Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Otrdiena, 22. oktobris

Vārdadiena: Airisa, Irīda, Īrisa

Uzticīgs suns skumst pēc saimnieka  (23)

Atslēgvārdi suns | kaps

 • Komentāri (23)
 • 0

Komentāri (23)

 • IP: **.**.*.54 05.09.2017 08:42 Ziņot

  lai notiek

  Tikai Dieva dēļ ,gudrie cilvēki,netraucējiet viņam to darīt! Varbūt arī vectēvam to vajag...

 • IP: **.***.***.6 05.09.2017 08:43 Ziņot

  arro

  Vispār jau tas suns ir klaiņojošs suns. Viņš staigā pa kapiem un staigā līdz centram, un uzrej arī cilvēkiem. Un kapos, ja viņš tur staigā, it sevišķi jau ar vēl otru tikpat lielu milzeni, tad ir bail iekšā iet. Ir jau skumji, ka suns tā skumst, bet tādam lielam sunim nu gan nevajadzētu apkārt staigāt un baidīt cilvēkus. Un izrakņāt kapu vietas. Vispār Dunalka pilna ar lieliem klaiņojošiem suņiem.
  Jā jā, tūlīt lielie suņu draugi metīsies nabaga sunīti aizstāvēt. Jā, aizkustinoši, bet vai pareizi laist tādus zvērus skraidīt vaļā?

 • 05.09.2017 09:01 Ziņot

  Sēnalzaķis

  Jebkura uzticība tiek kādreiz lauzta, vienīgi suns, kurš patiesi pieķēries savam saimniekam, nekad nenodod šīs jūtas. /Konrāds Lorencs/

 • IP: **.**.*.54 05.09.2017 09:13 Ziņot

  jā arro

  Varbūt ,ka tam sunim no tevis ir vairāk bail,nekā tev no viņa! Mēs jau cilvēki tādi esam,kas mums nepatīk tas jāaizvāc! Suns piekrītu,ka var būt nervozs,jo ja jau iet uz kapiņiem,tad arī viņam ir savi pārdzīvojumi! Un nervozi esam arī mēs cilvēki un visu kas pagadās priekšā ne tā, gribam izrīkot un komandēt pa savam.Liec mierā to suni un viņš nerūks uz tevi!Cita lieta ir svešs suns mežā,kur viņā briest medību instinkts. Bet ap kapiem vajag žogu,lai suņi netiek.

 • 05.09.2017 10:43 Ziņot

  £

  Varbuut viens otris nicina sunus,ka tie bez vejadziibas nekoz,nenodod tuvaakos un ir uzticiigi liidz kapa malai,atshkiriibaa no tiem,kurus dziive apbizojusi,vinos dramatiski samazinot viirieshu spermatozoiidu skaitu ...

 • IP: **.***.***.6 05.09.2017 13:21 Ziņot

  Nu ja

  man arii patiik suni, bet katram sunim ir maajas, nevis iet kur gribas.Labi, sis ir staasts ir par uzticiibu,bet sunim jaastaav maajaas.Tas ir maajas sargs,

 • 05.09.2017 14:47 Ziņot

  ugunspuķe

  Mīļais, uzticīgais zvērs. Kamēr suns ar saimnieku nav satikušies dvēseļu dārzos, ļaujiet viņam iet uz kapiņiem.

 • 05.09.2017 19:11 Ziņot

  Eliiina

  Arro, suns nekādus kapus nerakņā, nomierinies. Iedomājies kā tāds suns izraktu, ja censtos rakt! Padomā pirms uzvel vainu. Gribi teikt, ka mūsu pašu suns ap**** arī mūsu kapu? Dunalk ir maza, poetiekami daudz suņu, zveru staigà! Kaunējies būtu DUNALCINIEK izgāzt savu žulti pie stasta, vajadzēja Tev vienkārši paklusēt!!

 • 05.09.2017 22:08 Ziņot

  tam arro

  Tu tekstu izlasīji? :"redzējuši kapsētā ienākam suņuku. Lielā auguma suns ne par vienu no klātesošajiem īpašu interesi izrādījis neesot un mērķtiecīgi devies uz kādu kapavietu. Brīdi pie tās pagulējis, tad nokārtu galvu devies projām". Suns nevienu neaiztika un neko nerakņāja.

 • IP: **.***.***.6 06.09.2017 09:34 Ziņot

  arro

  Visiem aizstāvjiem - tekstu izlasīju, bet vai tā vienīgā reize, kad suns iet kapos? Viņš tur skraida regulāri, un ko dara citreiz? Jā, Dunalka pilna ar lieliem klejojošiem suņiem, bet kapos nevienu citu suni, atskaitot jūsu lielos briesmoņus, neesmu redzējusi. Un ne tikai pa kapiem tas raibais staigā, bet regulāri katru dienu arī uz centru. Es neko vēl nesaku par tiem maziem klaidonīšiem, bet tādi lieli zvēri, kā Elīnas, Vaivaru, Griezīšu un vēl nezin kādu suņi var sabaidīt mazos bērnus, un pat negribot nodarīt ko ļaunu viņiem, un tad te tie aizstāvji runās citu valodu. Tāpat suņi skraida pa dārziņiem, atstāj tur savas lielās pēdas, kakas un rakņājas, jā, un arī tajos kapos rakņājas. Un kāpēc lai jūsu suns, Elin, neap... jūsu kapu? Gudri jau ir suņi, bet vai tik gudri, ka aizietu uz blakus kapu? Jā, stāsts aizkustinošs, protams, ka suns saimniekam uzticīgs, bet klaiņo gan, un varbūt nebija īstā vieta, kur rakstīt komentāru, bet apnikuši tie klaiņotāji. Un par to riešanu - nav suns uz mani rējis, bet to, ka rej uz pa ceļu ejošu cilvēku, garāmbraucot gan redzēju. Man patīk suņi, lai gan izjūtu bailes no tiem lielajiem zvēriem, jo bērnībā viens tāds uzbruka. Un tāpēc baidos par tiem mazajiem, kas ieraugot suni, dodas viņu samīļot. Nevar jau zināt, kas tam sunim patīk un kas ne.

 • 06.09.2017 10:34 Ziņot

  nnnnn

  ludi ucites lubvi u zivotnih. im pomogat nado. lubit.togda on nebudet hodit na kladbise. okruzite hozaika ego zabotai. pocemu on nevidit v vas zamenu svoei poteri. udaci vam i vasei sobacke.

 • 06.09.2017 10:39 Ziņot

  Eliiiina

  Sieviete no Dunalkas un slēpjas aiz kaut kāda Arro nikc raksti savi pilno vārdu vai raksti privāti. Tu domā, ka mēs tam cilvēkam kapos varbut likām fotogrāfet un publicet vel? Lai pilns komplekts ar aizvainojumiem. Nebija mūsu izvēle, ka to tā publicē. Fuj un velreiz fuj par šonnīdēju ciemu. Tiešām vienīgais suns ciemā un galvagan gan aitām nokodis vai ne? :) kaut kas tikļoti neapmierina uzrakati privāti un izkrati savu sirsniņu :)

 • 06.09.2017 10:49 Ziņot

  Eliiina

  Tiešām atvainojos visas ģimenes vārdā, ja suns ir gājis pie kāda sētā vai darijis, ko sliktu, tiešām no sirds atvainojos. Suns nav ideāls, parasts lauku suns. Bet maz ticu, ka ir agresīvs tā pat bez iemesla... Bet vai nebūtu cilvēcīgāk atklāti pateikt, kas uz sirds, nevis slēptiea aiz kaut kāda vārda un izlikt žulti? Vai tiešam cilvēciskais faktors nestrādā mūsdienās? Tikai sliktu? Saprotam, ka mūsu ģimeni neieredz laikam. Skaudība varbūt? Nezinu! Atcerieties, ka viss sliktais nāo atpakaļ! :))

 • IP: **.***.***.6 06.09.2017 15:26 Ziņot

  Eliinai

  Tak saproti, ka nav runa konkreti par Tavu suni,bet par klainojosiem vispar. Nu lai jau vins iet uz tiem kapiem un gul ja tas tik tuvu majam. Bet ja tiesam tadi zveri sak apkart staigat un vel gar berniem tad nu gan nav labi.

 • 06.09.2017 17:37 Ziņot

  Eliiina

  10 gadi sunim! Tiešām, ja ir problēm, raksti privàti. Tādu publisku kaunināšanu nu nezinu. Skaties , ka Tavai ģimenei nerodas problemas ar Dieva pasarg ko, redzēsim kā jutisies, ja vel no malas metīs akmeņus Tavā dārziņā. Jauku dienu! :)

 • 06.09.2017 18:32 Ziņot

  Arro dāma,

  ja tu citus sauc vārdos un uzvārdos,ko tad pati neraksti,kas tu esi? Iznāk galīgi nesmuki.Ja par savu taisnību tik pārliecināta,ko tad slēpies?

 • 06.09.2017 19:06 Ziņot

  nnnnn

  krasivij zamecatenij pesik. Sto pristai k sobacke.Ocen hocu stob on bi scastivim i lubimim.oce prosu semju sogret ego svoej lubovju.udaci vsem.

 • 06.09.2017 21:13 Ziņot

  tam arro

  un ne tikai, arī Elīnai, mans priekšlikums palūgt administrācijai dzēst negatīvos komentārus, attiecīgi ziņojot, jo tie tiešām nav atbilstoši šim rakstam. Ja ir kas izrunājams, tad to varbūt vajag darīt, kā Elīna ieteica personīgi vēršoties pie suņu saimniekiem (cik saprotu, runa jau pat neiet par konkrētā suņa saimniekiem).
  Uz bildi pie raksta nav iespējams skatīties bez asarām acīs, tāpēc negribās lasīt negācijas pie šāda raksta....

 • IP: **.**.*.54 07.09.2017 19:45 Ziņot

  varbūt vaina večos

  Es saprotu,ka te to karu taisa tieši laku cilvēki.Nu tad pasakiet man kurš suns savureizi neiziet brīvsolī un nepaciemojas savā ''suņu sabiedrībā''.Jūsu suns nē? nu tad viņš nav riktīgs suns! Bet lieta jau ir tā ,ka arī lauku krančus vajag jau no mazām dienām audzināt un radināt pie savas suņu ''pieklājības'' un teritorijas un kārtības.nepietiek atnest mājās un pamest sētā jau nav nekāda māka! Pēc komentāriem rodas iespaids,ka Dunalkā labāk nerādīties,tur laikam pilns ar lieliem klaiņojošiem suņiem,kas rūc!! Jeb varbūt tur kašķīgu sievu vairāk kā dusmīgu suņu! Atceros kaut kad agrāk tur ērzeļi skraidīja brīvā dabā un arī bija kašķis ar kādu sievu,tagad suņu laiks! Sievas ''nerejaties'' savā starpā, neņemiet suņiem nost darb

 • 17.09.2017 09:00 Ziņot

  kaiminiene

  nu kautkads arprats lai ar raksts pasens bet nenoturejos izteikt savas domas ,nau tas sunitis nekads mezonis uz centru nak ja,bet vai kāds paskatas ka,vins pavada vienmer savu saimnieci uz darzinu centra māja ,ja viņš ne soli neatiet no saimnieces ,ta ka ja suns centra tad saimniece ari ir netalu un bins sarga to ,un ta milie cilveki nau klainosana kautkads arprats

+ skatīt visus Atlikušie simboli: 500

Pievieno komentāru

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Uzmanību!!!
Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!