Otrdiena, 29. septembris Mihails, Miķelis, Mikus, Miks, Miģelis
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Aicina vairāk izmantot velosipēdus

Aicina vairāk izmantot velosipēdus
18.09.2006 18:40

0

Pirmdien tirdzniecības centrā ”Ostmala” atklāta Liepājas bērnu zīmējumu izstāde ”Pilsētā bez auto”. Šis ir viens no Eiropas Mobilitātes nedēļas ietvaros plānotajiem pasākumiem, kas turpināsies  no 18. līdz 23.septembrim Liepājā Šajā nedēļā notiks arī citi pasākumi, kuru mērķis ir aicināt iedzīvotājus pievērst uzmanību privātā auto izmantošanas lietderīgumam. Nedēļas kulminācija būs diena bez auto – sestdiena, 23. septembris. 

Sestdien notiks velomaratons un citi pasākumi. Lai šajās norisēs pilsētnieki varētu piedalīties pilnvērtīgi, viņi aicināti atstāt mājās automašīnas. Automašīnas ne vienmēr ir nepieciešams izmantot. Bieži vien labāks pārvietošanās līdzeklis pilsētā ir velosipēds. To šogad cenšas uzsvērt nedēļas rīkotāji – Domes Vides daļa, Sporta pārvalde, Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs (LRTIB), Ceļu satiksmes drošības direkcija un Liepājas pedagoģijas akadēmijas Zaļais centrs. 

Velomaratons, kurā aicināts piedalīties ikviens velosipēda īpašnieks, startēs no plkst. 11.30 pie Domes un turpināsies pa pilsētas ielā līdz 12.30 ar finišu pie tirdzniecības centra ”Ostmala”, kur notiks dalībnieku apbalvošana. Būs arī iespēja nokārtot pārbaudījumu un saņemt riteņbraucēja tiesības. Vairākas ielas Liepājā šajā dienā autotransportam būs slēgtas.

Sestdien, 23. septembrī no plkst. 14.30 līdz 15.00 K.Zāles laukumā notiks videi draudzīgu, nemotorizētu jeb alternatīvu (riteņi, tandēmi, skrituļslidas, zirgu u.c.) vai pašdarinātu pārvietošanās līdzekļu parāde. Tajā pilsētniekiem ir dota iespēja parādīt savu izdomu un izveicību.

Bērnu zīmējumu ”Pilsētā bez auto” izstāde no 18.septembra līdz 23. septembri skatāma tirdzniecības centrā ”Ostmala”. Katrs skatītājs var nobalsot par, viņaprāt, labāko zīmējumu. Savukārt izstādi ir iespējams papildināt ar turpat tapušiem jauniem zīmējumiem. Būs arī Olimpiskā diena ”Daugavas” stadionā un citas sporta aktivitātes. Savukārt piektdien, 22. septembrī plkst. 10.00 Liepājā, Strazdu ielā notiks jaunu koku stādīšana. Liepājas Pedagoģijas akadēmijas vides pārvaldību studējošie šeit iestādīs 13 parastos skābaržus.

No 2005. gada 16. septembra līdz 23. septembrim Eiropas Komisija aicina pilsētas piedalīties jau piektajā Eiropas Mobilitātes nedēļā (EMN), jo daudzas Eiropas pilsētas saskaras ar problēmām, ko rada pieaugošais auto mašīnu skaits.  


Pirmdien tirdzniecības centrā ”Ostmala” atklāta Liepājas bērnu zīmējumu izstāde ”Pilsētā bez auto”. Katrs skatītājs var nobalsot par, viņaprāt, labāko zīmējumu. Izstādi ir iespējams papildināt ar turpat tapušiem jauniem zīmējumiem.
Aigara Štāla foto

Eiropas mobilitātes nedēļas pasākumi Liepājā
no 18.-23.septembrim

18. septembrī

plkst.16.00 t/c ”Ostmala” Bērnu zīmējumu konkursa atklāšana 

21. septembrī
”Olimpiskā diena” stadionā ”Daugava”
plkst.   9.00      Futbols (stadiona ”Daugava” rezerves laukumā)
plkst. 11.00      Atklāšanas parāde stadionā ”Daugava”, stafešu skrējiens, bumbiņas mešana mērķī (1.-3.kl.), strītbols, šautriņu mešana, pretstafete, virves vilkšana u.c. (pa klašu grupām), šautriņu mešana, basketbola soda metieni (skolotājiem)

