Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Ceturtdiena, 18. jūlijs

Vārdadiena: Roze, Rozālija

Autobusu šoferi gatavojas streikam  (64)

Atslēgvārdi autobusu šoferi | streiks | liepājas autobusu parks

  • Komentāri (64)
  • 0

Komentāri (64)

  • 30.04.2019 07:29 Ziņot

    lai būtu

    nu tas beidzot , ar tādiem piketiem saraiņais aslauka tur kur skan

  • 30.04.2019 07:33 Ziņot

    Ir teikts vārds!

    Tas ir ļoti labi,ka cilvēki par kaut ko domā un saka savu vārdu un cīnās par savām tiesībām !! Malači!! Tā jābūt !

  • 30.04.2019 07:40 Ziņot

    Jrx

    Klauni.. lai meklē citu darbu, nevis tracina iedzīvotājus. Algas tur ir normālas. Strādāt vajag.

  • 30.04.2019 07:44 Ziņot

    nu

    zupas komentārs ir vienkārši super neko neredzu neko nedzirdu neko nezinu

  • 30.04.2019 07:46 Ziņot

    atbalstu ... //// ir jācīnās

    autobusa vadītājiiem ir tāda atbildība, ka diezin vai tas Jrx komentētājs vispār spēj ko tādu saprast ...

  • 30.04.2019 08:01 Ziņot

    ks

    Esmu tikai par streiku,lai cilvēki cīnās par savām tiesībām! Tie kas izmato saibiedrisko transportu var vienu dienu atrast citu veidu kā nokļūt sev nepieciešamās vietās.

  • 30.04.2019 08:11 Ziņot

    to jrx

    Umņik, nāc un pastrādā, tad redzēsi un to visu sajutīsi, dīvānā pirst nav liela māka!

  • 30.04.2019 08:37 Ziņot

    Nille

    Labi, ka cilvēki beidzot ir gatavi cīnīties par savām tiesībām, cik tad var dzīvot uz tukšiem solījumiem un visbeidzot nekaunīgu un vienaldzīgu solījumu nepildīšanu.

  • 30.04.2019 08:48 Ziņot

    desa

    Visi grib lielākas algas un lepnas atpūtas telpas. Šoferi varētu tirgū pastrādāt, tad uzreiz beigtu nīdēt!

  • 30.04.2019 08:59 Ziņot

    Śoppers

    Ar busu braukt nav otto raustít!

  • 30.04.2019 09:01 Ziņot

    Gaidaam

    Pareizi dara! Vajadzētu pievienoties arī visiem citiem, kam nemaksā pat 5eur un pat ne 4eur uz papīra stundā! Atpūtas telpas, kurās atpūsties nav laika, ja galapunktā paredzēta, piemēram, 1 minūte. Algas par standarta slodzi ir stipri par zemu. Atbildība liela.

  • 30.04.2019 09:01 Ziņot

    bet

    ŠOFERI IR PRETĪGI IEDOMĪGI UN RUPJI

  • IP: ***.***.***.232 30.04.2019 09:20 Ziņot

    To bet

    Tādi zemā līmeņa cilvēki kā Tu, pasaulei vispār ir lieki ;)

  • 30.04.2019 09:27 Ziņot

    Rita

    Kāpēc šoferi nevar sev ko atstāt no pārdotajām biļetēm.Tas būtu tikai normāli.

  • 30.04.2019 09:46 Ziņot

    >>tufta

    Tev urīns galvā..tu pat pastāv'\igi domāt neesi spējīgs kladzini ,ko redzi voietējo ziņās))

  • 30.04.2019 09:47 Ziņot

    streiklauzis

    šitos visus izlaistos kundziņus uz "Maxima" kasēm, tad sajēgs, kas ir darbs un atbildība. Visu maiņu skaitīt un atskaitīties par naudu ir kudī grūtāk, nekā laiskii grozīt baranku importa superbusā. Nepatīk darbs, var doties peļņā uz plašo Dzimteni, tur ātri noliks pie vietas nīdekļus.

  • 30.04.2019 09:54 Ziņot

    Jap

    Kārtējie slaisti kas grib miljonu par vēdera kasīšanu! Ej uz baļķvedēju ja par maz, tur pelna labāk, bet viens bet, tur ir arī jāpastrādā!

  • 30.04.2019 09:59 Ziņot

    Nejega

    Pa lielam runājot nekur negrib maksāt. Vienalga ko tu strādā, esi apkopējs šoferis vai meža rukā. Tas nav normāli ka cilvēkam jārauj meli izkarusam pa d... lai normāli varētu uzturēt ģimeni. Lietuva un Igaunija ir lielāka stundas likme ka mums. Ar kuru galu mūsu valdība doma?

  • IP: ***.***.***.232 30.04.2019 10:11 Ziņot

    Nezinātājiem...

    šofera stundas likme ir 2e ar santîmiem stundā... normāli?
    Un tas, ka katra maiņa ir vismaz 12h - normāli???

  • 30.04.2019 10:19 Ziņot

    Es

    Lielie runātāji,jus maz varat iedomaties ko nozime sakt darbu 4.30,dažs no jums vel krac dibenu izcēlis un beigt darbu 22.00,un ta 5dienas no vietas,un tad brivdienas uz kuram ari nevar palauties,jo nezini vai tiesam kadu naksies ziedot lai aizpilditu reisu.Par laiku berniem vispar var aizmirst.Malači tā turpināt,ir jācīnās par savām tiesībām.

+ skatīt visus Atlikušie simboli: 500

Pievieno komentāru

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Uzmanību!!!
Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!