Trešdiena, 28. oktobris Ninona, Ņina, Antoņina, Oksana
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Autobraucēji dusmīgi uz policiju

Autobraucēji dusmīgi uz policiju
Foto: maps.google.com
24.05.2013 07:06

"Kurzemes Vārds"

Atslēgvārdi

Piecas minūtes
kā aizklāta zīme, kas ļauj stāvēt automašīnām, un Pašvaldības policija ir klāt
un jau visus soda. Tādu viedokli trešdienas pēcpusdienā pauda vairāki
liepājnieki, kam nācās braukt cauri Siena tirgum.

Īsā laikā
virknei automašīnu, kas bija atstātas iepretim veikalam “Multipack”,
uz vējstikla parādījušies protokoli ar paziņojumu par sodu, kas uzlikts par
stāvēšanu neatļautā vietā. Tajā laikā turpat netālu noritēja ielu apgaismojuma
rekonstrukcijas darbi, tādēļ mašīnas tiešām tur vairs stāvēt nevarēja. Taču
iedzīvotāji ir nemierā, ka iepriekš nav bijis informācijas par to, ka stāvēt
nevarēs. Tā ir ierasta vieta mašīnu atstāšanai. Redakcija arī
uzklausīja viedokli, ka Pašvaldības policija vārdos mēdz paust, ka tās
primārais uzdevums nav sodīt, bet gan informēt, brīdināt un audzināt
liepājniekus, bet darbos rīkojas pretēji.

Zīme Siena tirgū
rekonstrukcijas darbu dēļ trešdien aizklāta jau pulksten 7 no rīta, informē
Pašvaldības policijas pārstāvis Kaspars Vārpiņš. Taču pulksten 14 policiju
izsaukuši būvnieki, kam ceļā esošās mašīnas traucējušas. “Mēs tikai
atbildējām uz izsaukumu,” K. Vārpiņš noliedz, ka būtu bijis policijas
darbinieku uzlidojums tūliņ pēc zīmes aizsegšanas. “Ja ir pārkāpums, tad
mums nekas cits neatliek,” viņš skaidro, kādēļ spēkratu īpašniekiem tagad
jāmaksā naudassods. Taču, ja kāda mašīna atradusies šajā vietā jau pirms tā
laika, kad stāvvietas zīme aizsegta, tās īpašnieks var vērsties ar attiecīgu
iesniegumu Pašvaldības policijā, un jautājums par soda piemērošanas pamatotību
tiks izvērtēts, policijas pārstāvis piebilst.

26 komentāri

2013-05-24 07:18

blondīnīte:)): Jā, no Pašvaldības policijas nav nekādas lojalitātes. Tāpēc es apbrīnoju tos pazemīgos un iztapīgos ļaudis, kuri vēl brīvprātīgi , kā ar vazelīnu smērēti dodas pakalpot pašvaldībai lielās talkas dienā, kopjot sev nepiederošus īpašumus un graustus... Gan pilsētas vadībā gan pašvaldības policijā ir nepieciešamas lielas reformas. Ticu un ceru, ka tās būs pēc iespējas ātrāk. Tas ir mans viedoklis.

2013-05-24 07:22

Sveķāmars: patiesiibaa jau stulbi iraid , kad tev ziimes visapkaart , bet sttraadaat nevar , jo atrodas meergļi kuriem vienalga , ka tikai nebuutu kaads lieks solis kaajum jaanoiet, pec tam kunkst ka 5 minuutes kaa ziime paraadijusies , jo tikko pats desmitos luuk noo bričkas izliidis...., faktiski vajadzeetu pašvaldiibas pieņemtu leemumu par šaadu vaaģu evakuaaciju uz makdsas staavlaukumu , nekaadu policiju.

2013-05-24 07:29

bričkins: Nav strīdu, ka jāsoda tie, kuri liek vāģus invalīdu stāvvietās, pastāvīgu stāv.aizlieguma zīmju zonās, un kuri ir vnk.nahali..., bet jā zīme tikko mainīta/aizklāta, vai tiešām nevar iztikt ar brīdinājumu?

2013-05-24 07:40

£: Kaa tur Diikim beidzaas taas lietvediibas, par sarkano karogu ,uz Vainodes ielas ?

2013-05-24 07:44

PrP: Nebūtu drošāk un vienkāršāk nožogot?

2013-05-24 07:47

falls: Pielipina plàksteri un būvniekam vairs vāģis netraucē!

2013-05-24 07:48

aaaa: 5minūtēs iekasēja 210 ls Vai tad cilvēks varēja ievērot ka zīmei uzvilkts melns maiss.Visu mūžu cilvēki tur likuši mašinas un automātiski nolika arī tad Daļa mašinu bija cilvēkiem kas blakus strādā un viņi neskatoties jau 20 gadus tur liekas.Ja gribēja vajadzēja būvniekiek salikt stabus un lentes savilkt Jebkurā gadijumā bija tikai jābrīdina nevis sodi jāliek Nu ja Dīķis visus sodus neanulēs tadviņš būs...

2013-05-24 07:49

augs: tas ir fakts, ka muniķi ierodas minūtes laikā un pazūd tieši tik pat ātri, ar piebildi- kad nevajag, bet kad vajag tad jāgaida pusstunda, stunda. Man vienreiz pie suppernetto( Ganību- Kungu ielas) Paspēja uzlikt sodu 5 minūtēs, un pie tam vēl 5 mašinām, un tik tiešām 5 mašinām 5 minūtēs, jo ieskrēju veikalā tikai pēc tortes, un tā kā parasti šajā veikalā nebraucu, tad nepamaniju to papildzīmi ar pulksteni.

2013-05-24 07:56

augs: A savukārt Rīgā, bija tā: uz ielas kur ir maksas stāvvietas, ir viena vieta kas rezervēta citiem, es kad meklēju stāvvietu, pamanīju tikai tās daudzās -ik pa 5 m maksas plāknītes, bet neiedomājos, ka viena ir citāda, nu apstājos kā nedrīkst- esmu vainīgs, BET kad nācu atpakaļ jau pa labu gabalu varēja redzēt, ka muniķi grozās, fotogrāfē, raksta utt, nu kamēr gāju- kādas 7-8 minūtes, izrā'dijās manu auto- rezultātā viņi teica, ka būtu bijis tikai brīdinājums, jo es neesot vietējais+ pār stāvietu arī biju samkasājis, bet nevarot, jo esot jau datorā ievadīts, Nu to es saprotu- bet kad nofotogrāfē un apštrāfē 5 mašinas, 5 minūtēs, un vēl pažud tā ka gailis pakaļ nedzied- to es nesaprotu

2013-05-24 08:01

44: automaatiskaa braukšana ir tajaas tupajaas smadzenees , veel aizvakar viens mudaks mieriigi mizaaaja pa Ganiibu ielu tilta virziienaa pretiim divaam pilnaam joslaam... kaa domaajat tos vajag briidinaat liidz miršanai ???... stulbums taapat valda CSDD , kaada vella peec tas luksofora signaals mainaas pie tilta no Kaiju ielas puses? viņš vareetu tur degt nepaartraukti kopaa ar sarkano , jo izbraucot no aiju ielas arii pie sarkanaa vien netraucee pat tramvajam , kavee tikai pagastu , taa kjau bardaks pie tilta , vot par to ir jaadusmojas , bet ja nu tu pats neredzi ziimes , atvaino , par ko dusmoties , dusmojies pats uz sevi par savu stulbumu , ļaudis straadaa , vai visur raibaas bantes jaavelk???

2013-05-24 08:02

jokdaris: Pašvaldības policija prot tikai līmēt dzeltenas lapas uz vējstikliem, tur viņi var pārspēt visus . Bet kad ir jāaizstāv pilsētnieku drošība un jācīnās ar sīko bandītismu ielās – tad tur lai piestrādā VP. Vienvārdsakot, jāpārveido municipāla policija par kaut kādu nodokļu / paradu piedziņas grupu un jāatņem tas goda nosaukums – POLICIJA.

2013-05-24 08:29

starp citu: nu ok, masinas trauceja stradniekiem... BET! vai pec plakstera uzlimesanas tas vairs netrauceja!? :]
policus tauta nemil 2 iemeslu del: 1kart del zemapzina esosas subjektivas intolerances, kas balstita uz socialiem aizspriedumies un 2kart... nu, mes jau pasi zinam, kas ir 2kart ;)

2013-05-24 08:57

Jou: Domāju, ka pareizi būtu veikt likumā labojumu, ka, no zīmes uzstādīšanas brīža pirmās 24h var uzlikt tikai brīdinājumu, nevis naudas sodu. Brīdinājumam jābūt rakstiskam un ja ir dabūtu 2 brīdinājumi, tad trešo reizi jau liek reālu naudas sodu.
Bet pie mums jau policija ir, lai sodītu, nevis, lai apkārt būtu vairāk kārtības :( !

2013-05-24 09:01

ww: Bez vainas vainīgs!
Liepāja ir slavnea ar ceļa zīmēm - stulbumiem!
Un attiecīgo cilvēciņu SLINKUMU - vai tad nevar pa nakti uzstādīt ceļa zīmes? tak darbs ne visiem sākas 10os.... kad možas un sāk strādāt ceļinieki un remonstrādnieki. kautgan policisti arī - kārtības uzturēšana - aprobežojas tikai ar sodiem - BET CITU neko NEMĀK, NEPROT!

2013-05-24 09:13

koms: Tad sanāk ka policiju izsauca SIA OMS

2013-05-24 09:27

slinkummaisi: Ir pilna jūrmala ar plušķainiem suņiem. Daudzi guļ ar saimniekiem smiltiņās un sauļojas . KUR IR POLICIJA??? Kāpēc nesoda kranču saimniekus? Vai vienkāršāk ir sodīt autovadītāju, bez asu vārdu pārmaiņas ar "plāksteri", nevis skaidroties ar suņu saimniekiem? Vai tiešām Dīķa kunga komanda ir tik "drosmīga"??:(

2013-05-24 09:48

aro: Lembergu vajag nolīgt uz kādu gadu mūsu pilsētā par saimnieku,kas nav bijuši Ventspili',lūdzu aizbrauciet,tur visur gandrīz ir bezmaksas stāvvietas,vienalga pie kura veikalavarēsiet iepirkties ,nedomājot par Liepājas naudas kāšiem!

2013-05-24 09:48

x6: labak atbruaktu uz ezekrastu kjertu tos kas brauc pret spalvu, un tur nopietni parkapj CSN. (salidzinot ar nevainugu staveshanu zem zimes) tur 30min laika pastaigajot pa Kempeni, var redzet kaa min 5 parkapejus, un tur jau sodi ir lielaki

2013-05-24 10:18

biju muniks: Muņikiem ir noteikts dienas plāns un mazāk protokolu nevar būt, ja nē tad neesi derīgs.

2013-05-24 10:46

Pie joda: Tas K. Vārpiņš ir vienkārši birokratiskais antiņš..acīmredzot izglītības trūkums kompensē ieņemamo amatu...viņš maz spētu atbildēt uz jautājumu par policijas eksistences uzdevuma būtību??? Kaut gan ,ko nu viņš,,tā trūdu smaka nāk no "augšām"

2013-05-24 11:35

stīvais: Muņiki reizēm ar to strāpēšanu pārspīlē, bet cil'vēku stulbumam arī nav robežu. Liepājnieki kuri braukā itkai pa savu pilsētu, uzvedās kā riktīgi lauķi, un uz zīmēm vispār neskatās. Ļaudis kuriem ikdienā jābraukā pa dažādām pilsētām vairāk skatās uz zīmēm.

2013-05-24 12:06

oo7...: labi menti, beigti menti..

2013-05-24 13:17

PoliceMan: Labi , ka neēsmu ments, ja nē ierastos Taisons oo7 un mani nobeigtu ar savu skatienu vien! :D Peac ļaudis :)

2013-05-24 13:20

PoliceMan: , ā un starp citu oo7 nezināju, ka Jums tur internāta ir arī pieejam nets, saskataties visādas filmas, saspālējaties spēles un tad viens otru slapkavojiet .

2013-05-24 13:48

r: nu liepājas policijas sakāļi ir sevišķi paklausīgi ,kad priekšnieks saka -FAS !!!

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz