Svētdiena, 10. decembris Judīte, Guna
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Ballīšu skaņas sadusmo kaimiņus

Īpaši vasarās ballītes un koncerti Liepājā ir pierasta lieta, tomēr katrai medaļai divas puses. Kamēr vieni bauda atpūtu pasākumos, citi pukojas, ka nespēj iemigt to radītā trokšņa dēļ.

Ballīšu skaņas sadusmo kaimiņus
Viens no skaļākajiem vasaras pasākumiem Liepājā noteikti ir festivāls “Summer Sound”, kas izpelnījies arī visas nepieciešamās pašvaldības atļaujas, lai varētu tikt īstenots. Tikmēr kultūras iestāžu un atpūtas vietu saimniekiem nākas sadzīvot ar kaimiņiem, kas sūdzas par troksni, pašvaldības pārstāvji gan norāda, ka lielākoties trokšņotāji nav vis mūziķi un instrumenti, bet apmeklētāji, kas pēc pulksten 23 vēl uz ielas ir pārāk skaļi. (Foto: Ģirts Gertsons)
Viens no skaļākajiem vasaras pasākumiem Liepājā noteikti ir festivāls “Summer Sound”, kas izpelnījies arī visas nepieciešamās pašvaldības atļaujas, lai varētu tikt īstenots. Tikmēr kultūras iestāžu un atpūtas vietu saimniekiem nākas sadzīvot ar kaimiņiem, kas sūdzas par troksni, pašvaldības pārstāvji gan norāda, ka lielākoties trokšņotāji nav vis mūziķi un instrumenti, bet apmeklētāji, kas pēc pulksten 23 vēl uz ielas ir pārāk skaļi. (Foto: Ģirts Gertsons)
07.09.2023 00:05

liepajniekiem.lv

Kāds no kultūras nama ”Wiktorija” pretējās mājas kaimiņiem portālā vērsās ar sūdzību, ka noguris no nemitīgajām ballītēm šajā iekšpagalmā, bet bārs ”Noir” Pasta ielā izpelnījies pārmetumus pašvaldības mobilajā lietotnē.

Tāpēc izklaides iestāžu īpašniekiem lūdzām komentēt, kādas ir viņu attiecības ar apkārtējo namu iedzīvotājiem, kā viņi risina konfliktus, ja tādi rodas.

Nepatīk decibelu līmenis

”Pirms pāris gadiem pārcēlos no Rīgas uz Liepāju, dzīvoju ēkā, kas atrodas pretī tā dēvētajai kultūras iestādei “Wiktorija” Graudu ielā. Jau otro gadu vasarā tur rīko skaļus pasākumus un koncertus pagalmā uz āra skatuves, kur decibelu līmenis pārsniedz vispār saprāta robežas.

Mūsuprāt, tā ir necieņa pret kaimiņiem.

Esam iestādei teikuši, ka mums netraucētu, ja viņiem vasaras vakaros notiktu mierīgas pasēdēšanas līdz pulksten 23, tomēr komunikācija nevedas.

Mūsu mājā dzīvo gan bērni, gan arī pensionāri, attieksme no ”Wiktorijas” īpašnieku puses ir nepieņemama. Esmu runājis arī ar citiem mājas iedzīvotājiem, un esam vienisprātis, ka kaut kas būtu jāmaina. Šobrīd arī vācam parakstus, lai situāciju mainītu,” portālam sūdzas liepājnieks.

Kultūras nama ”Wiktorija” īpašnieks Uldis Meļķis, izdzirdot par šādu viedokli, ātri vien atpazīst neapmierināto kaimiņu, tomēr īpaši izplūst, komentējot situāciju, nevēlas.

”Protams, ka vasarās skan visa Liepāja no ”Pūtvējiņiem” un pludmales līdz centram, tomēr tas viss ir atļauto normu robežās. Kultūras nama ”Wiktorija” āra teritorijā notiekošie pasākumi tiek saskaņoti ar pašvaldību un norisinās līdz pulksten 23.

Ja reiz pasākums ir saskaņots un oficiāls, policija to neuzskatīs par pārkāpumu.

Ja tiek rīkoti nelegāli pasākumi, protams, iedzīvotājiem ir tiesības par to informēt Pašvaldības policiju, kas attiecīgi arī rīkosies. Pilsēta tomēr ir vide, kas ir aktīva, kur notiek kā nakts dzīve, tā arī citas aktivitātes, piemēram, sporta spēles, kas arī nav no tiem klusākajiem pasākumiem.

Pieļauju, ka situāciju atvieglotu tas, ja tiktu uzlikti decibelu mērītāji, lai mēs varam ikvienam uzrādīt, ka nekādas normas netiek pārkāptas un viss notiek atļautajās robežās,” skaidro U. Meļķis.

Pasta ielas rekordists

Liepājas Pašvaldības policijas sabiedrisko attiecību speciāliste Elva Lubāne zina teikt, ka šajā vasaras sezonā par trokšņošanu kultūrvietā “Wiktorija” saņemti vien trīs izsaukumi, rekordists esot kokteiļbārs “Noir”, kurp skaidroties par trokšņošanu policisti braukuši 11 reizes.

”Saņemti arī vairāki citi iesniegumi par šīm iestādēm, taču skaitu precīzi nepateiksim, jo atsevišķi neizdalām saņemtos iesniegumus pa tēmām.

Sakarā ar trokšņošanu kokteiļbārā “Noir” uzsākti pieci administratīvo pārkāpumu procesi par sabiedriskās kārtības traucēšanu (”Administratīvo sodu likums par pārkāpumiem pārvaldes, sabiedriskās kārtības un valsts valodas lietošanas jomā”, 11. pants. Sabiedriskās kārtības traucēšana). Uzsāktās lietvedības vēl ir procesā,” papildina E. Lubāne.

Viena no iedzīvotāju sūdzībām mobilajā lietotnē ”Liepājas pilsēta” skan aptuveni šādi: ”Bārs ”Noir” Pastā ielā regulāri brīvdienās traucē iedzīvotāju naktsmieru.

Nav iespējams gulēt.

Tiek saukta policija, bet diemžēl jaunpieņemtais likums, ka var sodīt juridiskās personas par skaļas mūzikas atskaņošanu un naktsmiera traucēšanu, mūsu pilsētā nestrādā. Kāpēc pašvaldība netaisa iedzīvotāju aptauju, ja reiz pilsētā plāno atvērt naktsklubu-karaoke bāru dzīvojamā mājā, kur visu nakti kliedz dziesmas vai spēlē dīdžejs?”

Bāra ”Noir” īpašniekam Markam Hramovam ir zināms, ka ik pa laikam kāds no mājas kaimiņiem sūdzas par trokšņiem.

Sākumā nākuši personīgi aizrādīt, bet pēdējos divus mēnešus vienkārši saucot policiju.

”Visu laiku domājam par to, kā varētu sadzīvot tā, lai abām pusēm būtu labi, pagaidām gan īsti risinājumu rast neizdodas.

Tā kā mūsu pasākumi notiek iekštelpās, drīkstam atskaņot mūziku visu diennakti, tomēr ilgāk par trijiem naktī nekas pie mums nenotiek.

Latvijā nav likuma, kurā būtu noteikts, ka jāmēra decibeli, tomēr esam sazinājušies ar kādu kompāniju, kas šādas iekārtas uzstāda, un plānojam to iegādāties, lai varētu skaļumu regulēt. Par skaņas izolāciju arī ir domāts, sienās uzlikts 1,5 metru vates slānis, tomēr basi tam visam iet cauri, māja ir sena. Pilsētā tomēr pasākumiem ir jānotiek, tāpēc centīsimies ar kaimiņiem vienoties,” M. Hramovs ir apņēmīgs.

Nav skaļuma mērīšanas institūcijas

Liepājas domes izpilddirektora vietnieks būvniecības jautājumos Didzis Jēriņš apstiprina jau iepriekš teikto, ka pasākumu rīkošana ārtelpās ir pieļaujama līdz pulksten 23 un tiem patiešām ir nepieciešama pašvaldības atļauja.

”Pēc 23 būtu jāievēro skaņas samazināšana. Gadījumā, ja cilvēkam pasākums traucē nakts mieru, jāsazinās ar Pašvaldības policiju, un tam tālāk sekos administratīvais process, ja tiks konstatētas nekārtības vai likuma normu neievērošana.

Publisko pasākumu izklaides likumā ir skaidri un gaiši noteiktas visas normas, kad ir jāsaņem pašvaldības atļaujas. Atšķirība ir tā, ka pasākumiem, kas norisinās telpās, pašvaldības atļauja nav nepieciešama.

Savukārt skaļuma mērījumus var veikt tikai sertificēta institūcija, Liepājā tādas šobrīd nav,”

skaidro D. Jēriņš.

Viņš piekrīt, ka pasākumi pilsēta bija, ir un būs, galvenais – atrast kopsaucēju, lai ar tiem ir mierā pēc iespējas lielāks iedzīvotāju skaits.

Arī lielais pludmales festivāls ”Summer Sound” traucējis mieru ne vienam vien, tomēr pašvaldība to uzskata par īpašu pasākumu, tādēļ tam arī esot izsniegtas nepieciešamās atļaujas.

Foto: Ģirts Gertsons

”Tāpat arī ”Wiktorija” un ”Fonteins” saskaņo atļaujas, noteikumus uzņēmēji ievēro. Protams, gadās kāds izņēmums, tomēr lielākoties varam saprasties.

Pašvaldības policija kontrolē visus pārkāpumus. Bieži vien gan ir tā, ka naktsmieru traucē ne pasākuma skaļums, bet ļaudis, kas ieradušies to baudīt, kad tie pēc pulksten 23 dodas ielās, tad pilsēta mēdz būt trokšņaināka, un tas kļūst par vienu no sūdzību iemesliem. Tas gan vairs nav ietekmējams no uzņēmējiem,” piebilst D. Jēriņš.

Pašvaldības policija atgādina, ka gadījumos, kad iedzīvotājiem atpūtas vietu radītais troksnis traucē, ir jāziņo Pašvaldības policijai un jāraksta iesniegums.

”Ir būtiski uz notikuma vietu izsaukt policiju, lai varam fiksēt pārkāpumu. Lai sauktu pārkāpēju pie atbildības, būtiski ir pierādījumi,” saka E. Lubāne.

Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par sagatavoto saturu atbild portāls liepajniekiem.lv.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par satura pakalpojuma pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: [email protected]), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, vai interneta vietnē kurzemes-vards.lv, turpmāk tekstā – VIETNE KV, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI. PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ/VIETNĒ KV šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

 1. PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNĒ/VIETNĒ KV maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
 2. PAKALPOJUMS ir kāds no šajā punktā uzskaitītajiem satura pakalpojumiem, kurš ir nopērkams VIETNĒ/VIETNĒ KV, un kura abonementu PIRCĒJS ir tiesīgs iegādāties:
 1. Liepajniekiem plus – maksas digitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus”,
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements – maksas digitālā satura pakalpojums VIETNĒ KV, tajā skaitā drukātam laikrakstam ”Kurzemes Vārds” (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.) vizuālā un satura apjoma ziņā identiska elektroniska kopija, kā arī pieeja viena mēneša iepriekšējo elektronisko kopiju arhīvam,
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts – papīra formātā iznākošs reģionālais laikraksts (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.), kura piegādi PIRCĒJAM Liepājā un Grobiņā (pilsētā) nodrošina SIA ”AC Kurzemes Vārds”, vai citur Latvijā VAS ”Latvijas Pasts” saskaņā ar tā piegādes grafiku.
 4. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

PAKALPOJUMA abonements ir fiksēts termiņā, par noteiktu cenu, kuru KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā. KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. PAKALPOJUMA abonementa cenā ietverti ir visi uz to attiecināmie nodokļi, tajā skaitā pievienotās vērtības nodoklis (turpmāk – PVN) saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem:

 1. Liepajniekiem plus ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par cenu – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi).
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par cenu – EUR 4.99 (četri euro un 99 centi).
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts ir papīra formāta izdevums par cenu – EUR 8.95 (astoņi euro un 95 centi) vienam mēnesim.
 4. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ/VIETNĒ KV. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu PAKALPOJUMAM Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements, bet uz nākamo kalendāro mēnesi pagarinoties automātiski PAKAPLOJUMAM Kurzemes Vārds drukātais laikraksts abonementam , un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

 1. PAKALPOJUMA ABONEMENTA KURZEMES VĀRDS DRUKĀTAIS LAIKRAKSTS PIEGĀDES UZSĀKŠANA.
  1. Ja PIRCĒJS ir veicis PAKALPOJUMA samaksu darba dienā līdz plkst.14.00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar nākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc divām darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
  2. Ja PIRCĒJS ir veicis samaksu darba dienā pēc plkst 14:00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar aiznākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc trim darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
 2. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

KV Šī Līguma ietvaros ar PAKALPOJUMU Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

 1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

 1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

 1. AUTORTIESĪBAS

Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

 1. DATU APSTRĀDE

LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

 1. CITI NOTEIKUMI

Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz