Pirmdiena, 30. marts Nanija, Ilgmārs, Igmārs

Apbalvo sakoptākos Liepājas namus

Apbalvo sakoptākos Liepājas namus
Foto: Liepājas pašvaldība
06.09.2019 20:14

liepajniekiem.lv

Piektdien, 6.septembrī, tika sumināti konkursa ”Sakoptākais nams 2019” laureāti – namu īpašnieki, kuri parūpējušies ne tikai par sava nama sakopšanu, bet arī tā teritorijas apzaļumošanu un labiekārtošanu, priecējot paši sevi, kaimiņus, garāmgājējus un rosinot arī citus sakopt savus īpašumus, vēsta Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zita Lazdāne.

”Patiess prieks par ikvienu liepājnieku, kurš rūpējas ne tikai par savu namu, bet arī labiekārtojumu, apstādījumiem un skaistu vidi apkārt savai mājai. Lai iekoptu skaistu dārzu, izaudzētu kuplus košumkrūmus, spilgtus ziedus un  uzturētu skaistu namīpašumu ir nepieciešams rūpīgs un regulārs darbs, kas prasa ne tikai pacietību un neatlaidību, bet arī patiesas rūpes par vidi sev apkārt. Pilsētu veidojam mēs visi kopā, tādēļ paldies ikvienam pilsētas namīpašniekam un apsaimniekotājam, kurš kopj un uztur savu īpašumu un padara kopumā skaistāku un sakoptāku mūsu Liepāju,” sacīja Liepājas pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks attīstības un sadarbības jautājumos Gunārs Ansiņš. 

Privātmāju kategorijā apbalvojumu saņēma ēkas Pērkones ielā 20, Pērkones ielā 22, Pērkones ielā 24, Palmu ielā 6b, Ziemeļu ielā 22 un Riņķu 7c ielā. Par sakoptāko uzņēmuma ēku 2019.gadā kļuva jaunā viesnīcas ”Maestro Design Hotel” ēka, savukārt par sakoptākajām daudzdzīvokļu mājām atzītas Siguldas ielas 11, Turaidas ielas 2 un Ventspils ielas 53 ēkas. Divas privātmājas – Priežu ielā 45 un Riņķu ielā 7B, ieguva veicināšanas balvas.

Kopumā sakoptākie nami tika vērtēti trīs kategorijās – iestādes un uzņēmumi, privātmājas, kā arī daudzdzīvokļu mājas. Ieteiktie nami un labiekārtotie dārzi tika apskatīti klātienē. Žūrija vērtēja objekta sakoptību, mazo arhitektūras formu tehnisko stāvokli, apstādījumu un labiekārtojumu kvalitāti, visu arhitektūras elementu un teritorijas stilistisko vienotību, ideju, kā arī izmantoto materiālu oriģinalitāti.

Žūrijas komisijas sastāvā bija Liepājas pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks attīstības un sadarbības jautājumos Gunārs Ansiņš, Liepājas pilsētas pašvaldības izpilddirektora vietnieks Didzis Jēriņš, Liepājas pilsētas galvenā māksliniece Agita Ansule, Jaunliepājas un Karostas rajonu arhitekte Iveta Ansone, dārzniece Alda Damberga, Liepājas pilsētas pašvaldības Izpilddirektora biroja vadītāja Daina Matule, ainavu arhitekte Laura Stilbiņa, Vecliepājas rajona arhitekte Gunta Šnipke un sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls.

Sakoptākajiem namiem tika pasniegta īpaša pie ēkas sienas piestiprināma atzinības plāksnīte pilsētas karoga krāsās ar gadaskaitli 2019 un pilsētas karogs.

Uzziņai

Liepājas sakoptāko māju konkursa laureāti 2019. gadā

Daudzdzīvokļu nami

Siguldas iela 11, apsaimnieko biedrība “Siguldas 11”, valdes priekšsēdētāja Evija Zemele.
Turaidas iela 2, biedrība “Turaidas 2”, vada Tabita Aļošina, apsaimniekotājs “LNA”.
Ventspils iela 53, mājas vecākais Ivars Skabarnieks, apsaimnieko “Livonijas nami”.

Uzņēmumi

Viesnīca “Maestro Design Hotel”, Gita Stankus.

Privātmājas

Palmu iela 6b, Krists Neimanis.
Pērkones iela 20, Ināra Dalke.
Pērkones iela 22, Astrīda Lazdupe.
Pērkones iela 24, Edgars Dreija.
Ziemeļu iela 22, Zenta Krūtmane.
Riņķu iela 7b, Artūrs Lobanovs.

Veicināšanas balvas

Priežu iela 45, Rasma un Ivars Skudras.
Riņķu iela 7c, Sarmīte Lobanova.

Foto galerija

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli