Otrdiena, 4. augusts Romāns, Romualds, Romualda
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Uzticīgs suns skumst pēc saimnieka

Uzticīgs suns skumst pēc saimnieka
Foto: No K. Skujas “Facebook” konta
05.09.2017 07:03

"Kurzemes Vārds"

Atslēgvārdi

Sociālajos tīklos popularitāti ieguvis aizkustinošais stāsts par sunīti Tago no Durbes novada Dunalkas pagasta. Tas nu jau divus gadus uzticīgi apmeklē sava mirušā saimnieka kapavietu.

“Ko tādu redzu pirmoreiz!” interneta vietnes facebook.com profilā raksta Aizputes Apbedīšanas biroja darbinieks Kristaps Skuja. Viņš stāsta, ka todien ar kolēģi strādājuši Dunalkas kapos un redzējuši kapsētā ienākam suņuku. Lielā auguma suns ne par vienu no klātesošajiem īpašu interesi izrādījis neesot un mērķtiecīgi devies uz kādu kapavietu. Brīdi pie tās pagulējis, tad nokārtu galvu devies projām.

Pēc redzētā K. Skuja ielicis fotogrāfiju ar skumstošo suņuku sociālajā tīklā “Facebook”. Fotogrāfiju drīz vien atpazinusi mirušā cilvēka mazmeita Elīna Caune. “Opis miris jau divus gadus, un tur nu suns laikam iet katru dienu. Māja ir turpat netālu aiz kapiem,” viņa to komentē. “Kad nevaram viņu sasaukt, pēc kāda laika tas parasti atnāk no kapu puses. Beidzot zinām, kā tas no malas izskatās.”

Tago nav pirmais suns, kas uzticīgi atceras savu aizgājušo saimnieku un skumst vēl ilgus gadus pēc viņa nāves. Visā pasaulē zināms gandrīz gadsimtu senais stāsts par akita-inu šķirnes mīluli Hačiko Japānā. Vairāk nekā deviņus gadus pēc saimnieka aiziešanas Viņsaulē uzticīgais suns katru dienu gaidīja stacijā viņu atgriežamies mājās. 1934. gadā tika atklāta bronzas skulptūra, lai mūžam pieminētu nemirstīgo draudzību starp cilvēku un suni.

23 komentāri

2017-09-05 08:42

lai notiek: Tikai Dieva dēļ ,gudrie cilvēki,netraucējiet viņam to darīt! Varbūt arī vectēvam to vajag...

2017-09-05 08:43

arro: Vispār jau tas suns ir klaiņojošs suns. Viņš staigā pa kapiem un staigā līdz centram, un uzrej arī cilvēkiem. Un kapos, ja viņš tur staigā, it sevišķi jau ar vēl otru tikpat lielu milzeni, tad ir bail iekšā iet. Ir jau skumji, ka suns tā skumst, bet tādam lielam sunim nu gan nevajadzētu apkārt staigāt un baidīt cilvēkus. Un izrakņāt kapu vietas. Vispār Dunalka pilna ar lieliem klaiņojošiem suņiem.
Jā jā, tūlīt lielie suņu draugi metīsies nabaga sunīti aizstāvēt. Jā, aizkustinoši, bet vai pareizi laist tādus zvērus skraidīt vaļā?

2017-09-05 09:01

Sēnalzaķis: Jebkura uzticība tiek kādreiz lauzta, vienīgi suns, kurš patiesi pieķēries savam saimniekam, nekad nenodod šīs jūtas. /Konrāds Lorencs/

2017-09-05 09:13

jā arro: Varbūt ,ka tam sunim no tevis ir vairāk bail,nekā tev no viņa! Mēs jau cilvēki tādi esam,kas mums nepatīk tas jāaizvāc! Suns piekrītu,ka var būt nervozs,jo ja jau iet uz kapiņiem,tad arī viņam ir savi pārdzīvojumi! Un nervozi esam arī mēs cilvēki un visu kas pagadās priekšā ne tā, gribam izrīkot un komandēt pa savam.Liec mierā to suni un viņš nerūks uz tevi!Cita lieta ir svešs suns mežā,kur viņā briest medību instinkts. Bet ap kapiem vajag žogu,lai suņi netiek.

2017-09-05 10:43

£: Varbuut viens otris nicina sunus,ka tie bez vejadziibas nekoz,nenodod tuvaakos un ir uzticiigi liidz kapa malai,atshkiriibaa no tiem,kurus dziive apbizojusi,vinos dramatiski samazinot viirieshu spermatozoiidu skaitu ...

2017-09-05 13:21

Nu ja: man arii patiik suni, bet katram sunim ir maajas, nevis iet kur gribas.Labi, sis ir staasts ir par uzticiibu,bet sunim jaastaav maajaas.Tas ir maajas sargs,

2017-09-05 14:47

ugunspuķe: Mīļais, uzticīgais zvērs. Kamēr suns ar saimnieku nav satikušies dvēseļu dārzos, ļaujiet viņam iet uz kapiņiem.

2017-09-05 19:11

Eliiina: Arro, suns nekādus kapus nerakņā, nomierinies. Iedomājies kā tāds suns izraktu, ja censtos rakt! Padomā pirms uzvel vainu. Gribi teikt, ka mūsu pašu suns ap**** arī mūsu kapu? Dunalk ir maza, poetiekami daudz suņu, zveru staigà! Kaunējies būtu DUNALCINIEK izgāzt savu žulti pie stasta, vajadzēja Tev vienkārši paklusēt!!

2017-09-05 22:08

tam arro: Tu tekstu izlasīji? :"redzējuši kapsētā ienākam suņuku. Lielā auguma suns ne par vienu no klātesošajiem īpašu interesi izrādījis neesot un mērķtiecīgi devies uz kādu kapavietu. Brīdi pie tās pagulējis, tad nokārtu galvu devies projām". Suns nevienu neaiztika un neko nerakņāja.

2017-09-06 09:34

arro: Visiem aizstāvjiem - tekstu izlasīju, bet vai tā vienīgā reize, kad suns iet kapos? Viņš tur skraida regulāri, un ko dara citreiz? Jā, Dunalka pilna ar lieliem klejojošiem suņiem, bet kapos nevienu citu suni, atskaitot jūsu lielos briesmoņus, neesmu redzējusi. Un ne tikai pa kapiem tas raibais staigā, bet regulāri katru dienu arī uz centru. Es neko vēl nesaku par tiem maziem klaidonīšiem, bet tādi lieli zvēri, kā Elīnas, Vaivaru, Griezīšu un vēl nezin kādu suņi var sabaidīt mazos bērnus, un pat negribot nodarīt ko ļaunu viņiem, un tad te tie aizstāvji runās citu valodu. Tāpat suņi skraida pa dārziņiem, atstāj tur savas lielās pēdas, kakas un rakņājas, jā, un arī tajos kapos rakņājas. Un kāpēc lai jūsu suns, Elin, neap... jūsu kapu? Gudri jau ir suņi, bet vai tik gudri, ka aizietu uz blakus kapu? Jā, stāsts aizkustinošs, protams, ka suns saimniekam uzticīgs, bet klaiņo gan, un varbūt nebija īstā vieta, kur rakstīt komentāru, bet apnikuši tie klaiņotāji. Un par to riešanu - nav suns uz mani rējis, bet to, ka rej uz pa ceļu ejošu cilvēku, garāmbraucot gan redzēju. Man patīk suņi, lai gan izjūtu bailes no tiem lielajiem zvēriem, jo bērnībā viens tāds uzbruka. Un tāpēc baidos par tiem mazajiem, kas ieraugot suni, dodas viņu samīļot. Nevar jau zināt, kas tam sunim patīk un kas ne.

2017-09-06 10:34

nnnnn: ludi ucites lubvi u zivotnih. im pomogat nado. lubit.togda on nebudet hodit na kladbise. okruzite hozaika ego zabotai. pocemu on nevidit v vas zamenu svoei poteri. udaci vam i vasei sobacke.

2017-09-06 10:39

Eliiiina: Sieviete no Dunalkas un slēpjas aiz kaut kāda Arro nikc raksti savi pilno vārdu vai raksti privāti. Tu domā, ka mēs tam cilvēkam kapos varbut likām fotogrāfet un publicet vel? Lai pilns komplekts ar aizvainojumiem. Nebija mūsu izvēle, ka to tā publicē. Fuj un velreiz fuj par šonnīdēju ciemu. Tiešām vienīgais suns ciemā un galvagan gan aitām nokodis vai ne? :) kaut kas tikļoti neapmierina uzrakati privāti un izkrati savu sirsniņu :)

2017-09-06 10:49

Eliiina: Tiešām atvainojos visas ģimenes vārdā, ja suns ir gājis pie kāda sētā vai darijis, ko sliktu, tiešām no sirds atvainojos. Suns nav ideāls, parasts lauku suns. Bet maz ticu, ka ir agresīvs tā pat bez iemesla... Bet vai nebūtu cilvēcīgāk atklāti pateikt, kas uz sirds, nevis slēptiea aiz kaut kāda vārda un izlikt žulti? Vai tiešam cilvēciskais faktors nestrādā mūsdienās? Tikai sliktu? Saprotam, ka mūsu ģimeni neieredz laikam. Skaudība varbūt? Nezinu! Atcerieties, ka viss sliktais nāo atpakaļ! :))

2017-09-06 15:26

Eliinai: Tak saproti, ka nav runa konkreti par Tavu suni,bet par klainojosiem vispar. Nu lai jau vins iet uz tiem kapiem un gul ja tas tik tuvu majam. Bet ja tiesam tadi zveri sak apkart staigat un vel gar berniem tad nu gan nav labi.

2017-09-06 17:37

Eliiina: 10 gadi sunim! Tiešām, ja ir problēm, raksti privàti. Tādu publisku kaunināšanu nu nezinu. Skaties , ka Tavai ģimenei nerodas problemas ar Dieva pasarg ko, redzēsim kā jutisies, ja vel no malas metīs akmeņus Tavā dārziņā. Jauku dienu! :)

2017-09-06 18:32

Arro dāma,: ja tu citus sauc vārdos un uzvārdos,ko tad pati neraksti,kas tu esi? Iznāk galīgi nesmuki.Ja par savu taisnību tik pārliecināta,ko tad slēpies?

2017-09-06 19:06

nnnnn: krasivij zamecatenij pesik. Sto pristai k sobacke.Ocen hocu stob on bi scastivim i lubimim.oce prosu semju sogret ego svoej lubovju.udaci vsem.

2017-09-06 21:13

tam arro: un ne tikai, arī Elīnai, mans priekšlikums palūgt administrācijai dzēst negatīvos komentārus, attiecīgi ziņojot, jo tie tiešām nav atbilstoši šim rakstam. Ja ir kas izrunājams, tad to varbūt vajag darīt, kā Elīna ieteica personīgi vēršoties pie suņu saimniekiem (cik saprotu, runa jau pat neiet par konkrētā suņa saimniekiem).
Uz bildi pie raksta nav iespējams skatīties bez asarām acīs, tāpēc negribās lasīt negācijas pie šāda raksta....

2017-09-07 19:45

varbūt vaina večos: Es saprotu,ka te to karu taisa tieši laku cilvēki.Nu tad pasakiet man kurš suns savureizi neiziet brīvsolī un nepaciemojas savā ''suņu sabiedrībā''.Jūsu suns nē? nu tad viņš nav riktīgs suns! Bet lieta jau ir tā ,ka arī lauku krančus vajag jau no mazām dienām audzināt un radināt pie savas suņu ''pieklājības'' un teritorijas un kārtības.nepietiek atnest mājās un pamest sētā jau nav nekāda māka! Pēc komentāriem rodas iespaids,ka Dunalkā labāk nerādīties,tur laikam pilns ar lieliem klaiņojošiem suņiem,kas rūc!! Jeb varbūt tur kašķīgu sievu vairāk kā dusmīgu suņu! Atceros kaut kad agrāk tur ērzeļi skraidīja brīvā dabā un arī bija kašķis ar kādu sievu,tagad suņu laiks! Sievas ''nerejaties'' savā starpā, neņemiet suņiem nost darb

2017-09-17 09:00

kaiminiene: nu kautkads arprats lai ar raksts pasens bet nenoturejos izteikt savas domas ,nau tas sunitis nekads mezonis uz centru nak ja,bet vai kāds paskatas ka,vins pavada vienmer savu saimnieci uz darzinu centra māja ,ja viņš ne soli neatiet no saimnieces ,ta ka ja suns centra tad saimniece ari ir netalu un bins sarga to ,un ta milie cilveki nau klainosana kautkads arprats

2017-10-24 14:10

Jānis Rozentāls: tada jezga un cilveku skaudiba maigi izsakoties par suni tago ,kurs mil savu saimnieku lidz kapa malai .......

2017-10-24 14:17

Jānis Rozentāls: tada jezga un cilveku skaudiba par suni tago ,kurs nevares apmeklet saimnieka kapu.....

2017-10-24 14:31

Jānis Rozentāls: es latvijas pilsonis janis rozentals neslepjos zem sinonimiem ,dunalka tas ir mode .aprejot vienu suni varda tago......

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz