Piektdiena, 5. jūnijs Margots, Igors, Ingvars
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Ainars Ronis: Lai realizētu ideju, ir jāspēj aizraut citus

Ainars Ronis: Lai realizētu ideju, ir jāspēj aizraut citus
Foto: Ģirts Gertsons
06.03.2019 07:12

liepajniekiem.lv

Kultūras pārvaldes projektu vadītājs Ainars Ronis titulam “Gada liepājnieks 2018” tika nominēts par Latvijas simtgadei veltītā lielkoncerta “LIEPĀJA izAICINA” līdzorganizēšanu.

Ainars atzīst, ka viņam kā Latvijas valsts simtgades svētku koordinatoram Liepājā 2018.gads bijis ļoti dinamisks un nozīmīgs. “Liepājā simtgades jubilejas gads tika atzīmēts ar grandioziem notikumiem. Ļoti lepojos, ka intensīvā darbā esmu realizējis vienu no savām oriģinālidejām – Latvijas valsts simtgadei veltīto lielkoncertu ”LIEPĀJA izAICINA”, kas divu dienu garumā Liepājas 394.dzimšanas dienas laikā norisinājās Liepājas Olimpiskā centra arēnā.”

Viņš neslēpj, ka iedvesmu darbam smēlies tieši ikdienā – Kultūras pārvaldes darbu apvienojot ar skolotāja darbu. “Apvienojot šos darbus, lielkoncerta idejas pamatā uzsvaru liku uz jauniešu iesaisti pasākuma plānošanā, kā arī mākslinieciskajā saturā.

Protams, bija cilvēki, kuri jautāja, kāpēc tērēt laiku un uzņemties papildus darbu, veikt jauniešu izglītošanu pasākuma plānošanā un organizēšanā, taču ja es nebūtu apņēmies sešus mēnešus strādāt ar jauniešiem un dot viņiem praktisko pieredzi, lielkoncerts nebūtu tāds, kāds tas sanāca gala rezultātā.”

Ainars ir pārliecināts, ka tieši jaunieši ar savu redzējumu spēja piepildīt ideju ar inovatīvu saturu. “Strādājot roku rokā ar viņiem, rezultātā mēs piedzīvojām nebijušu radošo eksploziju. Lielkoncerts bija ne tikai izaicinājums man, bet arī radošajai darba grupai, mūziķiem, kuri bija gatavi ar 500 jauniešiem kopā strādāt un realizēt šo grandiozo notikumu,” atminas Ainars.

Viņš atzīst, ka jauniešu smēlušies milzīgu pieredzi, profesionāļu vadībā strādājot pie režijas, scenārija, scenogrāfijas un reklāmas, kā arī līdzdarbojoties mēģinājumos, pieredzēja to, kā tiek vadīts aizskatuves darbs pasākuma laikā. ”Varētu teikt, ka tas atgādināja skudru pūzni, cik organizēti pa LOC tuneļiem no grimētām līdz skatuvei un atpakaļ tika vesti kolektīvi un mūziķi. Jauniešiem pat nācās piedzīvot viena otra mākslinieka kaprīzes. Jāteic, ka ikviens ar savu darbu tika galā godam,”savu pateicību un gandarījumu neslēpj gada liepājnieks.

Tāpat viņš cer, ka jaunieši, līdzdarbojoties lielkoncerta organizēšanā, guvuši pieredzi, kas palīdzēs kādam no viņiem nākotnē kļūt par producentu, režisoru, dramaturgu vai scenogrāfu. ”Lai realizētu ideju, ir jāspēj aizraut citus,” pārliecināts ir Ainars. ”Mans iedvesmas avots ir Liepāja. Tā ar savu īpašo auru un radošiem cilvēkiem, mudina iziet ārpus uzliktajiem rāmjiem un ļauties nestandarta idejām. Un ļoti priecājos, ka arī Liepājas radošajiem jauniešiem ir grandiozas idejas… Tikai jādod iespēja tās realizēt.”  

25 komentāri

2019-03-06 07:37

Pašvaldības darbinieku lobēšana: Līmenis.Tagad Titula apbalvojumu pasniedz par to, ka pašvaldības darbinieks vienkārši dara to par ko viņam maksā algu un kas ir viņa pienākumi. Nākamajā gadā piešķirsiet apbalvojumu par to, ka Pašvaldības darbinieki laicīgi uz darbu atnākuši? Pašiem nav kauns par šādu rīcību? Uzrīko vienu koncertu un balva kabatā. Diezgan bezjēdzīga balva kļuvusi. Ja jau piesauc simtgadi, kāpēc nav balva iedota Baibai Kļavai, kura tūkstots cilvēkiem no Liepājas organizēja vairākus gadus dalību uz Dziesmu un deju svētkos? Par patiesiem nopelniem nedod, bet iedod kaut kādam pārvaldes ierēdnim par pseidosasniegumu. Nepelnīti un nesaprotami.

2019-03-06 07:49

Kaklā nesprūst?: Nepietiek, ka ikdienā barojas no nodokļu maksātāju naudas, vēl vajag atņemt sabiedrībai arī Gada Liepājnieka titulu? Laba gan dzīve Domē, saņem labu algu, paralēli vēl var skraidīt pa visādiem papildu darbiem un haltūrām, un vēl par to saņemt atzinību. Greizo spoguļu karaļvalsts.

2019-03-06 07:51

Baibissss: Kļava jau pirms dažiem gadiem tika pie balvas

2019-03-06 08:09

labi teikts: Lai realizētu ideju, ir jāspēj aizraut citus un apčakarēt..Kā to izdarija Artus kaimiņš.

2019-03-06 09:00

Interesanti!: Kāpēc Aināra pašsslavinošajā rakstā nav pieminēti patiesie pasākuma organizatori un lieliskie dalībnieki, jaunieši ar savām idejām? Tie patiesi būtu pelnījuši balvu par paveikto!

2019-03-06 09:51

(((...(((: Cepuri nost par to ko viņš ir izdarījis, bet arī man šķiet nepieņemami, ka šie apbalvojumi tiek piešķirti domes, vai domei pakļauto struktūru darbiniekiem, kuru padarītais ietilpst viņa darba pienākumos. Apbalvojiet viņus ar prēmijām pie algas, nevis ar apbalvojumiem. Pilsētā ir pietiekami daudz cilvēku, kas Liepājas labā ļoti daudz dara aiz brīvas gribas un kuri diemžēl netiek novērtēti.

2019-03-06 12:31

Kaut kā tā: Ainars ir ļoti gudrs un patīkams, savā lauciņa profi, bet šajā gadījumā arī es varētu pievienoties viedoklim, ka cilvēks dara savu darbu (un dara ļoti labi), nevis ārpus kārtas kaut ko, par ko viņam netiek maksāts un par ko viņš pats piemaksā. Turklāt, pašvaldības darbiniekus virzīt nav īsti labs tonis. Nesaku, ka tur strādā muļķi, tur tiešām strādā arī zinoši un gudri cilvēki, vienkārši šis apbalvojums būtu vairāk attiecināms uz tiem, kas dara kaut ko pēc savas iniciatīvas un par savu naudu.

2019-03-06 12:59

asdfghjkl: Ainars dara daudz vairāk, nekā viņam maksā. Ir tādi, kas imitē darbību, bet viņš tāds noteikti nav.

2019-03-06 14:43

to asdfghjkl: Nevajag fantazēt, neko vairāk kā viņam jādara, viņš neizdarīja. Jebkurš Liepājas tautas kultūras centrā, vai tajā pašā koncertzālē izdara simts reizes vairāk nekā šis jaunēklis. Kāpēc tieši viņam balvu un par ko? Koncerta organizēšanā bija iesaistīti ļoti daudzi un Ainārs Ronis nebūt nebija vienīgais, kurš šo organizēja. Gan jau pats sevi ieteica, vai sarunāja kādus savus draugus. Šis tiešām nav pelnīti. Kļavai par Dziesmu Svētkiem neiedod, bet par kaut kādu 1 koncerta palīdzēšanu organizēt, iedod. Tāpēc jau tas ir tituls Gada 2018 Liepājnieks, un Kļava bija vairāk par simtgades pasākumiem pelnījusi, kaut vai Muzeja Vadītāja Dace Kārkla, bet ne jau šis jaunietis. Kārklai un Kļavai neiedod, kuras bija īstenās Simtgades pasākumu rīkotājas, bet iedod kaut kādam jaunietim, kurš piedevām vēl haltūrē skolā.

2019-03-06 15:21

Zinatajs: Bez šī puišeļa Kārkla nebūtu realizējusi nevienu simtgades izstādi. Problēma jau tā, ka Kārkla prot runāt un pasniegt visu kā lielā darītāja. Kļava vispār šausmas. Malacis! Tā turpināt

2019-03-06 15:41

Zinataja 15:21: Pilnīgi nepatiesība, i tieši otrādāk, šis puisītis ir aizsapņojies zilajos mākoņos un citu cilvēku darbu uzdod par savu! Desmitiem cilvēku liela komanda bija Lielkoncerta rīkošanā iesaistīti , ne jau viens Ronis. Visu cieņu Kārklai un Kļavai. Ronis viņām nav tiesīgs pat ūdeni pienest. Līdzdarbojies 1 koncerta rīkošanā un atļaujas sevi salīdzināt ar Kļavu un Kārklu. Humors. Notīri pienu no mātes lupām, un tad runā.

2019-03-06 17:25

nagla: Vai Liepājā trūkst labo darbu veicēji, tie kas sevi ziedo pilsētas izaugsmei un stratēģiskiem mērķiem, ka jāsāk apbalvot ierēdņus par to, ka viņi no rīta iet uz darbu un veic savus pienākumus?

2019-03-06 18:31

naglai: viegli uzminēt, kuri ir "tie kas sevi ziedo pilsētas izaugsmei un stratēģiskiem mērķiem", kuriem vajagot balvu. ;-) Zīmēties mazāk vajag. Vispār katrā iestādē vajadzētu izvērtēt, kurš tiešām dara un kurš tikai atsēž, zīmējas un saņem smuku algu. Arī kultūras jomā.

2019-03-06 18:39

Gita: Lai vai kā, man tiešām prieks par Ainaru, , tā turpināt, un redzot pēc komentāriem, Tu esi uz pareizā ceļa...

2019-03-06 19:05

Miky: Ainar, viņiem vienkārši skauž. Balva par ideju, radošumu un realizāciju. Tā ir tava balva.

2019-03-06 19:26

Ronis: Anšlaucītis tak lāga puika.

2019-03-06 19:37

kaktuss: Ohohoho kā te Kļavas birojs aktivizējies :)))) Arī Kļava ne jau viena Dziesmu svētkos darbojās un arī viņa tikai darīja savu darbu. Gan jau pati sev arī prēmiju iedeva.

2019-03-06 19:43

to Miky: Skauž! Īpaši tam tautmākslinieku kantorim, kas jūtas nenovērtēti.

2019-03-07 07:22

Jeremejs: Visskumjàk ir par mums pašiem, jo mazaktīvi piesakàm kandidàtus, tos “īstos”, bet vèl skumjàk par t.s. apbalvojumu komisijas nespèju un bezatbildību, jo arī viñu pienàkums ir ne tikai nobalsot par iesniegtajiem kandidàtiem, bet ierosinàt un strast cienījàmus kandidàtus. Visnesaprotamàkais nominants no visiem ir Belte - par ko? Neredzu ne vismazàko iemeslu? Ar katru gadu aizvien švakàki nominanti...

2019-03-07 08:35

Gods: Manuprāt, jābūt vienam Gada liepājniekam un vienam Goda liepājniekam. Pilsēta maza, tā jau drïz katrs būs ticis godināts par ikdienišķu darbu...

2019-03-07 10:41

Skats no malas: Ainar! Pēc visiem šiem briesmīgajiem komentāriem, es tavā vietā parādītu mugurkaulu, paliktu kopā ar tautu un demonstratīvi atteiktos no apbalvojuma ar Šādiem vārdiem: Prieks kalpot Liepājai!

2019-03-07 21:54

Balva: Kādas muļķības! Ainar, neklausies un neatsakies ne no kā! Skauģi to vien gaida! Kas par kaislībām Sūnu ciemā, īsti pāķi!

2019-03-08 03:04

tieši tā: Ainar, neatsakies ne no kā, nekad! Paņem visu, ko var, iekrampējies un lai pārējie iet d*rst - gudrīši atradušies! Suns arī rūc, kad viņam ņem nost kaulu un cūka kviec, kad viņu velk nost no siles!

2019-03-10 19:36

Govs: lasu komentārus un nevaru beigt šausmināties par tautu, kuru sauc par liepājniekiem. Skauģi, nūģi, rējēji, prastu reņģēdāju novads

2019-03-19 00:40

Pozitīvi: Paldies, par Tavu darbu un pūlēm... Esi to pelnījis... Prieks par Tevi

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: [email protected]), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz