Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Trešdiena, 23. oktobris

Vārdadiena: Daina, Dainida, Dainis

Vaiņodē kultūras dzīvi pagaidām vadīs Daiga Tihomirova  (20)

Atslēgvārdi vaiņodes kultūras nams | vaiņode | kultūras nams | atlūgums

 • Komentāri (20)
 • 0

Komentāri (20)

 • 08.08.2019 07:30 Ziņot

  Klau

  Tad jau visur cilvēki cīnās ar kultūras pasākumiem-vajadzīgiem,nevajadzīgiem,apmeklētiem vai nē. Un vadītājs vai nu iztur vai aiziet!

 • 08.08.2019 08:07 Ziņot

  Ne cilvēks

  Neskaitīju, bet bija vairāk. Arī tādi, kas atbrauca no Embūtes pasākuma.
  Kur svinēja pats domes priekšsedētājs? Vai Jāņu naktī visiem jāsalien stadiona krūmos kā citus gadus? Lielākā daļa svin savās vai draugu mājās.
  Bija ļoti jauks pasākums. Varēja dziedāt un dejot KVALITATĪVAS mūzikas pavadījumā.
  Visi bija gaidīti- galdiņi ar stabiliem krēsliem uz laukuma pie ugunskura. Siers un lukturītis ar jāņuzālēm uz galda. Dziesmu teksti uz ekrāna. Brīvie mikrofoni drosminiekiem, kuru netrūka.
  Paldies Sarmītei! Žēl, ka salūza. Bet Vaiņodes kultūras līmeni pacelt nav viegli.
  Lai izdodas!

 • 08.08.2019 09:32 Ziņot

  Atcrieties- ES!!!

  Izlasot raksu rodas iespaids,ka Jansons grib kontrol'et katru kult'uras darbinieku soli!! Un tas,ka neatnaak cilveeki uz pasaakumu,ir ar'i pa'svald'ibas attieksmes nopelns! Ja jau domes vadiitaajs neljaus iistenot idejas vai nekorekti kontrolees un iejauksies pasaakuma organizeeshanaa , apsiiks katra iedvesma un laba ideja !! No raksta rodas iespaids- tikai es te buushu noteiceejs un labinjais un tikai manas domas un idejas te dziivos!!! Kaa pa'svaldiibas vadiitaajs var publiski atziit, ka pie'lauj kautkaadas intrigas un aizmugures runas !!!

 • 08.08.2019 10:53 Ziņot

  Vaiņodnieks

  Riežnieces laikā vismaz bija plaša informācija, kas kur notiek. Ja cilcēki gribēja, varēja apmeklēt pasākumu. Vai, viņai aizejot, bija jānorauj visi rotājumi? Karodziņi un ğērboņi. Vaiņodē sen nekādu rotājumu nav bijis . Varbūt, ka tagad būs. Daigai uz to ir ķēriens. Var redzēt, tikai vai būs pa prātam domes vadībai? Vaiņodē viss ir apstājies. Nekas tā īsti nenotiek. Lai Daigai veicas un neaplauž spārnus....

 • 08.08.2019 13:30 Ziņot

  Subjektīvās domas

  Kultūras organizators var kaut mezglā sasieties, ja pati tauta neatbalstīs, nekas nesanāks. Šī problēma pastāv visur. Laukos vieni veči dzīvo, programma jāpiemēro iedzīvotāju vairākumam, savukārt tie daži jaunieši rauc degunu, viņiem tāds sū.a pasākums neinteresē. Otra lieta- kā ļauži tiek aicināti uz pasākumiem? Var izlīmēt afišas, reklamēties soc.tīklos, nebūs rezultāts!!!! Tie kas ir aktīvi, protams ieradīsies, tomēr vairākums ir īpaši jāuzrunā, kaut telefoniski, uzreiz ir sajūta ka esmu gaidīts.

 • 08.08.2019 14:11 Ziņot

  Rita.

  Daigiñ,novelu tev visu labako. Lai tev izdodas viss

 • IP: ***.***.***.235 08.08.2019 15:33 Ziņot

  Atveriet acis!

  Subjektīvas domas...!!!Ārprāts...vai ta kluba vadītājai būtu jāapzvana visi neaktīvie vaiņodnieki?! Arī tie, kas sēd pie autobusu pieturas un dzīvo savā kultūrā? To dekoriņu vietā bija jānoliek appuškotas pudelītes ...tad apmeklējums būtu bijis tik diži liels un slavēts,kad varēstu smaidīt visi pašvaldības darbinieki

 • IP: ***.***.***.235 08.08.2019 15:40 Ziņot

  acis!

  Kad tika organizēti kvalitatīvi pasākumi no pašvaldības censoņiem savu laiku,lai ierastos atvēlēja maz un dekoriņi te nelīdzēs, savas idejas vajadzēs prast pasniegt tā kā to sacījis Jansons!Tad viss būs ok!Lai izdodas!

 • IP: ***.***.***.235 08.08.2019 16:01 Ziņot

  acis

  Ja pašvaldības vadītājs klausās ko bubina bubinātāji, nevis dod atbalstu kluba vadītājai,tad nav jābūt pārsteigtiem, kāpēc iedod atlūgumu cilvēks ar plašu skatījumu un vēlēšanos pievērst vaiņodnieku uzmanību raudzīties tālāk par stadiona krūmiem.

 • 08.08.2019 16:32 Ziņot

  Lai veicas,

  jo skolas pasākumos mērķauditorija ir pieejama un dabūjama uz vietas,paši ir dalībnieki un skatītāji,bet,ja kultūras nama vadītājs ir gatavs,ka būs aiz rokas jāvelk,vismaz sākumā,tad viss būs kārtībā.Jo tā tas ir bijis,ir,un būs visos laikos,cilvēki būs jāskubina,tā jau ir tā garoziņa.

 • 08.08.2019 18:27 Ziņot

  ha!

  Vēl kāds Jansonu nav iepazinis?
  Vienu roku bučos, otru kā suns nograuzīs!!

  Apmeklējumi - tad skaties! Ja ierodas Jansona traktoristi un citi kolēģi...tad arī būs uz beņķa gultas biedri un tā salasās. Daudzreižu pietiek Jansonam atmest ar roku, tas nozīmē pasākuma vietai - ar līkumu...
  Cilvēkiem jāmainās, ne jāvadās no veca pļēgura. Lietas ir stingri jānostāda un to nevar ne Gunita, ne Sarma, ne Daiga. Bet TO var visas kopā gan Sarma, gan Gunita, gan Daiga
  .
  Smagsvars sabiedrības šķēlšanā ar " graudiem zvirbuļiem" ir svilpis Jansons. Sūkājiet un apdancojiet, novelciet un palaiziet ...prātu izkūkojušie!!

 • 08.08.2019 22:26 Ziņot

  nu i nu!

  kur tad būtu tā vieta, kur Jansons ievāc kritiku par kādu??!! ...sendienas pelnījis pa šmauli un ar kāju lidošanai

 • 08.08.2019 22:47 Ziņot

  Reiz bija

  Priekšsēdētājs jau "atkodis" kā lielos Vaiņodes tautas pūļus sapulcēt. Izsludina, ka dos bezmaksas alu un tauta plūst aumaļām.

 • IP: ***.***.***.235 08.08.2019 22:51 Ziņot

  Nākotne

  Kad ielidos bedrē pēdējais dzērājs,tad nebūs par Jansonu,kas balso un nevajadzēs lidināt...

 • 09.08.2019 10:11 Ziņot

  Kucesdēlam

  Analītiskā prāta deficīta apstākļos pagrimums regresē vienā līmenī ar debilismu, jo neviens nedzīvotu ilgstoši apstākļos, ko spējīga uzspiest
  sabiedrības daļa, kurai svešs vai brutāli ignorējams tāds demokrātiskas iekārtas jēdziens kā cilvēks ar nevainojamu reputāciju.

  Kāds ir cilvēks ar nevainojamu reputāciju?
  Cilvēks ar pašnograutu reputāciju nonāk starp sev līdzīgiem. Kuri savukārt atbilst apšaubāmai brālībai.
  Cilvēks ar morāli kontrolē paškritiski savu reputāciju. Laba reputācija nozīmē objektīvi vērtēt notiekošo un objektīvi lēmumi secinājumos par savu rīcību. Lai rīcība atbilstu morālei un nekaitētu labai reputācijai, kura pamatos balstās uz tiesiski likumīgām nepārkāpjamām normām. Tā ir augsta civilizētas sabiedrības kultūras izpausmes spice.
  Nevainojama reputācija sākas ar elementārāko indivīda sadzīvē, taisnības un godprāta principos respektēt katra neaizskaramību, vai kādu apzināti un negodīgi ar bezkonkurences apsvērumiem noplicināt. Principu un reputācijas pārkāpšana indivīdu cieši satuvina ar likumu neievērošanu. Kā arī zūd neatgriezeniski indivīda līdera cieņas pozīcija.

 • 11.08.2019 16:31 Ziņot

  Rundale

  Vaiņodē nekas nevar mainīties...jo Oligarha znots un meita paralēli organizētājiem pasākumiem rīko vienmēr grandiozus privātos tusiņus... Jaunfada ballēs ikgadeji sēž atsevišķā telpā...un pie mirstīgajiem iznak tikai uz kādu deju. Ja justies pārējiem kad ir tāda tautas dalīšana? Šogad pa jāņiem ar privātais tuss ar dzīvo mūziku Saldeniekos...pus vaiņode savakta..kas jums vēl ies uz balli ... paldies visiem kukturas darbiniekiem par centību, ticu,ka ikviens grib kā labāk... Gunita,Sarmīte, Daiga...pirms tam arī Mārtiņš un citi kas nederēja oligarham...

 • 12.08.2019 14:11 Ziņot

  to gan nē!

  Nekāds sakars visā nav znotiem un bērniem...tas jau ir aizgūts stils no Jansona .... dauzīties ar vajāšanas mānijām, piemēram, uzbrūkot apzinīgiem darbiniekiem nespēdams uzrādīt ne pamatojumu, ne iemeslu, ne likuma pantu!! Bet plenderus un dienaszagļus ikdienu izvizina ar domes transportu par viņu lietderību novada attīstībai...
  Jebkurš pasākums ir pašvaldības komandas darbs!!
  Sanāk, tā, ka viss lielais kantoris ar zobiem turas vien galdos, jo komandas darbs nekad nav bijis un sanāk, ka BOSS un LIELĀ KOMANDA paslēpjas zem sētnieku un dārznieku labi izdarītā darba ...kopbildei...

 • 12.08.2019 15:17 Ziņot

  Padoms

  Vajadzētu Jansonam pašam pārņemt kultūras dzīves vadību, jo viņš vienīgais zina, kā to darīt. Neviens cits nebūs pietiekami labs.

 • 12.08.2019 16:44 Ziņot

  onka

  nu laižat viņu pensijā un miers būs pagastā.

 • 12.08.2019 16:52 Ziņot

  Padoms

  Diez vai tas notiks pēc 2 gadiem. Vieta silta, ienesīga, vara liela. Viņš jau tagad saņem pensiju (dzimis 1954. gadā).

+ skatīt visus Atlikušie simboli: 500

Pievieno komentāru

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Uzmanību!!!
Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!