Svētdiena, 1. novembris Ikars
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Uz Ventspils šosejas pārbūvē brāķi

“Kas notiek? Tikko ceļš nodots ekspluatācijā, un jau tiek veikti atkārtoti remonta darbi. Lielos apjomos frēzē nost asfalta virskārtu un klāj no jauna. Kas par to maksā?” par Ventspils šoseju posmā līdz Pāvilostai vaicā lasītājs.

Uz Ventspils šosejas pārbūvē brāķi
Foto: binders.lv
23.09.2020 06:00

"Kurzemes Vārds"

VAS “Latvijas Valsts ceļi” (LVC) skaidro, ka šeit tiek pārbūvētas nekvalitatīvās vietas, lai segums kalpotu ilgāk.

Uzņēmuma Komunikācijas daļas vadītāja Anna Kononova stāsta, ka pagājušā gada rudenī pēc būvdarbu pabeigšanas LVC Ceļu laboratorijas speciālisti veica pasūtītāja gala pārbaudes, tai skaitā grunts penetrācijas radara mērījumus, kas atsevišķās vietās konstatēja nepietiekamu asfaltbetona virskārtas sablīvējumu. Tāds ar laiku noved pie ātrākas plaisu un izdrupumu veidošanās un samazina seguma kalpošanas laiku. “LVC uzdeva pārbūvēt nekvalitatīvās vietas un līdz tam būvi nepieņēma ekspluatācijā un neizmaksāja būvdarbu veicējam aizturēto maksājumu. Labotā darba kvalitāte tiks pārbaudīta atbilstoši līguma prasībām. Lai segums būtu pēc iespējas viendabīgs, LVC pieprasīja pārbūvēt arī posmus starp nekvalitatīvajām vietām, ja attālums starp tām ir mazāks par 100 metriem,” viņa norāda.

Lasītājs atzīmē, ka jaunuzklātā kārta vietām esot nelīdzena un ir sliktākā izpildījumā nekā iepriekš bija. “Pārbūve jāveic, izmantojot asfaltbetonu ar līdzīgas izcelsmes materiāliem kā pārējam segumam, lai pārbūvētie posmi vizuāli neatšķirtos. Šobrīd pārbūvētie posmi vizuāli atšķiras, jo virsmu klāj svaiga bitumena kārtiņa, kas ar laiku noies, un seguma krāsa kļūs viendabīga,” skaidro A. Kononova.
Plānots, ka defektu pārbūvi uz reģionālā autoceļa P111 pabeigs līdz 27. septembrim.

Būvdarbi autoceļa Ventspils (Leči)–Grobiņa (P111) posmā no Labraga līdz Mežainei (43,2.–63. km) sākti 2018. gada aprīlī un pabeigti 2019. gada augustā. Šeit veikta segas pārbūve, ūdens novades sistēmas sakārtošana, atjaunotas autobusu pieturvietas un tilti pār Saku un Karpu. Ceļu būvēja SIA “Binders” par līgumcenu 10,6 milj. EUR (ar PVN), ar ERAF līdzfinansējumu.

17 komentāri

2020-09-23 07:48

PROPELLLERS: UZVAREJA BINDERS BET BŪVE CTB :)

2020-09-23 09:18

CTB: CTB

2020-09-23 09:19

CTB: Kurš brāķis jau CTB?

2020-09-23 09:49

Opis VA: Un Jūs gribat lēti un labi. Tā nemēdz būt. Vai tad Liepājas - Palangas šoseja ir ļoti laba ? Jā ja, brauc ar piekto Mersi tad ir ciešami, bet ar mazlitrāžas auto kā ir tā ir. Bedres nav bet šūpā kā šūpulī.

2020-09-23 10:31

Ar tādiem nevar ampelēties: Kas brāķi taisija? No tā jāpiedzen līdzekļi vai lai šoreiz un pēdējo reizi salabo labi. Klāt pieliekot neuzpērkamu būvuzraugu un izdara kvalitatīvi.

2020-09-23 10:41

Karosta: Man liekas to posmu kā apakšnieki taisija aizputnieki, uzņēmums vairs nemaz nav!

2020-09-23 12:40

RR: Šoseja ir palikusi šausmīga pēc šķebiņu uzbēršanas no Jūrkalnes līdz Labragam. 50km/h vēl nav trakākais, trakākais ka kāds tur nesās neievērojot ātrumu, akmeņi lido! Kāpēc jāsabojā šoseja, tās škembas saķeri neuzlabo, tikai velti izmesta nauda.

2020-09-23 13:39

...: Vajag administratīvo atbildību ieviest par sūdīgu ceļa seguma kvalitāti, ja ceļs nevar eksistēt adekvātā stāvoklī 10-20 gadus, tad cilvēkus, kas organizēja šos darbus vajag mest cietumā.

2020-09-23 14:30

iesi: Tur būvēja aizsaules ceļinieks

2020-09-23 14:40

kornis: japiemet tikai p
aris miljoni, nekas traks.

2020-09-23 18:44

>>>To iesi: Aizputes ceļinieks būvēja no Strantes līdz Labragam, līdz Strantei no Mežaines būvēja CTB. Nekvalitatīvo asfaltbetonu Aizputes ceļinieks tāpat liekas ka ņēma no CTB tālab brāķis gan Aizputes ceļinieka gan CTB izpildījumā.

2020-09-23 19:48

Ctb: Ctb ceļi teļu brāķis

2020-09-23 22:16

Eduards: Vnk ctb ir viens liels sūdu kantoris ar Zvirbuli priekšgalā, māk tikai sačakarēt tos ceļus saņem milionus pa ko, Rucavas -Lt posmu vienu gad nodo nākamo jau frēzē augšā un tagad tas pats Jūrkalnes virzienā vēl Ventspilī pilsētā kuru pagajšo gad izbūvēja virzienā uz ostu uzlēja jaunu asvaltu tagad vissu akal frēzē nost aunu bars

2020-09-24 08:00

neo: Vaiņodes jaunatklātais posms ir zem katras kritikas . Dažās vietās jau ir izrāvumi .noteces nav ūdens krājas uz braucamās daļas .Apsveicu ctb ar kārtējo brāķi

2020-10-18 20:58

Nekas.: Pirms te gudri komentējat, uzziniet visus faktus vispirms. Uzvarēja Binders, kuram nav nekā,. Savāc savu daļu, un atlikušo sadod apakšniekiem( CTB un AC) lai pa atlikušo naudu uztaisa ceļu. Tālāk apakšnieki arī grib pelnīt kko, tad rezultāts ir tāds kāds ir.

2020-10-24 14:06

essss: Very good! No coments!!!

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz