Trešdiena, 26. februāris Mētra, Evelīna, Aurēlija

Atjaunos muzeja žogu

Atjaunos muzeja žogu
Foto: Publicitātes
21.07.2016 07:00

liepajniekiem.lv

Plānots atjaunot Liepājas muzeja žogu. Pilsētas pašvaldība izsludinājusi konkursu par Liepājas muzeja teritorijas mūra žoga atjaunošanu Kūrmājas prospektā 16, portāls uzzināja Liepājas domē.

Iepirkuma priekšmets ir Liepājas muzeja teritorijas mūra žoga atjaunošana Kūrmājas prospektā 16, atbilstoši SIA ”V projekts” izstrādātai ēkas fasādes vienkāršotās renovācijas dokumentācijai ”Liepājas muzeja galvenās ēkas piecu zelmiņu un mūra žoga atjaunošana Kūrmājas prospektā 16, Liepājā”. 

Plānojot būvdarbu veikšanu, pretendentam jānodrošina darba izpildes termiņš ne ilgāks par 60 kalendārajām dienām.

Piedāvājumus pretendenti var iesniegt līdz 2016.gada 27.jūlija pēcpusdienai.

Izpildītājam būs jāveic Liepājas muzeja teritorijas mūra žoga atjaunošana. Galvenie veicamie darbi ir atsevišķos posmos mūra žoga pamatu atrakšana; žoga pamatu un mūra tīrīšana ar augstspiediena ūdens strūklas iekārtu; žoga virsmas apmetuma remonts, špaktelēšana un krāsošana; skārda iesegumu montāža žoga horizontālai virsmai, dekoratīvo žoga pildiņu apstrāde ar hidrofobizatoru.

Tāpat konkursa nolikums paredz, ka darbu veicējam jāgarantē veiktā darba un materiālu kvalitāti 3 gadus pēc nodošanas un nepieciešamības gadījumā jānovērš garantijas laikā radušos defektus.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli