Otrdiena, 29. septembris Mihails, Miķelis, Mikus, Miks, Miģelis
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Aicina piedalīties dzīvnieku kapsētas lokālplānojuma publiskajā apspriešanā

Aicina piedalīties dzīvnieku kapsētas lokālplānojuma publiskajā apspriešanā
Dzīvnieku kapsētas lokālplānojuma vizualizācijas. Attēliem ir rekomendējošs raksturs, jo kapsētas plānojums un citi risinājumi var mainīties būvniecības ieceres dokumentācijas izstrādes laikā. (Foto: lokālplānojuma izstrādātājs SIA "Reģionālie projekti")
03.08.2020 18:30

No šā gada 4. augusta līdz 14. septembrim publiskajai apspriešanai ir nodota lokālplānojuma redakcija, kas groza Liepājas pilsētas teritorijas plānojumu, paredzot Liepājā izveidot publiski pieejamu un mūsdienu prasībām atbilstošu dzīvnieku kapsētu.

Lokālplānojuma teritorija atrodas Liepājas pilsētas austrumu pusē, Zaļās birzs mikrorajonā ar kopējo platību 11,8 ha – starp 14. novembra bulvāri, Talsu un Pulvera ielu.

Lokālplānojuma redakcija piedāvā teritorijas funkcionālā zonējuma un apbūves noteikumu priekšlikumu, satiksmes organizācijas risinājumus, labiekārtojumu, inženierkomunikācijas, veicamo darbu kārtas un citus nosacījumus dzīvnieku kapsētas izveidei.

Lokālplānojuma izstrādes pasūtītājs ir pašvaldība, kuras autonomā funkcija ir gādāt par savas administratīvās teritorijas labiekārtošanu un sanitāro tīrību, t. sk., kapsētu un beigto dzīvnieku apbedīšanas vietu izveidošanu un uzturēšanu.

Līdz šim iedzīvotājiem ilgstoši nav iespēju likumīgi apbedīt dzīvniekus. Haotiski un dabas videi nepiemēroti dzīvnieku apbedījumi Liepājā ir izveidoti piekrastes kāpās pie Dienvidu kapiem.

Publiskajai apspriešanas dokumentiem ir pievienots arī Vides pārskats, kurā risinājumi vērtēti no ietekmes uz vidi viedokļa.

Publiskās apspriešanas sanāksme notiks trešdien, 19. augustā, plkst. 17.00 – J. Čakstes Liepājas pilsētas 10. vidusskolā, Alejas ielā 16, 2. stāva zālē.

Intresentiem sava dalība sanāksmē iepriekš jāpiesaka līdz 18. augustam, rakstot uz e-pastu: anete.berzina@liepaja.lv vai zvanot pa tālruni: 63 404 723.

Ja interesentu skaits būs lielāks, kā atļauj šī brīža pulcēšanās ierobežojumi, tiks rīkota papildu sanāksme.

Publiskās apspriešanas sanāksmē 1. redakcijas izstrādātāji SIA “Reģionālie projekti” iepazīstinās ar lokālplānojuma risinājumiem un atbildēs uz iedzīvotāju jautājumiem, kā arī apkopos izteiktās piezīmes, ieteikumus, viedokļus, lai tos ņemtu vērā gala redakcijas sagatavošanā.

Ar lokālplānojuma materiāliem publiskās apspriešanas laikā ikvienam iespējams iepazīties Liepājas pašvaldības administrācijas foajē, Rožu ielā 6, katru darba dienu no plkst. 8.30 līdz 17.00 (pirmdienās līdz plkst. 18.00, piektdienās līdz plkst. 16.00).

Lokālplānojuma materiāli ir pieejami arī valsts vienotajā ģeotelpiskās informācijas portālā www.geolatvija.lv – šeit, kā arī pašvaldības mājaslapā www.liepaja.lv, sadaļā Būvniecība/Pilsētas teritorijas plānošanas dokumenti.

Rakstiskus viedokļus un priekšlikumus līdz 2020. gada 14. septembrim var izteikt:

 • iesniedzot vai sūtot pa pastu Liepājas pilsētas būvvaldei, Rožu ielā 6, Liepājā, LV-3401. Iesniegumā fiziskām personām jānorāda vārds, uzvārds, dzīves vietas adrese un tālruņa numurs, juridiskām personām – nosaukums, reģistrācijas numurs, adrese un tālruņa numurs;
 • klātienē Liepājas pilsētas būvvaldes apmeklētāju pieņemšanas laikā – trešdienās no plkst. 9.00 līdz 12.00 un no plkst. 14.00 līdz 17.00, iepriekš pierakstoties pa tālruni: 63 404 723;
 • elektroniski vienotajā ģeotelpiskās informācijas portālā – www.geolatvija.lv – šeit.

Normatīvie akti par teritorijas plānošanu nosaka, ka izstrādātie lokālplānojumi pirms to apstiprināšanas, ir jānodod publiskai apspriešanai, kas parasti notiek četras līdz sešas nedēļas. Šajā laikā tiek uzklausīti ne tikai iedzīvotāji, bet pieprasīti arī atzinumi no institūcijām, kuras sniegušas nosacījumus lokālplānojuma izstrādei.

Publiskās apspriešanas planšete ar kartogrāfiskiem skaidrojumiem par teritorijas zonējumu un apbūves priekšlikumiem. (lokālplānojuma izstrādātājs SIA “Reģionālie projekti”)

20 komentāri

2020-08-03 19:42

tokyo: Apnikusi šitā kapu dzīve... Kāpēc kremētavu nevar uztaisīt, tur tak var gan cilvēkus un dzīvniekus sadedzināt un miers, ne kapa vieta ne laiks lai kapus kopt...

2020-08-03 19:44

KKK: Neredzu nekādas vajadzības apspriest publiski--tas ir kaut kā liekulīgi.Jo jebkurā gadījumā % no tāmes saņem ""projektētājs""".
Un aiz Dienvidu fortiem viss ir kārtībā..

2020-08-03 19:51

Dīvānexpertc: Nu experti,uz prieksu,varat izpausties ,nevis pļjūtīt komentāru sadaļjā !
Principā tokyo ideja ir ok !

2020-08-03 20:22

ausainis: Vai tad neko piezemētāku nevar saprojektēt? Vajadzīgas tādas ārišķības, vēl atpūtas laukums? Varbūt vēl popkornu tirgotavu un masāžas salonu pilnai relaksācijai dzīvnieku kapsētā ielikt?
Krematorijs, tā ir laba doma, tikai dārgi. Nedomāju, ka mūsu nabadzīgais, izšķērdētais pašvaldības budžets to var atļauties.

2020-08-03 20:48

tokyo: to ausainis

Cik tad tas izmaksā? Google saka ap 250 000 dolāri, ok, pie mums, zagļiem 500 000 eiro (nu ok, 1 000 000), nu pieņemsim... Tas ir dārgi? Tomēr 21 gadsimts, sadedzini, izmet pīšļus jūrā un miers...

2020-08-03 21:27

to 20:48: Krematorijs būs dārgs pasākums lai apglabātu mirušo dzīvnieku. Tehniskā uzturēšana, kurināšana. Nedomāju, ka to pensionārs varēs atļauties. Un arī tagad ir iespēja atstāt dzīvnieku pie vetārsta par attiecīgu samaksu, nevis stiept uz krūmiem un rakt zemē! Ja cilvēki to darītu, nelegālie kapi nebūtu! Protams, gan jau arī pa apglabāšanu būs jāmaksā. Ja izmaksas būs augstas, cilvēki tāpat kā līdz šim , taks dzīvniekus mežmalās un citur, kur par to jamaksā nav!

2020-08-03 21:42

....: iedzīvotāji jums prasa izvietot vairāk soliņu,ielas sakārtot,ielu apgaismojumu gaišāku,nevis sveču liesmas spožumā,veloceliņus,tviaduktu pāri sliedēm uz staciju,pašu stacijas vidi uzlabot,biežākus policistu reidus,....kāda kapsēta...laikam jau teātrim,, kapsēta,, tomēr nedraud,vai arī šajā projektā .... ,,otkati ,,kādiem atkal spīd...

2020-08-03 22:18

loģika: Mūsu senči sprāgušus suņus un kaķus noraka kaut kur,kur nomaļa vieta, bet BEZ PIEMINEKĻIEM UN TML. Tad tomēr cilvēkiem bija VESELAIS SAPRĀTS ! Laikam tagad jebkuram beigtam zvirbulim vajadzēs kapu ceremoniju !!! BIZNESSS, biness, ha ha ha.

2020-08-03 22:23

tokyo: to 20:48

Protams, vara arī dzīvnieku pēc nāves ietīt gružu maisā, aizlīmēt ar līmlenti un izmest gružu kastē.... Bet, ja tas ir tavas ģimenes loceklis, varēsi atļauties arī kremēt viņu... ja nemaldos cilvēku kremēšana izmaksā 350 eiro Rīgā, pieļauju ka dzīvnieka kremēšana 100 eiro... Kas ir izdevīgāk, kremēt un nekopt kapus, jeb katru otro nedēļu braukt uz kapiem, tērēt degvielu un laiku...!?

2020-08-03 22:45

Ansis.: Piesakos par kapu darznieku.Nenozelosiet.Visu izdarisu ka velesaties.Esmu Bulduru darzkopibu beidzis.Tel 28289568 Pasam dzivnieki ir loti mili.

2020-08-03 22:46

krokodīls: ziniet ko,kā var būt gimenes loceklis piem.:bifelis ? pamuļķi, atjēdzieties.

2020-08-04 07:02

opa: Ja kaķis vai suns nav ģimenes loceklis tad tādiem garīgi nepilnvērtīgiem vajag aizliegt turēt jebkādus dzīvniekus

2020-08-04 11:02

...bet es iešu un iešu!!!: Opa,nepārspīlē,kaut gan tavos opa gados piedodams,bet daudziem suns ir suņa vietā kā mājas sargs un kaķis peļu ķērājs un ir savs ēdamtrauks un dzīves vieta kā dzīvniekam paredzēts un nevajag sapņot un domāt ,ka katrs būs gatavs maksāt 100 naudiņas par kaķa kremēšanu. Tas ir kaut kāds dzīvnieku luksus
"paradīzes dārza " ,nevis ikdienišķi nepieciešamas kapsētas projekts !!!

2020-08-04 11:09

helēna: Galīgi nojūgušies! Gaisa tiltu vajag jaunu p'āri dzelzceļam pie stacijas!Dzīvnieku kapi ir ekskluzīva lieta!

2020-08-04 11:38

Zemniece: Cik tur izmaksās kapuvieta manam mīļajam nojātajam zirgam ?

2020-08-04 14:26

KKK: >>>...bet es iešu un iešu!!!:----
Tu toc vari iet un iet un iet d..3.14......rst ))) Tas gan..)))DDD

2020-08-04 15:09

...bet es iešu un iešu!!!: ---KKK--- Es jau domāju,jā,ka iešu uz turieni,bet ieraudziju,ka tu jau nāc no turienes,tad man tur vairs nav ko darīt,jo tad jau tur smakas pietiek !! Es jau tad pēc tam !!!

2020-08-04 15:14

kukujevo: Nu kā tie lopiņi var nebūt ģimenes locekļi? Man viņi ir pat radinieki.

2020-08-04 16:56

Šausmas!!!: Liepājā ir tik daudz neapsaimniekotas un neapgūtas teritorijas, kas nevar attīstīties, jo nav infrastruktūras. Liepājā ir teritorijas, kur nav elektrības, nav ielu, nav ūdensvada un kanalizācijas. Cilvēkiem nav kur dzīvot, jo ir dzīvokļu deficīts. Pašvaldības dzīvokļi graustu līmenī. Par jaunu dzīvojamo māju celtniecību ģimenēm neviens vispār nedomā. Un te dzīvnieku kapsēta!!! Gadiem "gaisā karājas" jautājums par krematoriju, lai kapu teritorijas neturpina degradēties. Krematorijs būtu piemērots arī dzīvniekiem. Pajautājiem,kur vetārstiliekmirušos dzīvniekus?! Un nav pilsētā jābūt kapiem, tā ir briesmīga enerģija. Pajautājiet cilvēkiem, kas to redz un uzzināsiet, cik kapi mūs visus "pozitīvi" ietekmē!

2020-08-04 17:59

Trakie: lai pajauta tiem kas dzivo zala birze. Bus labs skats.no bernunama grib uztaist rehabelitaciju centrs un sanak ar skati uz dzivnieku kapiem.Ari daudziem atnems darzinus.

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

 1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
 2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
 3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

 1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

 1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

 1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

 1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

 1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

 1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

 1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz