Svētdiena, 5. aprīlis Vidaga, Aivija, Vija

Atver pirmo Māmiņu istabu pilsētas centrā

Atver pirmo Māmiņu istabu pilsētas centrā
Foto: publicitātes
14.01.2020 13:13

liepajniekiem.lv

Tirdzniecības namā ”Kurzeme”otrajā stāvā būs pieejama īpaša telpa bērniņu aprūpei – Māmiņu istaba, pastāstīja TN ”Kurzeme” mārketinga vadītāja Alīna Skangale.

Rūpējoties par savu apmeklētāju ērtībām un labsajūtu, tirdzniecības namā ”Kurzeme” mazuļu vecākiem būs iespēja izmantot labiekārtotu telpu, kurā vecāki varēs netraucēti parūpēties par saviem mazuļiem. Aprīkota ar atbilstošām mēbelēm, šī telpa nodrošinās iespēju ērti pabarot, pārtīt, uzsildīt ūdeni un citādi aprūpēt mazuli.

Sadarbībā ar zīmolu “Happy Latvia” mazuļiem tiks nodrošinātas arī bezmaksas bērnu higiēnas preces, kuras nepieciešamības gadījumā būs pieejamas Info centrā.
Māmiņu telpas atslēgas varēs saņemt 1. stāvā, tirdzniecības nama Info centrā vai veikalā ”Kidz One”, 2. stāvā. Bērnu ratiņus ir iespējams novietot gaitenī, blakus telpai. Atgādinam, ka arī 3. stāvā ir pieejams mazuļu pārtinamais galds.

”Ņemot vērā, ka šāda veida telpu pilsētā trūkst, esam ļoti gandarīti, ka mums ir izdevies atrast papildu telpu, un priecājāmies, ka varam atbalstīt jaunos vecākus, radot draudzīgāku vidi mūsu klientiem. Jau tuvākajā laikā, pavasara sākumā, klientu ērtībām, būs pieejami divi lifti, līdz ar to arī piekļuve augšējiem stāviem būs ērtāka.”

Projekts tapis sadarbībā ar zīmoliem ”Happy Latvia”, ”Palmers”, veikaliem ”Zvaigzne ABC” un ”Pus12”.
Māmiņu istaba būs atvērta tirdzniecības nama darba laikā, darba dienās un sestdienās no puksten 10.00 līdz 20.00, svētdienās no 10.00 līdz 17.00.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli