Sestdiena, 22. februāris Rigonda, Adrians, Ārija, Adriāna, Adrija

Vaiņodes mūzikas skola meklē direktoru

Vaiņodes mūzikas skola meklē direktoru
Foto: Egons Zīverts
30.08.2019 07:01

"Kurzemes Vārds"

Vaiņodes novada dome izsludinājusi konkursu uz Vaiņodes mūzikas skolas direktora amatu. “Līdzšinējā direktore Miranda Ulberte dodas pensijā,” radušos vakanci skaidro Sociālo, izglītības un kultūras jautājumu komitejas priekšsēdētāja Iveta Mame.

“Ir pienācis brīdis, kad vēlos atpūsties,” Kurzemes Vārdam” saka M. Ulberte, “nekā personīga. Paldies, ka man bija iespēja strādāt labā skolā, ar domes atbalstu, ar jaukiem skolotājiem un bērniem. Nākamajā pavasarī skolai gaidāma akreditācija, gribu pažēlot sevi.” Direktore, kura mūzikas skolu vadījusi septiņpadsmit gadus, uzskata, ka jaunākam cilvēkam šajā amatā būšot vairāk spēka un jaunākas idejas. “Ceru, ka nākamais direktors spēs skolu celt augstāk un noturēt. Vaiņodē katrs ir ieinteresēts, lai mūzikas skola pastāvētu,” saka M. Ulberte.

Direktore pavisam no skolas vēl prom neiešot, palikšot strādāt par skolotāju. Vaiņodes mūzikas skolā viņa strādā no 1998. gada, kad tā dibināta kā Priekules mūzikas skolas filiāle.

Pieteikumus var iesniegt līdz 16. septembrim. Konkurss uz direktora amatu notiks divās kārtās, pastāsta I. Mame. Viņa domā, ka jauns direktors varētu būt aptuveni mēneša laikā. Vaiņodes mūzikas skolas direktora amatam ir 0,8 slodzes, darba alga pirms nodokļu nomaksas – 760 eiro.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli