Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Pirmdiena, 18. novembris

Vārdadiena: Aleksandrs, Brīve, Doloresa

Autobusu un vilcienu biļetes būs dārgākas  (28)

Atslēgvārdi autobusu parks | inflācija

  • Komentāri (28)
  • 0

Komentāri (28)

  • 20.12.2008 08:18 Ziņot

    inu

    sākās!!!

  • 20.12.2008 08:58 Ziņot

    aaaaaaaaaaaaa

    vnk IDIOTISMS kautkads!!!!! cik tad var????? bet celiet tik cenas autobusos kad bankrotes autobusu parks tad redzesiet ka celt cenas autinos!!!!!!!!!!!!!!!! KAUT TIE GUDRISI KAS TO IZDOMAJA BANKROTETU AR LIELU TROBELI!!!!!!!!!!!!!!! luk ko novelu viniem ziemssvetkos!!!!!!!!!!!!!!

  • 20.12.2008 09:53 Ziņot

    .

    Jauna valde, jauna kārtība!

  • 20.12.2008 10:12 Ziņot

    miliandzura

    itkā jau autobusu biļetēm cenas pacēla sakarā ar degvielas cenu kāpumu,kad degviela palika lētāka kautk;a nemanīja ka biļetes paliktu lētākas.Tagad degvielas cena būs apmēram vecajā līmenī kapēc jaceļ atkal biļešu cena?!

  • 20.12.2008 10:14 Ziņot

    neizpratnē

    Cik var! Tad kad degviela maksāja ap 80 santīmiem, cenas jau pacēla, tad kad tā maksā 56 santīmus, nez kapēc biļetes lētākas nepaliek, bet tagad, kad plāno akcīzes nodokļa palielināšanu par vidēji 7 santīmiem, tad atkal ceļam cenas, kas tā par loģiku, vienreiz jau uz šitā rēķina tās cenas pacēla. Kas tur galīgi auni strādā un grib tikai apmuļķot cilvēkus.

  • 20.12.2008 11:41 Ziņot

    aaa

    Nu protams, kad cilvēki sež mājas un neiet uz ielam streikot, tad visi politiķi domā, ka cilvēki ir muļķi!!

  • 20.12.2008 11:44 Ziņot

    !!!!!

    mes esam lohi,tapec ka stavam klusi

  • 20.12.2008 11:47 Ziņot

    Pret lohiem valdībā

    Tie valdības auni laikam kaut ko nav sapratuši, te pirms laika gāja runa ka visiem vajadzētu vairāk lietot sabiedrisko transportu, lai neveidotos sastrēgumi un nebūtu tik liels piesārnojums. Bet ko viņi dara lietas labā? Tik visu pasliktina. Es piemēram tgd labprātāk piemetu bik klāt un braukāju ar mašīnu, jo ir daudz ērtāk un labāk, nekā maksāt tādas summas par sabiedrisko transportu. Lai viņi visi iet ieskrieties, kad neviens vairs neizmantos to sabiedrisko transportu tad avrēs grauzt nagus !

  • 20.12.2008 11:50 Ziņot

    kkk

    vini grib panakt lai visi paliek pa bomziem. ko darit gimenem ar berniem darzins jamaksa jabrauka uz darbu kur nemt naudu ja viss paliek dargs pat zales un ja kads nevares zales iegadaties tad ko mazam bernam jamirst par ko vini doma tikai par savien tukstosiem jo nemaz nepelna tik maz ka saka pari 2 tukstosiem tas ir tocna. KAUNS VISIEM.

  • 20.12.2008 11:52 Ziņot

    pasaziere

    Riebjas lasīt,ka neko citu nevar izdomāt?!!

  • 20.12.2008 11:54 Ziņot

    kkk

    VINI PANAKS TIKAI VIENU HEMOROJU UZ PAKALAS VISAI LATVIJAI.KA TA VAR .PALIELINOT VISAS CENAS VISI UZNEMUMI BANKROTES. UN KO TAD TAD LAI GAIDA CIEMOS VISU LIEPAJU UN RAJONU CIEMOS PAEST UN APGERBTIES VAR BUT PAT DZIVOT.MES VISA VALSTS PALIKSIM PLIKI UN NABAGI JA CELSIES CENAS UTT.

  • 20.12.2008 12:09 Ziņot

    es

    Pastav tads transporta lidzeklis ka velisopeds man ir pilnigi vienalga ko vini cel es mierigi parvietojos un esmu atrak par autobusu......

  • 20.12.2008 12:23 Ziņot

    es2

    līdz Rīgai gan ar veļļuku ātrāk par busu nesanāks ;)

  • 20.12.2008 13:37 Ziņot

    fakju

    vajadzēs drī tos vilcienus un autiņus spridzināt

  • 20.12.2008 13:38 Ziņot

    jautrībai :)))

    http://www.apollo.lv/portal/ne...les/144735

  • 20.12.2008 14:14 Ziņot

    meesls taa valsts

    kaads benzina cenu kapums??? tagad benziins 34$ par barelu

  • 20.12.2008 14:47 Ziņot

    arcs

    Brauciet ar www.autostopi.lv

  • 20.12.2008 14:48 Ziņot

    LLL

    Liepājnieki vienkārši nemāk pieprasīt. Palētinoties benzīnam, nesen Liepājas AP pārtrauca, vakaros iebraucot Liepājā no Rīgas, izvadāt pasažierus cauri pilsētai uz Ķempes ielu. Tā klusi (slepeni) nevienu neinformējot. Kā ērtībām tad mums ir savs AP ar domi līdzīpašniekos. Un vēl muld,ka nelegālie pārvadātāji atņem pasažierus. Kuldīgas dome pilsētnieku ērtībām panāca, ka pat Rīgas autobusi brauc gar Rimi un tirgu, kur ir daudz braucēju. Varbūt lobē tramvaju uz mūsu ērtību rēķina.

  • 20.12.2008 15:29 Ziņot

    edzaks

    braucu ar mashinu un man pajaat, lai paliek dargakas tas biļetes, degviela tikai letaka un letaka.

    jus neveiksminieki :D:D:D hahahha

  • 20.12.2008 16:24 Ziņot

    reālists

    Skumīgs jau tas fakts-edzak,ka tiem lauku cilvēkiem ne visiem ir tās mašīnas....ja jau būtu-neviens pašlaik nevaimanātu ! Tie autobusi,kaut vai,tukši varētu vizināties ! Bet sanāk,ka tā ir patiesākā spekulācija uz cilvēkiem,kuriem ir nepieciešams šis transports ! Jo DEGVIELA tiešām ir KRITUSIES cenā,bet....letiņš jau nav pieradis atteikties no dubultpeļņas....tā teikt-kam tagad viegli :) Protams pats es ar vizinos ar auto un it kā šī problēma neskar....bet skumji noskatīties kā čakarē tautu....

+ skatīt visus Atlikušie simboli: 500

Pievieno komentāru

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Uzmanību!!!
Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!