Ceturtdiena, 4. jūnijs Sindija, Sintija, Elfrīda
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Amatpersonu deklarācijas. Uzmanības lokā – Liepājas domes deputāti

Amatpersonu deklarācijas. Uzmanības lokā – Liepājas domes deputāti
Foto: liepajniekiem.lv
28.04.2017 07:15

"Kurzemes Vārds"

Turpinām ielūkoties amatpersonu deklarācijās, šoreiz uzmanības lokā – Liepājas domes deputāti.

Uldis Hmieļevskis Liepājas pilsētas domes deputāta pienākumus sāka pildīt tikai pagājušā gada maijā, kad, būdams nākamais Liepājas partijas sarakstā, nomainīja pēkšņi mūžībā aizgājušo deputātu Guntaru Krieviņu. U. Hmieļevska ienākumu deklarācijā par 2016. gadu norādīti vēl trīs amati – Liepājas SEZ pārvaldnieka vietnieks (šajā amatā bijušais “Vega 1” valdes priekšsēdētājs stājās pērnā gada septembrī), kā arī biedrības “Liepājas rallija komanda” valdes priekšsēdētājs un Liepājas partijas valdes loceklis.

U. Hmieļevskis pērn guvis ienākumus 28 562,27 eiro apmērā. Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijā viņš nopelnījis 5104,29 eiro, Liepājas SEZ pārvaldē – 12 360,40 eiro, kompānijā “Vega 1” – 11 097,58 eiro.

Liepājas domes deputāts Jānis Vilnītis, bijušās Reformu partijas pārstāvis, tagad pārstāv Latvijas Reģionu apvienību, kā arī ir jaunizveidotās biedrības “Liepājnieki” līderis. Deputāta deklarācijā nosaukti četri amati – akciju sabiedrības “Liepājas papīrs” valdes priekšsēdētājs, SIA “First Labels” valdes priekšsēdētājs, kā arī padomes loceklis Latvijas Reģionu apvienībā un padomes loceklis Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamerā. Salīdzinot ar 2015. gadu, klāt nākuši tikai LRA valdes locekļa pienākumi.

Kā redzams amatpersonas deklarācijā, J. Vilnītis pērn savā pamatdarbā AS “Liepājas papīrs” saņēmis lielāku algu, taču mazākas dividendes nekā 2015. gadā. Kopumā J. Vilnītis pagājušajā gadā guvis 65 964,49 eiro lielus ienākumus. 39 154,09 eiro saņemti algā uzņēmumā “Liepājas papīrs”, 18 630,40 eiro dividendēs tajā pašā uzņēmumā, bet vēl 8180 eiro saņemti par domes deputāta amata pildīšanu. Gadu iepriekš algā Jānis Vilnītis saņēma par četriem tūkstošiem mazāk, toties dividendes tad bija par 13 tūkstošiem lielākas.

No partijas “Saskaņa” Liepājas pilsētas domē ievēlētais deputāts Romans Miloslavskis vairs nepārstāv šo politisko spēku, bet kopš marta ir jaundibinātās partijas “Liepāja kvadrātā” priekšsēdētāja vietnieks. Deklarācijā par 2016. gadu norādīts, ka papildus deputāta pienākumiem viņš darbojies vēl četros amatos. Tāpat kā 2015. gadā viņš bijis projektu vadītājs Liepājas pilsētas domes Sporta pārvaldē un Liepājas Krievu kopienas priekšsēdētāja vietnieks, taču pērn amatu ailīti papildinājis ieraksts – SIA “OC “Liepāja”” projektu vadītājs, kā arī deputāts ir deklarējis, ka kļuvis par pašnodarbinātu personu.

Salīdzinot ar 2015. gadu, pagājušajā gadā nedaudz, par aptuveni 2,5 tūkstošiem eiro, palielinājušies R. Miloslavska ienākumi. Pērn viņš nopelnījis pašvaldības administrācijā algu 5355 eiro un 8228 eiro, Liepājas pilsētas domes Sporta pārvaldē – 5886 eiro, SIA “OC “Liepāja”” – 1400 eiro.

Plašāk lasiet laikraksta “Kurzemes Vārds” 28.aprīļa numurā.

#kvards-20170428-07#

11 komentāri

2017-04-28 08:49

Lt.Šveiks: tādus deputātus ar tādiem ienākumiem ir jāievēl uz mūžu,vai arī jāklonē,drīz liepājas iedzīvotājiem no nabadzības nebūs par ko pasi nomainīt,kad beigsies derīguma termiņš,kas tad par jums balsos,

2017-04-28 09:16

???!!!: Un kāds naivi cer ka citi vai nākošie deputāti saņems mazāk?

2017-04-28 13:11

to???!!!: Kāpēc jācer, lai saņem mazāk? Apnikusi šī gaušanās, ir jāpriecājas par cilvēku panākumiem, jo īpaši tad, ja šo nopelnīto naudu tie pēc tam iegulda labākie mērķiem, labdarībā vai uzņēmuma attīstībā. Man tiešām kauns par Latviešiem, ka tik citam noskaust, nesaprot jau to, ka ja būsim pateicīgi un priecīgi par citiem arī mums labāk soksies. !

2017-04-28 14:19

to 13:11: Pēc jūsu komenta var spriest, esat tuvu stāvoš, vai pat šedoš, rožu ielai.

2017-04-28 15:51

Jaunliepāja: Pēc revolūcijas ,kāda augstdzimusi dāma sūdzējās: Mans tēvs cīnījās lai nebūtu nabago, tagad cīnās lai nebūtu bagāto! Kaut kur jau tās paralēles ir. Kas par ko cīnās!

2017-04-28 16:03

Serloks: Beidziet tak tēlot skaudīgos! Strādājiet un saņemsiet paši vel vairāk.

2017-04-28 16:23

to Serloks: Jūs uzskatāt ka viņi strādā????? Nu nevar cilv;eks strādat, 3,4 darbos, u.t.t., tas ir formals darbs, bet, piķi par to saņem ne mazinju!!!!

2017-04-28 16:55

Interesanti: Vai kāds var pārspēt Liepājas partijas supervaroņus ar 13 un 14 darbavietām?

2017-04-28 17:21

rakaris:): padomājiet , ja saskaita visas tās summas , ko ši dikdieņi saņem tikai par to ,ka atrodas vajadzīgajā zagļu partijā uz doto momentu, kādas naudas summas paliktu valsts attīstībai , bet uz doto momentu maksāt nodokļus ,lai uzturētu tādus kuņas bērnus ir vienkārši muļķīgi !!

2017-04-28 18:11

@hell: Kurš tad būs tas moments, kad nodokļus maksāt vairs nebūs muļķīgi?

2017-04-29 00:12

Uz doto momentu: Ciest nevaru latviešus, kuri raksta burtiskus krievu tulkojumus.
Šobrīd, bitīt matos, ŠOBRĪD.

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: [email protected]), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz