Trešdiena, 3. jūnijs Ineta, Inta, Intra
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Pieaudzis saslimušo skaits arī Liepājas novadā; aizvadītajā diennaktī Latvijā konstatēti 42 jauni saslimšanas gadījumi ar Covid-19

Pieaudzis saslimušo skaits arī Liepājas novadā; aizvadītajā diennaktī Latvijā konstatēti 42 jauni saslimšanas gadījumi ar Covid-19
Foto: spkc.lv
29.03.2020 09:49

LETA

Atslēgvārdi

Jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 pēdējā diennaktī apstiprināta vēl 42 cilvēkiem, līdz ar to kopumā ar to valstī saslimuši 347 cilvēki, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotā informācija.

Iepriekšējā diennaktī veikti 1046 izmeklējumi personām ar aizdomām par saslimšanu ar Covid-19, bet līdz šim kopumā Latvijā veikti 13 805 Covid-19 testi.

Aizvadītajā diennaktī slimnīcās nogādāti vēl trīs ar jaunā koronavīrusa izraisīto slimību Covid-19 sasirguši cilvēki, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotā informācija.

Patlaban ar Covid-19 stacionētas 24 personas. 21 cilvēks slimnīcā atrodas ar vidēju slimības gaitu, savukārt trīs stacionēto pacientu slimības gaita ir smaga. Trīs ar smagu slimības gaitu stacionētajiem pacientiem ir pneimonija un viņi ir skābekļa atkarīgi.

Līdz šim Covid-19 konstatēts kopumā 45 pašvaldībās – Jelgavas, Talsu, Tukuma, Iecavas, Ķeguma, Alojas, Mārupes, Rūjienas, Rēzeknes, Limbažu, Stopiņu, Sējas, Siguldas, Ogres, Carnikavas, Garkalnes, Cēsu, Smiltenes, Aizkraukles, Vecumnieku, Bauskas, Kocēnu, Ozolnieku, Olaines, Mērsraga, Ķekavas, Babītes, Salaspils, Krustpils, Grobiņas, Kuldīgas, Ventspils, Aizputes, Saldus, Ādažu, Krāslavas, Alūksnes un Engures novados, kā arī Liepājā, Rīgā, Jūrmalā, Jelgavā, Rēzeknē, Jēkabpilī, Daugavpilī.

Aizvadītajā diennaktī nedaudz pieaudzis ar Covid-19 inficēto skaits Liepājas un Ozolnieku novados, kur ar Covid-19 saslimuši vismaz seši cilvēki. Savukārt Jūrmalā inficējies ir vismaz 21 cilvēks.

Visvairāk ar Covid-19 inficēto vēl joprojām ir Rīgā – 101 līdz 250, kam seko Jūrmala.

SPKC Infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta direktors Jurijs Perevoščikovs trešdien preses konferencē paziņoja, ka epidemiologiem vairs neizdodas iegūt informāciju par vairāku Covid-19 slimnieku inficēšanās gaitu, līdz ar to uzskatāms, ka Latvijā ir sākusies Covid-19 transmisija sabiedrībā.

Līdz šim Covid-19 pārsvarā tika atklāta gados jaunākiem cilvēkiem, un, pēc speciālistu teiktā, tas liecina par epidēmijas agrīnu stadiju. Kā iepriekš skaidroja Veselības ministrijas galvenais speciālists infektoloģijā Uga Dumpis, “vispirms slimo jaunie un kustīgie, kas pēc tam inficē vecākos, mājās sēdošos”.

Ņemot vērā minēto, Latvijas stratēģija Covid-19 apturēšanai pamatā būtu pastiprināti pievērst uzmanību gados jaunākajiem inficētajiem, kamēr viņi nav paspējuši inficēt seniorus, skaidroja Dumpis.

Jau ziņots, ka no 13.marta līdz 14.aprīlim Latvijā saistībā ar Covid-19 vīrusu izsludināta ārkārtējā situācija, šajā laikā nosakot virkni ierobežojošu pasākumu ar mērķi ierobežot vīrusa izplatību.

39 komentāri

2020-03-29 10:12

Zita: Kā būs ar frizētavām?

2020-03-29 10:12

Nejokojies ar sevi un mums !!!: Nu taču vienreiz ievediet īstu ārkārtas situāciju,vai 24 stundu komendantstundu uz nedēļu kaut vai, visi iebraukušie ir reģistreti,nu sadaliet pilsētas pa kvartāliem un armijas kontroli pa ielām,nu vienreiz taču jāved pie prāta tie cilvēki !!!! Kontroles pārtikas veikalos,lai nestaigā kā pa muzeju,paņem ko vajag un iet prom!!! Piedodiet, bet īpaši tās vecās tantes, ka mēr nav apčamdijušas katru ābolīti,burkānu,sīpolu ,pēc tam kefīra paciņas jāsaskaita vismaz līdz trīs,un rindā obligāti būs vai nu 1,5-ā vai 3,5-a-ā ... Varbūt vajag vienu attiecīgi ekipētu darbinieku pie plauktiem,kas viņām ātri iedod ko vajag, lai neaizsprosto ejas un netraucē pārējiem ātri iepirkties !!!

2020-03-29 10:30

Sss: Jūs mākat rakstīt cik ir saslimuši un tikai skaitat visu kopā, bet vai tiešām nav neviens izveseļojies?

2020-03-29 10:32

Cilvēks: Lieliem bļāvējiem! Arī jūs būsiet veci, un ar ļoti maziem ienākumiem! Vecs cilvēks nevar atļauties, bet meklē kur lētāk, tad visas lētas preces var salikt vienā vietā, un bļāvējiem pirkt ar uzcenojumu! Tāda te ir nabadzības ieleja! Nekliedz bet samaksā par kāda gados veca cilvēka pirkumu! Lai visiem laba veselība!

2020-03-29 10:37

Negribu sliktās pieredzes Liepājā: Tak jāslēdz visi skaistumkopsanas saloni un bērnudārzi ... Policijai un armijai jāiet ielās nevis māmiņām ar bērniem ....

2020-03-29 10:50

Neklidz, ja nezini !: >>>>>>tev Cilvēk!>>>>>Pirmkārt- te neviens nekliedz,ja kāds to dara,tad izklausās, ka tu !!! Kas attiecas uz maksāšanu,es varu arī tev samaksāt par tavu pirkumu,ja vajag!!! Starp citu manā mājā ir sieviete gados,kas viena audzina mazdēlu 3 gadu vecumā un bieži padalos ar viņu visā,kas man paliek no ziemas krājumiem !Kāds te sakars cenai,ja kastē tiek izspaidīti pieci seši āboli,un noglaudīts katrs sīpolītis kastĒ !! Domāju ka vajag palīdzēt veciem cilvēkiem iepirkties !!! Man būtu liels gods atbildēt,ja tu man pajautātu cik man gadu!!! Bet paldies Dieviņam vēl veselība turas un možums un fiksums kaulos!! Jā un lai tev būtu mierīgs prāts- vakar apstājos pie baznīcas karostā ,kas tur sēdēja invalīdu ratiņos ar vienu kāju un iedevu vairākus eiriķīšus maizītei!! Padalies ar savu došanas pieredzi, Cilvēk !!

2020-03-29 11:20

Interesanti: Kā, te cilvēks, lai distancējas. Sestdien ieejot veikalā pēc maizes ar nolūku ātri norēķināties un pazust, ar skaļu aurošanu veikalā iegāzās pieci stipri iereibuši vīrieši, plosījās kā neguudri gar alkohola rindām gāżoties virsū rindā stāvošajiem. Nekas mums ar šo ,,kulturālo attieksmi,, nesanāks. Viens otrs vēl no koka nav nokāpis

2020-03-29 11:33

*v*: Tagad katru vakaru pēc ziņām es noskatos šausmu filmu. Lai nomierinātu nervus.

2020-03-29 11:37

Vietejais: Ejiet kur velaties distanci nekur neievero. Tirgu visi lien pavidu lai paskatitos ilgstosi ko pirks. Tapat ari veikalos pie plauktiem visi viens otram iet garam un peta preces un nelaiz tos cilvekuskuri ievero distanci. Cilveki tik doma pa sevi nevis pa covid-19 neizplatisanu. Ka saslims tad saks saprats ka vajadzeja ieverot visu. Ta pat ari citi ietot uz veikaliem neizmanto dezinficejosos lidzeklus lai pasargatu gan sevi gan citus

2020-03-29 11:58

sapujis ābols: Visu ir jāaptausta,jo negrib iepirkt "kaķi maisā" ,sīpoli ,āboli ir bojāti.Tāpēc, lai atnest mājās un izmest nevaram atļauties ,dēļ mazās algas. Ja nepatīk veci cilvēki ,ejat ,kur viņi nav. Distancēties vienmēr var ,ejat uz citu pusi ,apejat apkart,nevis stāvet un dusmoties ,kāpēc vecais cilvēks neņem cietu ābolu vai sapujušu sīpolu . Daudziem veciem cilvēkiem nav pat ledusskapis. Samaksājot komunalos maksājumus maz kas paliek pāri ,esiet iecietīgi.

2020-03-29 12:01

Dusmīgā: Ir jātaisa ciet bērnudārzi, jo vecākiem bērni jau ir pa 2 nedēļām apnikuši un tagad sāk viņus vest uz dārziņu vajag vai nē.Paši vecāki mājās bet bērns bērnudārzā. Neviens nedomā ne par audzinātāju veselību ne auklīšu. Ap padsmit cilvēku tusē visu dienu vienā grupiņā ne tur distancēšanās ne kas.Vecāki jau var parakstīt visus papīrīšus ko dod kāda tam jēga.Ja melo ārstiem tad melo arī bērnudārzā.Galvenais ka ārsti taču saka ka bērni pārnēsā šo vīrusu pašiem nemaz neslimojot.Vecāki domājiet taču ar galvu.

2020-03-29 12:08

Idiotisms blakus koronam !!!: Tieši par to ir runa, ka tu gribēdams nevari ātri ieiet,paņemt ko vajag!!! Tāds iespaids,ka pirmo reizi veikalā atrastos !! Piestājas piemēram pie tualetes papīra,tausta cauri iepakojumam, nezinu ,vai piemēro pie rokas ,vai kā! Ejot garām paņem paskatās krūzīti,papriecājas pa krāsām un noliek !!! Pieļauju domu,ka ārzemēs varbūt nav tik mīksta tualetes papīra un tik skaistu krūzīšu !!! Nu ja mums pašiem šai valstī nekas neinteresē, ja ir tik riebīga attieksme citam pret citu..., nu tad nelamājiet valdību, ja pašiem gribas būt par idiotiem,nu tad arī labāku valdību neesam pelnījuši !!! Jo ir taču teiciens- katrai tautai ir tāda valdība,kādu viņi pelnījuši !!! Esmu vienmēr ģimenē teikusi,mēs nedrīkstam darīt neko tādu,ko kādreiz esam mācījuši nedarīt saviem bērniem ,bet kā redzams daudziem cilvēkiem šķiet ieilgusi bērnība !!!

2020-03-29 12:26

tiem "čamdītājiem :) ": Nu tad vajag veikalos ierīkot LETI, kā PSR laikos- visu pārdot AIZ LETES! TEV IEDEVA TO tavu ĀBOLU VAI MAIZES KUKULI, vai KRŪZI, tad ņem, samaksā un ej..... Tad nebūs iespēja bezgalīgi čamdīt.. Var jau saprast tos čamdītājus- jo mājās laikam viņiem nav ko čamdīt- ne vīrs, ne suns, ne kas cits... :))))

2020-03-29 13:03

Nost ar valdību!: Mums neinteresē, cik ir inficēto skaits mums interesē atlabušo skaits. Jums nav kauns zombēt cilvēkus, baidīt un likt viņiem sēdēt mājās.

2020-03-29 13:20

Dzafa: Gribētos zināt, cik no saslimušajiem ir atveseļojušies???Ar kopējo inficēto skaitu baida tautu!!!

2020-03-29 13:30

Covid-0.7L: 2020-03-29 11:33
*v*:
)))DDD.. Respekts ))

2020-03-29 13:48

Piekrītu Dusmīgai: Par bērnudārziem. Sapulce,kurā pedagogi sēž viens otram blakus,vairākās rindās. Brauc uz darbu un atpakaļ ar sabiedrisko transportu. Bērnus vecāki ved,kā ierasts,grupā. Pakaļ nāk kā kuro reizi-citreiz draudzenes,citreiz omes,citreiz māmiņas ar vecmāmiņām kopā. Bērni,ne tikai veseli-arī ar klepu,iesnām,vemšanu-kā nu kurš.
Vecāki paraksta lapas,kuras pat neizlasa,un dažs pat neizprot,kas tur rakstīts.

2020-03-29 14:42

Piekrītu: Skaistumkopšanas saloni jāslēdz, jo tur nav iespējams saglabāt distanci.
Bērnudārzi-obligāti.

2020-03-29 15:22

terminātors: Kad vienreiz beigs Rīgas saeima dot rīkojumu pa visu Latvijas teritorijā
aizliegt braukāt ar tām daudzām sapirktām vieglām automašīnām jo kā siltāks laiks tā uzrodas kā skudras uz ceļiem pa visu Latvijas teritoriju un braukā kur tik būt nozīmīgs vai nenozīmīgs iemesls..
Un ar tas nav izskontrolējams un arī aizliegt ar steigu tāpat arī parastos kājām gājējus jo kā siltāks laiks tāpat uzrodas visā teritorījā īpaši pilsētās kā skudras pa malu,malām vai tas vakar nebija novērojami 28.03.2020, un staigā atkārtoti desmitiem reižu pa veikaliem iekšā un ārā,,,ātri ir jārīkojas un tikai sēdēt mājās jo tā mums visiem būs drošāk!, izņemot neātliekami aiziet vienreiz uz veikalu vai aptieku un lai policija visu reģistrē un pārbauda un uzreiz dienā vai ar retāk ja bez iemesla lai soda līdz 3000 eiro,nevis tādas kapeikas kas šobrīt ir pieņemts likumā es domāju ka vēl
stingrākus lēmumus vajag ar steigu pieņemt, letiņus grūti ir apturēt,tāpēc ir krasi jārīkojas....bet

2020-03-29 15:29

Toe: Visas iespējamās piknikvietas vakar bija aizņemtas ar kaudzi. Pie katra galdiņa sēdēja tik daudz, ka vietas nebija visiem. Tur pat blakus otrs bars tusē. Un tā malu malās. Cilvëki ir... visas vecuma grupas tur bija. Pat nevar runāt vienk par jauniešu un bērnu neapdomību

2020-03-29 15:52

alio: varētu 'tās ziņas - konkrētāk , pa novadiem , pilsētām ...

2020-03-29 15:58

LIEPAJNIEKU KOMANDAI: JA JAU ESAT LIEPĀJNIEKIEM, TAD LŪDZU PIE ŠĀDĀM ZIŅĀM VIENMĒR ARĪ ZIŅOJIET, CIK SASLIMUŠO IR LIEPĀJĀ!!!

2020-03-29 17:17

Covid-0.7L: Mūsdienu realitāte:: apkopēja ar dezinfekcijas līdzekļiem spēj glāb daudz vairāk cilvēku nekā ārsti kopā ņemot.))DD

2020-03-29 17:36

Covid-0.7L: Varbūt ar mājās sēdēšanas režīmu atrisināsies arī demogrāfiskais jautājums?

2020-03-29 19:30

Citramons: Kas ir liepājas novads?

2020-03-29 19:59

Interesanri!: Kur atrodas Liepājas novads?
Interesanti? Tie visi ir iebraucēji vai jau uz vietas noķēra to draņķi?

2020-03-29 20:17

hm: bet kādēļ nav precīzāka informācija - kurā mikrorajonā, vai dažādas saslimšanas vai vienā uzņēmumā, ģimenē. iemēram, valsts medijos par Jelgavas gadījumu ir rakstīts, ka visi tur saslimušie saistīti ar vienu uzņēmumu un izcelsmes avots, ir kāds no uzņēmuma darbiniekiem, kas bijis ārzemēs. tas ir daduz labāk, nekā, ja nebūtu zināms avots, un ja slimības izcelsme inficētiem 6 un vairāk būtu dažāda. Vai tiešām liepājniekiem nav tiesības zināt?

2020-03-29 20:30

Norvēģijas migrants: Saucamais Liepājas novads domāts Aizpute. Lai gan Aizpute pati ir novads. Tur vīruss atceļojis līdz ar reemigrantiem, kuri neievēroja karantīnu. Pašvaldība esot mēģinājusi uzraudzīt, bet kas un cik cilvēku ziņu nav. Datu aizsardzība...

2020-03-29 20:46

Jan: Liepājā pagājušo diennakti reģistrēti 6 saslimušie,
Raksts KAS JAUNS.LV.

2020-03-29 20:47

hm: Norvēģijas mikgrantam -interaktīvajā kartē Liepājas novads un Aizpute izdalīti atsevišķi, un abos ir slimie.

2020-03-29 21:22

Daunis: Pēc ierašanās Aizputē tagad pašam vīrusam ir vajadzīga 14 dienu karantīna

2020-03-29 21:22

Patriots69: Hei mierīgāk, vēsāk. Atdzesējiet prātus. Piebremzē. Vai kādam mājās tuīt ielauzīsies kāds slimnieks? Es pieņemu ka visādi var iznākt un iespējams mums te nevienam nav nojausmas kā kas var iznākt. Un pieņemot ka situācija var attīstīties dažādi un ka iespējams nevienā no man vai kāda cita eksperta variantiem nepiepildīsies, es varu padomāt ko es sev un citiem labu varu palīdzēt, darīt un ieteikt.
Es nēesu izņēmums no neviena un bailes vai pa vīrusu vai ko citu arī mani ir. Tas ir ok.
Iespējams ir vērts atcerēties ka mēs visi esam šajā ķezā iekšā.
Varbūt padomājam arī kam mēs varētu palīdzēt. Un ko es vēlētos no Liepajniekiem.lv vairāk rakstus par to kā cits citam esam palīdzējuši šajā grūtajā laikā. Un kas labs ir noticis.

2020-03-29 23:11

Tante: Kāpēc nav aizverti būvmatereāu veikali? Kāpēc vēl joprojām cilvēki klīst baros? Jaunieši pa 6. Jums nav ne vecmammas ne mammas?

2020-03-29 23:47

Vovka Putnis: Un kā tad būs ar cietumiem? Vai LV visi sēž kamerās pa 2? Kur cilvēktiesību aistāvji? Jādara kā to izdarīja Norvēģi - atbrīvoja visus cietumniekus uz pandēmijas laiku.
LV ir jādara tas pats!

2020-03-30 00:53

!!!: Ak, Dievs! Jūs jau čurājat karstu un esat nākamie rindā uz karantīnu! Ja tu sēdi mājās, atvainojiet, no kurienes tāda informācija par visu??? Lūri aiz stūra un skrien mājās stučīt??? Lūrētāji, aizvelciet logiem aizkarus un durvis aizmūrējiet ar ķieģeļiem, ja ir tāda baile. Neviens tāpat gadu mājās nesēdēs, nosprāgsim badā un mūsu valdība ar kariņveidīgajiem un kaimiņveidīgajiem mums komunālo makasājumu brīvdienas nedos! Nav ko sapņot! Pat mēneša un divu mēnešu laikā te nekas nebūs cauri!!!

2020-03-30 07:26

ONTŪNS: Ātrākais 3 mēneši un tas tik veiksmes gadijumā.

2020-03-30 08:22

Ēst gribu!: Pārdodu savu nevainību par 500 eiro !

2020-03-30 10:02

Wesa: Atvērt jaunas frizetavas!

2020-03-30 13:58

garāmgājējs: > Vovka Putnis
Jā, un no trako namiem arī visus jāizlaiž!

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Saistītie raksti

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: [email protected]), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz