Piektdiena, 21. februāris Eleonora, Ariadne

Ziemupnieki mainās ar mantām

Ziemupnieki mainās ar mantām
Foto: Ruslans Šuļga
04.10.2019 07:06

"Kurzemes Vārds"

Ziemupes tautas namā izsludināta Mainīšanās nedēļa. Līdz 5. oktobrim visi interesenti aicināti pārskatīt savu skapju saturu un to, kas lieks, nest uz tautas namu. Varbūt kādam citam tas būs tieši laikā.

“Pagaidām mums ir liels pienesums, tagad gaidām, kad būs iznesums,” pirmajā dienā smej aktivitātes iniciatore, Ziemupes tautas nama vadītāja Daina Vītola.

Ideja radusies, kad pie Dainas ar šādu ierosinājumu vērsusies kāda trīs meitu māmiņa, kurai sakrājušās liekas drēbītes.

Nekādus stingros noteikumus dalībai neesot izvirzījuši, vienīgais nosacījums, lai drēbes, mantas un apavi būtu tīri un pieklājīgi. Cilvēku atsaucība esot liela, mantu daudz.

“Nav stingra principa – cik atnesi, tik jāaiznes. Tā jau solās, ka paņems, bet apģērbu jau var paņemt tad, ja der. Varbūt nākamajās dienās būs kaut kas, ko gribēs paņemt vietā,” saka organizatore.

Bieži vien cilvēki iepērkas lietoto apģērbu veikalos, tomēr iegādāto tā arī neuzvelk, noguļ skapī, tad nu šādas lietas arī te var atrast – gandrīz jaunas jakas un džemperi.

Pati Daina pirms Mainīšanās nedēļas pārcilājusi sava skapja saturu un arī piedalās mantu maiņā. “Būsim mūsdienīgi arī mēs, ļausim lietām dzīvot otru dzīvi!” aicina D. Vītola. Mantas, kas paliks pāri un netiks paņemtas, visdrīzāk, tikšot nodotas labdarībai.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli