Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Pirmdiena, 9. decembris

Vārdadiena: Sarmīte, Tabita

Autobusos joprojām mēdz neizsniegt biļetes  (14)

Atslēgvārdi autobusi | reģionālie maršruti | biļetes

  • Komentāri (14)
  • 0

Komentāri (14)

  • 24.01.2019 08:04 Ziņot

    šoferi kopē administrāciju

    Stāvokļa uzlabošana panākta tikai ar iebaidīšanu,nevis uzlabojums noticis tāpēc, ka šoferi būtu kļuvuši apmirinātāki ar darba atalgojumu un apstākļiem. Maksājiet viņu darbam atbilstošas algas un tad varēs runāt par uzlabojumiem !

  • 24.01.2019 08:42 Ziņot

    kontrole

    administrācijai-nevajag kases aparātus pārprogramēt uz atpakaļu,nummurs pēc kārtas vakarā uzrāda 886,nākošā rītā 425,kurš vainīgs-ne jau autobusa vadītājs.

  • 24.01.2019 09:17 Ziņot

    Gustavs

    LAP ir izdevīgi, ka šoferi nedod biļetes- un nevērtē vai netīšām vai tīšām - galvenais konstatēt faktu un sodīt, atņemot prēmijas uz mēnešiem, lai ieliktu sev kabatā v ai citam nolūkam!!! LAP nemotivē darbiniekus, tieši otrādi demotivē. Neuzlabo apstākļus, negrib pat noslēgt KOPLĪGUMU!!!! Cūkas!!!

  • 24.01.2019 10:36 Ziņot

    Šoferis

    LAPis pēc manām domām darbojas atsevišķu personu bagātības vairošanas nolūkos, bet ne ar to ar ko viņiem būtu jānodarbojas, proti - pasažieru pārvadājumiem un darboties pakalpojuma saņēmēja interesēs...

  • 24.01.2019 11:55 Ziņot

    arī LAP šoferis

    Kamērt pie LAP vadības būs b.kutuzova, nekas Tur nemainīsies!

  • 24.01.2019 13:37 Ziņot

    Pazažieris

    Lap vadība ,kuru vada analfabēte kutuzova ,nemaz negrib ,lai kautkas mainītos.Jo viņi uzskata ,tiek samaksāts dotācijās par nobrauktiem kilometriem.Šoferi ,lai klusiņām paņem naudiņu no pasažieriem ,ka tik alga nav jāpalielina.Tieši tā uzskata Lap gudrā vadība.

  • 24.01.2019 14:42 Ziņot

    A

    ká tad śoperítim priekś pípám?

  • 24.01.2019 17:24 Ziņot

    Ģeneratorz

    Ir gadījumi kad izsniedz arī biļeti!

  • 24.01.2019 18:31 Ziņot

    Helga

    Vai Jums žēl,ka šoferis biškucīt apšmauc šķēli?Aldziņas ir kādas ir,nu par ko tad mēs te varam runāt,lai Laimai laba veselība!Super babene!Man piemēram prēmiju pielika!

  • 24.01.2019 21:20 Ziņot

    Pasazieris

    Helga!
    Ja nebutu kontrolieri, kas uzliek sodu,ka nav biļetes,tad noteikti noteikti nebutu zhel :D

  • 25.01.2019 07:43 Ziņot

    Gustavs

    Galvenais, ka Kutuzovas šoferītim ir laba alga!!!LAP darbinieki ir vergi

  • 25.01.2019 13:11 Ziņot

    Samanta

    to Gustavs..to tu Andrjušu?

  • 25.01.2019 15:42 Ziņot

    Ap.

    Mes šoferi stradajam pa 2.56 st.ka autobusu parks nevar pacelt stundu likmi mes soferi taisisim streiku nerauksim un viss lai zupa kunks vinus soda par to.

  • 25.01.2019 15:44 Ziņot

    Ap.

    Bus streiks ka nepacela mums stundu likmi.2.56.lai strada kutuzova.

+ skatīt visus Atlikušie simboli: 500

Pievieno komentāru

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Uzmanību!!!
Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!