22. septembrī 
Jaunu koku stādīšana
Plkst. 10.00 Jaunu koku stādīšana Liepājā, Strazdu ielā – parastos skābaržus 13 gab. – Pedagoģijas akadēmijas vides pārvaldību studējošie

Skrituļošanas apļi – skrituļotājiem un skeiteriem
Plkst. 18.30 – 20.00     Skrituļošana pa lielo pusapli: Sākums Rožu laukumā 5/6 pie Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja (LRTIB), Zivju iela, Lielā iela, Katoļu iela, Peldu iela, Alejas iela, Jūrmalas iela, K.Ūliha iela, līdz Vītolu un Graudu ielas krustojuma un atpakaļ.
Skrituļošana pa mazo pusapli: Rožu laukumā 5/6, pie Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja, Zivju iela, Lielā iela, Katoļu iela, Peldu iela, K.Ūliha iela, Vītolu iela (līdz Graudu ielai), pagrieziens un ceļš atpakaļ.
Dalībnieku ekipējums:
Obligāti jābūt ķiverei. Aizsargi pēc katra personīgiem ieskatiem.
Pasākuma kārtība:
Plkst 18.30 visi dalībnieki tiekas pie LRTIB, kur viņi tiek piereģistrēti un saņem kārtas numurus.18.30-20.00 dalībnieki skrituļo un skeito pa Liepājas ielām. Plkst. 20.00 noslēgums pie LRTIB, kur notiek loterija.
Pieteikumi: Personīgi pieteikties iespējams LRTIB Rožu laukumā 5/6, kā arī pa telefonu 3480808, 29402111 vai pa  e-pastu: tourism@liepaja.lv  

23.septembrī 

”Diena bez auto”
Velomaratons pa Liepājas ielām
Plkst. 10.00 -11.30      Dalībnieku reģistrācija pie Liepājas pilsētas domes ēkas, Rožu ielā 6
Plkst. 11.30                  Starts, pie Liepājas pilsētas Domes ēkas
Plkst. 12.30                  Finišs, pie t/c ”Ostmala” 
Sacensības  bērniem un pieaugušajiem pie t/c ”Ostmala”
Plkst. 12.30 – 14.30     100 m braucieni uz skrituļslidām un skrituļdēļiem, ģimenes turnīrs, zīmēšana uz asfalta, sacensības riteņbraukšanā u.c.

Riteņbraukšanas eksāmens t/c ”Ostmala”
Plkst. 12.30 – 15.00     Iespēja nokārtot riteņbraukšanas eksāmenu un saņemt apliecību, rīko CSDD.

Parāde K.Zāles laukumā
Plkst. 14.30 – 15.00     Parādes gājiens: dalībnieki ierodas ar videi draudzīgiem, nemotorizētiem jeb alternatīviem (riteņiem, tandēmiem, skrituļslidām, zirgiem u.c.)  vai pašdarinātiem pārvietošanās līdzekļiem.

Apbalvošana
Plkst.15.00 Zīmējuma konkursa, sacensību uzvarētāju apbalvošana, velomaratona dalībnieku loterija pie t/c ”Ostmala”

Visas dienas garumā – iedzīvotāju viedokļu izzināšana – anketēšana par Eiropas Mobilitātes nedēļu, Dienu bez auto.

Sīkāka informācija par pasākumiem:
Liepājas pilsētas domes Vides daļa, tālr.3404744, www.liepaja.lv 
Sporta pārvalde, tālr. 3424560
Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs (LRTIB), tālr.3480808, ”Šonedēļ Liepājā”
Ceļu satiksmes drošības direkcija, tālr. 3434484, www.csdd.lv  

Ai­gars Štāls,
sa­bied­ris­ko at­tie­cī­bu spe­ci­ālists

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz