Otrdiena, 28. janvāris Spodris, Kārlis

Apstiprina Kapsēdes ielas detālplānojumu

Apstiprina Kapsēdes ielas detālplānojumu
Foto: ekrānuzņēmums no geolatvija.lv
12.09.2019 16:30

liepajniekiem.lv

23.augustā Liepājas būvvalde ir pieņēmusi lēmumu apstiprināt detālplānojumu Kapsēdes ielas daļai un tai piegulošām zemes vienībām.

Būvvaldes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls portālu liepajniekiem.lv informēja, ka detālplānojuma izstrāde vairākām zemes vienībām, kas atrodas Kapsēdes ielā vai robežojas ar to, no 2018.gada jūnija līdz šā gada maijam notika pēc Liepājas SEZ SIA ”Pumac Liepaja” ierosinājuma un pašvaldībai izvērtējot nepieciešamību precizēt ielas sarkanās līnijas un tuvumā esošo zemes vienību robežas, arī Liepājas pilsētai piederošajiem zemes gabaliem.

Detālplānojuma teritorija ietver kopumā 10 zemes vienības un ir gandrīz 55 hektārus liela.

Apstiprinātajā detālplānojumā līdzšinējā Teritorijas plānojuma atļautā izmantošana atsevišķiem zemesgabaliem ir precizēta, noteikti zemes apgrūtinājumi, izstrādāti priekšlikumi satiksmes infrastruktūras uzlabošanai un inženiertīklu izvietojumam, noteiktas ēku un būvju atrašanās vietas.

Detālplānojumu izstrādājis SIA ”Metrum”, plānošanas dokumenta ierosinātājs un finansētājs ir ”Pumac Liepaja”.

”Pumac Liepaja” pārstāvji pašvaldībā un SEZ pārvaldē ir pauduši un skaidrojuši savu vēlmi Kapsēdes ielas rajonā turpināt attīstīt un būvēt jaunas ražotnes. Šim mērķim uzņēmums ir iegādājies zemes gabalu, kas iekļauts detālplānojuma teritorijā.

Ar detālplānojuma materiāliem var iepazīties Latvijas ģeotelpiskās informācijas portālā www.geolatvija.lv un Liepājas pilsētas pašvaldības mājas lapā, kā arī Liepājas pilsētās būvvaldē Rožu ielā 6, Liepājā.

Apstiprinātais detālplānojums apskatāms šeit

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)