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts – papīra formātā iznākošs reģionālais laikraksts (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.), kura piegādi PIRCĒJAM Liepājā un Grobiņā (pilsētā) nodrošina SIA ”AC Kurzemes Vārds”, vai citur Latvijā VAS ”Latvijas Pasts” saskaņā ar tā piegādes grafiku..
 4. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēts termiņā, par noteiktu cenu, kuru KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā. KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. PAKALPOJUMA abonementa cenā ietverti ir visi uz to attiecināmie nodokļi, tajā skaitā pievienotās vērtības nodoklis (turpmāk – PVN) saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem:

 1. Liepajniekiem plus ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi).
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 4.99 (četri euro un 99 centi).
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts ir papīra formāta izdevums par EUR 7.90 (septiņi euro un 90 centi) vienam mēnesim.
 4. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ/VIETNĒ KV. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu PAKALPOJUMAM Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements, bet uz nākamo kalendāro mēnesi pagarinoties automātiski PAKAPLOJUMAM Kurzemes Vārds drukātais laikraksts abonementam , un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

 1. PAKALPOJUMA ABONEMENTA KURZEMES VĀRDS DRUKĀTAIS LAIKRAKSTS PIEGĀDES UZSĀKŠANA.
  1. Ja PIRCĒJS ir veicis PAKALPOJUMA samaksu darba dienā līdz plkst.14.00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar nākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc divām darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
  2. Ja PIRCĒJS ir veicis samaksu darba dienā pēc plkst 14:00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar aiznākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc trim darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
 2. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

KV Šī Līguma ietvaros ar PAKALPOJUMU Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

 1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

 1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

 1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

 1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

 1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz