Piektdiena, 5. jūnijs Margots, Igors, Ingvars
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Aizdedz pirmo sveci Adventes vainagā

Aizdedz pirmo sveci Adventes vainagā
Foto: Egons Zīverts
02.12.2017 19:36

liepājniekiem.lv

Skanot dievnamu zvaniem, sestdienas vakarā lēnām iedegās pirmā svece Adventes vainagā pašā pilsētas sirdī – Rožu laukumā.

Adventes laika ieskaņas sarīkojums šogad notika jaunā vietā “Romas dārzā”. Atmosfēru mājīgu vērta Valda Indrišonoka grupas atskaņotās dziesmas. Reliģisko lietu komisija. Visu “Romas dārzā” notiekošo vadīja SIA “Ūdensputni” dalībnieki, kas nodrošināja gan darbnīcas, gan cienastu – siltu tēju un piparkūkas, ko dalīja brīvprātīgie palīgi. No skatuves sanākušos uzrunāja Domes priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš, sakot: “Šis ir īpašs brīdis – gaidīšanas laiks. Un pilsētas sirds – Rožu laukums – pārvērties par Adventes vainagu. Pulcēsimies kopā, lai ticētu, cerētu un mīlētu.” Gaidīšanas laika būtībai pieskārās Svētā Jāzepa katedrāles priesteris Andris Vasiļevskis. Viņš akcentēja, ka sākas gatavošanās laiks Kristus piedzimšanas dienai: “Mēs ikviens esam piedzīvojuši skaistus mirkļus, gatavojoties savu vecāku vai vecvecāku dzimšanas dienai. Kad jautājam, ko jums varam uzdāvināt, viņi visbiežāk atbild: tu esi mana vislabākā dāvana, man neko vairāk nevajag, tikai atnāc. Lai šīs četras Adventes nedēļas mums ir laiks sagatavot sevi kā skaistu dāvanu Dievam.” 

Dārzā bija pulcējušies gan dažādu konfesiju mācītāji, gan jaunieši, gan ģimenes ar bērniem. Vairākās vietās bija iekārtotas darbnīcas, kurās katrs varēja pagatavot Adventes vainagu. Kad uz skatuves ar apsveikumu kāpa svētās Annas baznīcas mācītājs Jānis Bitāns, daudziem apmeklētājiem rokās dega dāvana – skaista svece, kuru aiznest uz savām mājām, lai siltās liesmiņas pavadīti, sāktu ceļu uz Ziemassvētkiem. Mācītāja aicināti, visi atnākušie kopā ar mūziķu grupu nodziedāja dziesmu “Ak, nāci, nāci, Dievs pie mums”. Tikmēr laukumā iegaismojās pirmā pilsētas Adventes svece.

Foto galerija

37 komentāri

2017-12-02 20:04

paldies par: ĻOTI EMOCIONĀLIEM SVĒTKIEM!

2017-12-02 21:32

Rambāns: Kāpēc pilsētas pasākumā jāiesaista pesteļotāji? Viņi sponsorēja šo pasākumu, vai? Tik nepatīkami, ka uzbāžas ar saviem baznīcu pesteļiem!

2017-12-02 23:27

Kraossss: Tiesi ta! Kapec tai baznicai lauj savus pestelus skaitit publiskos pasakumos?

2017-12-03 00:09

Valija: Mūsu tētiņš Uldiņs ar teiks runu??????? Ja nē ,neiešu,Es mīlutevi uldi no 6 C

2017-12-03 00:11

7-87: ale luja āleluja,,,,,kas nojūgušies esat!!!!!

2017-12-03 06:24

Gugugaga: Visu nodokļu maksātāju naudu tērē, lai izspēlētu jūdu sektas rituālus.

2017-12-03 07:45

Soferitis: Varbūt painteresējaties kas īsti ir adventes laiks un Ziemassvētki! Un kā tas ir saistīts ar kristietību.
Un tad rakstiet savus komentārus!!!
Tas
Vienozīmīgi, tas nav laiks kad priecājamies, kad būs svētki, kas man būs zem eglītes utt. Jums galvās kas sajaucies mīļie cilvēki

2017-12-03 07:51

Soferītim: Kāpēc mums būtu jāinteresējas par kādas azia'tu reliģijas pasaku stāstiem?

2017-12-03 09:31

A.K.: Tie kam Adventes laiks ir lieka laika tērēšana un baznīca šķiet nelāga lieta(neizteikšos ar tiem vārdiem,kas bija dažos komentāros) varbūt nemaz nevajag apmeklēt tāda veida pasākumus.Ko tad gaidījāt? VISĀDI TINGEĻ-TANGEĻI PIEDERAS JAUNĀ GADA SAGAIDĪŠANAI.Un vai tad arī tur viss būs pa prātam izdarīts?Kam nepatīk,lai sēž mājā un grauž saulespuķu sēkliņas.PALDIES par jauko pasākumu!

2017-12-03 09:31

nesapratu: Es tik nesaprotu kàpēc sestdienā, 1.advente ir šodien? Egli taču atklāj šodien...kāpēc ne vienlaikus?

2017-12-03 09:35

XXL: tev Kāpēc pilsētas pasākumā jāiesaista pesteļotāji? Viņi sponsorēja šo pasākumu, vai? Tik nepatīkami, ka uzbāžas ar saviem baznīcu pesteļiem!
tev tacu neviens nespiez iet tapat ka uz baznicu ,nomierinies apmekle sev tikamu pasakumu

2017-12-03 09:35

Advente: Advente taču ir baznīcas svētki. Jūs laikam paši nesaprotat, uz kādu pasākumu esat ieradušies, Rambān un līdzīgie! Kurš gan vēl tur runās, ja ne mācītāji!?

2017-12-03 10:38

ko?: 12 bildē tas džeks pa kreisi nav bik uzmetis? Ačeles tādas miglainas... :)))

2017-12-03 10:47

to-A.K.: Nav runa par to labs vai slikts. Kāpēc nauda no kopēja budžeta jātērē lai organizētu vienas grupas reliģisko svētkus? Baznīca mums no valsts ir atsaistīta, lai par saviem reliģiskiem rituāliem maksā tie kas to piekopj ne visi.

2017-12-03 11:12

A.K.: Varbūt kāds grib teikt,ka Adventes vainags ar svecēm pilsētas centrā nav vajadzīgs?????Padomājat,pirms rakstat.

2017-12-03 11:22

nu ja: Dažu labu neganto komentētāju nu patiešām apsēdis sātans, žel šo pagānu.

2017-12-03 11:28

pārdomas: Romas dārzs- nē politikai,reliģijai. Lai valda prieks un gaišums .Zinām ,ka Romas dārzs pieder biznesmenim ! Bet ceram uz veselo saprātu! Kaut gan ,cerība esot muļķu mierinājums...

2017-12-03 13:12

kuku: Visi biznesmēņi reiz beidz šo naudas raušanu un kam vēl prātiņš nav aptumšojies, dzīves galā pielūdz Dievu un nožēlo grēku.

2017-12-03 14:38

Soferitis: Tik pat labi, es ar varetu pateikt par nodokliem - kapec butu jataisa tramvaja tilts par maniem nodokliem, tam tiltam pari nekad nebraucu. Kapec butu par maniem nodokliem tiek labiekartots kads rajons kura es nedzivoju... un ta vari menet tur pat katru lietu kas Liepaja notiek, kapec par maniem nodokliem bla, bla, bla...
Bet ziniet, es to nedaru, vai tad man prieks citiem zel ir!!! Redziet nav, atskiriba no jums

2017-12-03 15:10

Cik aprobežoti un: truli ļaudis raksta nepārdomātus komentārus.J''''ūs piemeklēs sods...Jau drīz...Attopieties,naks jums nav labi...

2017-12-03 15:42

vo vo: kā jau normālos pesteļos - draudi , draudi ,draudi. Jūs piemeklēs sods !

2017-12-03 17:02

hiih: ANNASbaznīcas tēvs vairs nav latvietis,bet krievu batjuška...,mana baznīca bija Annas baznīca,bet tagad es vairs tur neeju ,nesimpatizē batjuška,,,

2017-12-03 17:10

Dīvaini: Dīvaini, ka gandrīz katrs no mums var būt gan tiesnesis, gan advokāts. Kad runa iet par citu grēkiem, mēs esam tiesneši, kad par mūsu- advokāti.
Dīvaini, ka mēs tik viegli noticam rakstītajam avīzēs, bet ir tik grūti noticēt Dieva vārdam.
Dīvaini, ka mums ir tik grūti iegaumēt vismaz vienu lūgšanu, bet tik labi atceramies tenkas un anekdotes.
Dīvaini, ka mums ir tik grūti piespiest sevi izlasīt vienu nodaļu Bībelē, bet mums nekādas grūtības nesagādā izlasīt neskaitāmas slejas sociālajos tīklos.
Dīvaini, ka lūdzoties mēs nevaram savākt domas, turpretī sarunās ar paziņu, mums tas nesagādā nekādas grūtības.
Dīvaini, ka stundu ilga lūgšanās mums liekas bezgala ilgs laiks, bet stunda pie televizora paskrien nemanot.
Dīvaini, ka 10 eiro atstāti baznīcā mums liekas liela summa, bet tik maza summa, kad to atstājam veikalā.
Dīvaini, ka izlasot šīs rindas, gandrīz katrs uzskatīs tās par aktuālām citiem, un ka tās nekādi neattiecas uz viņu pašu.

2017-12-03 17:12

Paļātājiem: Neviens nesmejas par Dievu slimnīcā,
Un karā par viņu nesmejas,
Tur ticība uz Viņu sirdī dzirkstī,
Un biežāk klusumā lūgšanas skan...
Neviens nesmejas par Dievu ugunsgrēka laikā,
Un arī viesuļvētrā nav līdz smiekliem,
Kad bads, kad zemestrīce....
Nievas pāriet, mainās valoda...
No sejām nokrīt lepnības maska,
Kad lidmašīnu sāk kratīt...
Neviens neapgalvos, ka Dievs ir pasaka,
Satiekot noziedznieku šaurā šķērsielā,
Neviens nekliegs, ka ticība ir priekš muļķiem,
Dzirdot no ārsta nāvējošu diagnozi,
Un ar putām uz lūpām maz kurš strīdēsies,
Kad sastaps savas bendes acu skatienu!
Mašīna traucas...tu uz ceļa...
Lūk strauja krauja, pret akmeni deniņi,
Lūk nejauša lode, bēda uz sliekšņa...
No nāves tikai par mata tiesu...
No kurienes tu zini,smejošais,
Kas gaida tevi liktens pagriezienā?
Smieties ir viegli,kamēr Dievs dod spēku,
Un žēlsirdīgi pacieš tavas dūres.
Viegli ir smieties grēcīgās domās
Un iereibušu acu atbalstītam.
Bet Dievs vēl aizvien gaida....
Dzīves elpu atstājot, iespēju tev dodot!

2017-12-03 17:44

Aleksandra V.: Pesteļotāji labāk varētu apvienoties un savest kārtībā baznīcas telpas un būvi Ganību ielā! Sāciet vienreiz strādāt un beidziet vāvuļot! Būtu jauks pasākums, ka tajā nebūtu pieaicinātie šie dūšīgi paēdušie , nestrādājošie vīrieši melnajās kleitās, zem kurām var būt paslēpta arī aste!

2017-12-03 17:51

Elementāri: Cilvēki, adventa sveces pieder kristīgajai tradīcijai. Egle, rotājumi, dāvanu došana pieder kristīgajai tradīcijai. Bez Kristus nav Ziemassvētki. Ja Jums tas nav pieņemami, sviniet saulgriežus. Bet tad ejiet ķekatās un ievērojiet senlatviešu tradīcijas. Trešā varianta nav.

2017-12-03 18:31

un aizvien vairāk...: Kāpēc pilsētas pasākumā jāiesaista pesteļotāji? Viņi sponsorēja šo pasākumu, vai? Tik nepatīkami, ka uzbāžas ar saviem baznīcu pesteļiem!

2017-12-03 19:28

to Elementāri: Katrs savus vai savus reliģisko svētkus lai svin kā māk un prot. Neviens nav pret to, tik kāpēc tam jātērē kopējā nauda? Kāpēc jābāžas virsū ar savu reliģiju citiem? Jums ir savas baznīcas - sviniet tur, tērējiet savas draudzes naudu. Kāpēc man kā ne kristietim jāpiedalās jūsu rituālos vai par savu nodokļu naudu jāsponsorē jūsu elku publisku izstādīšanu.

2017-12-03 20:27

M: Gribētos tomēr lai pasākuma plānotāji sadraudzējas ar veselo saprātu vismaz nedaudz. Izstiept pasākumu uz pusotru stundu šādā aukstumā...nu tak vajag no saviem mākslinieciskajiem augstumiem nolaisties uz zemes un padomāt par skatītājiem arī. Kāda tur priekšnesumu baudīšana? NU nenāca bērni šo svešzemju balagānu skatīties, bet gan egles iedegšanu.
Bet nu labi, ka vismaz kaut ko organizē.

2017-12-03 22:11

Diez: Cik tad naudas šim pasākumam tika iztērēta? Ja tiktu sarīkots jampadracis ar bluķa vilkšanu un ķekatām, gan jau neviens nekurnētu, ne?

2017-12-04 03:22

Elementāri: Nu bet kurš liek piedalīties vai svinēt šos svētkus? Nesvini. Latvijā tomēr vēl svin Ziemassvētkus un uz doto brīdi pastāv divi svinēšanas veidi-pagāniskie un kristīgie. Tikai tāpēc ka neesi kristietis mēs atcelsim Ziemassvētkus, Lieldienas? Ko tad mēs drīkstēsim svinēt? Kāpēc man ar saviem nodokļiem būtu jāatbalsta Jāņu svinēšana? Tā jau mēs varam diskutēt par visu.

2017-12-04 10:12

vai nu maksā vai lūdz: Vispirms,tie kas uztraucas par saviem nodokļiem,lai uzraksta cik tad daudz viņi tajos savos nodokļos tad ir samaksājuši? Kad vajag tos nodokļus maksāt,tad kā tikai varēdami apiet to procesu un nemaz nestumj nost aploksnes! Rodas iespaids,ka Liepājā arī daudz tādu cilvēku,kas paši nezin ko viņi paši īsti grib un ko negrib! Ne viņi tic Dievam tam kungam,ne valdībai,ne viņiem gribas nodokļus maksāt!Vienīgais gribas kādu visu laiku kritizēt un vainot un ar lielu labpatiku rakstīt apvainojošus komentārus un vainot visus citus savās nepatikās! Nenovērtētie "pseidoģēniji" !

2017-12-04 13:52

ALLELUIAH: Loti skaists pasakums, Kvalitativa muzika, ziemassvetku teeja sasildija,vareja veidot Adventa vainadzinus ar krasnaam dekoracijam. Un nest lidz uz majam, daudz bernu, davinaja smarzigas lielas sveces lai gqisminu varetu nest saja Pilseta kura biezi notiek lietas kas ir pret Dieva pratu,Loti daudz cilveki drumi Un vienmer neapmierinaati, taadi ari te komentee, kas nav laimigi Un kuri nedzivo harmonija ar sevi Un citiem..Un vienmer runa negativu. .Paldies par so Loti labi no organizeto pasakumu♡

2017-12-04 13:58

Jauna mamina: Paldies Organizatoriem, miligi, jauka atmosfera, smaidigi kristiesi, viesi no Rigas..

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: [email protected]), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz